کارتون: مشفق | گویا تحریم | John Lewis

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده رسانه ای بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

جنبش برای تغییر نام پل پس از Rep., John Lewis, دستاوردهای پشتیبانی

این دیرین کنگره و شیر جنبش حقوق مدنی به رهبری برخی از 600 معترضان در معروف یکشنبه خونین مارس در سراسر ادموند Tia پل در سلما علا. در سال 1965 قبل از او مورد ضرب و شتم سربازان دولت. تلویزیونی تصاویری از خشونت معترضان مواجه شده است که بعد کمک کرد galvanize ملی مخالفت با تبعیض نژادی.

گویا تحریم می شود, سیاسی flashpoint در چرخه انتخابات

هشتگ #Goyaway شروع روند در رسانه های اجتماعی در جمعه 10 ژوئیه پس از رابرت Unanue مدیر عامل شرکت گویا غذاهای ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز زودتر و در مقایسه با او به پدر بزرگ خود که تاسیس این شرکت است. Ivanka Trump, رئیس جمهور, را, بعد, توییتی یک عکس به تایید گویا به عنوان خشم latinos سوگند یاد کردن بزرگترین کشور آمریکای لاتین شرکت مواد غذایی آنلاین. یک دانشمند علوم سیاسی به نام حرکت “Hispandering” در مصاحبه با نیویورک تایمز. مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر نظرسنجی آمار و ارقام در میان رای دهندگان لاتین — حدود 25 درصد حمایت است که در “پایان پایین تر از این محدوده است که روسای جمهور جمهوری خواه را به خود جلب کرده است.”

Washington Redskins را بررسی اتهامات آزار و اذیت جنسی

واشنگتن پست اولین گزارش در 15 سابق زن Washington Redskins کارکنان و دو روزنامه نگار که تحت پوشش تیم فوتبال متهم تیم کارکنان از آزار و اذیت و سوء استفاده کلامی. دو کارکنان متهم را پس از ترک سازمان به عنوان آن را دستخوش تغییر نام جذب به مراتب بیشتر توجه در سراسر کشور.

اموزش Bader Ginsburg اعلام عود سرطان کبد

عدالت اموزش Bader Ginsburg است که تحت شیمی درمانی در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور برای درمان عود سرطان که بازده “نتایج مثبت” درمان بازده “نتایج مثبت است.” لیبرال دیوان عدالت, 87, سی ان ان گفت او “به طور کامل قادر” به ادامه در پست خود.

بیس بال است. چگونه اوکلند بازیکنان تطبیق?

بیشتر بالا سپاس زدن و یا تف کردن برای شروع.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom حکم تحصیل آنلاین در پاییز امسال برای سخت ترین ضربه شهرستانهای

سی و دو کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان هستند در فهرست, با توجه به Newsom که پرده برداری از یک سری از قوانین است که تعیین زمانی که دانش آموزان می توانند بازگشت به کلاس های درس و اقدامات مدارس باید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و مقابله با هر گونه موارد است که رخ می دهد.

برای اطلاعات بیشتر سیاسی انیمیشن اینجا را کلیک کنید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>