Carmel Valley: کسی که شام میخورد راه اندازی نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن در خانواده در ویدئو ویروسی

یک سان فرانسیسکو راه اندازی بنیانگذار رفته ویروسی پس از ساخت نژادپرستانه نظرات به یک خانواده در یک Carmel Valley رستوران.

این مرد شناسایی شده توسط کاربران رسانه های اجتماعی به عنوان Solid8 بنیانگذار مایکل Lofthouse فریاد زد ناسزاهای در خانواده و گفته آنها را به “بازگشت به آنچه [expletive] کشور آسیایی شما از.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن جاوا f*** شما” او گفت:.

این ویدئو گرفته شده توسط Jordan Chan بود که ناهار خوری با خانواده اش در Bernardus تسلیم و آبگرم را لوسیا رستوران.

“ما جشن گرفتند من tita تولد به معنای واقعی کلمه فقط آواز تولدت مبارک به او و گرفتن عکس هنگامی که این سفید supremacist شروع به فریاد نفرت انگیز اظهارات نژادپرستانه در آمریکا,” او نوشت: در Instagram.

در این ویدئو یک لوسیا کارمند گفت Lofthouse که او نیاز به ترک: “شما را به صحبت ما مهمان بود که” او گفت:.

ویدیو رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی پس از چان دوست ارسال آن را در توییتر. آن را بازتوییت شده توسط موسیقی کشور خواننده Kelly Clarkson که تشکر کارمند “برای صحبت کردن و پرتاب این زباله.”

کاربران رسانه های اجتماعی به سرعت شناسایی کسی که شام میخورد به عنوان مایکل Lofthouse که اظهار نظر در چان Instagram ارسال و سپس حذف آن. برخی از آنها خواستار تحریم از خدمات ابری شرکت Solid8.

Lofthouse و Solid8 نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Lofthouse شرکت های مستقر در منطقه خلیج است. در ضمن یک شرکت انگلیسی با تقریبا یکسان نام Solid8 Consulting Ltd. شده است دریافت ایمیل نفرت از مردم باور Lofthouse است که مدیر عامل آن شرکت است.

“به نظر می رسد که شرکت من Solid8 مشاوره با مسئولیت محدود است که به اشتباه حمله به نژادپرستی و نفرت” صاحب اما جونز می گوید: در بیانیه ای در صفحه وب این شرکت اضافه کرد: “ما هرگز چشم پوشی این نوع رفتار است.”

در Instagram پست چان همچنین ترغیب مردم به رای دادن در این ماه نوامبر اتصال چه اتفاقی برای او و خانواده اش را گسترده تر موج نژادپرستانه و ضد آسیایی, احساسات است که پدید آمده میان COVID-19 بیماری همه گیر. در کالیفرنیا به تنهایی بیش از 800 ضد آمریکایی آسیایی نفرت حوادث گزارش شده در طول چند ماه گذشته.

“جوشکاری از نژادپرستان است آنقدر شایع است در حال حاضر حتی در چنین قومی/فرهنگی متنوع و دولت لیبرال مانند کالیفرنیا به دلیل تهمت خود را با استفاده از موقعیت خود را به تحریک تنش نژادی و به ترویج خشونت نسبت به POC خارجی ها و مهاجران” چان نوشت. “ما نیاز به تغییر!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>