کارائیب پخت و پز در زمان COVID-19

Channa (ckickpeas) و لوبیا و “roti” (یک ترینیداد ترکیبی از نرم نان). عکس از جزیره شیلی با اجازه استفاده می شود.

هر کارائیب قلمرو خود فرد و آداب و رسوم و خصلت های فرهنگی و اجتماعی و سنت. این گسترش به طبخ.

جامائیکا, برای مثال, آن شناخته شده است ackee و saltfish و یا “تند”سبک گوشت; باربادوس آن ماهی پرنده “cou cou”; ترینیداد و توباگو آن “pelau” کوسه و پخت و یا “دونفره” — اما این احتمال وجود دارد که Carribeans لذت بردن از تمام انواع مواد غذایی از هر منطقه. این درست است به خصوص برای اعضای خارج از کشور برای آنها کارائیب پخت و پز به ارمغان می آورد مجلل بوی خانه.

در میان COVID-19 گیر یکی ترینیداد, diaspora وبلاگ نویس تصمیم به استفاده از موظف انزوا به خلاق در آشپزخانه. “عدم تمایل به بیرون رفتن بی ارزش” جزیره شیلی می نویسد: “ما در حال تلاش برای استفاده از مواد تشکیل دهنده ما در خانه ما را از وعده های غذایی.”

نتیجه این است که دسته ای از آسان به را طعم دار, ی دستور غذاها اغلب همراه با حکایات سرگرم کننده و یا کارائیب-محور تفکرات که به خوبی ممکن است زمان صرف شده در انزوای بیشتر دلپذیر است. در اینجا چند نکات برجسته…

یک مورد علاقه در ظرف برنج

یک نسخه از “pelau” یک معشوق ظرف برنج در ترینیداد و توباگو است. حسن نیت ارائه میدهد عکس جزیره شیلی با اجازه استفاده می شود.

این یک دیگ غذا که شامل browned و برنج و نخود و انتخاب خود را از گوشت است بسیار محبوب است. جزیره شیلی توضیح می دهد:

من نمی توانم فکر می کنم از یک زمان خاص هنگامی که Trinis خوردن pelau. آن را با این نسخهها کار در هر زمان از سال و در هر جشنواره یا جشن […] آن را می توان ذخیره شده برای این هفته در یخچال و staler این pelau که بهتر است آن را با سلیقه به نظر من.

تا آنجا که این روش می رود او می گوید: “pelau همه چیز در مورد پخت و پز کردن مواد غذایی با هم.” او گفت که یک زن و شوهر از قاشق غذاخوری شیر نارگیل به سطح شیب دار بالا و طعم است که ممکن است منجر به این واقعیت است که در نسخه های برنج است که به عنوان قهوه ای که در یک نمونه “pelau” ظرف است. با این حال براون “pelau” اما راز این است که برای پیدا کردن “که نقطه شیرین در پخت و پز که در آن زمان [که] ظرف است نه بیش از حد خشک و خیس نیست”.

آماده به خوردن ‘roti’

یک پیچیده “roti” یک ترینیداد ظرف که در آن نرم و نوع نان پر شده با آرایه ای از پرداخت مواد تشکیل دهنده. عکس از جزیره شیلی با اجازه استفاده می شود.

در حالی که وبلاگ نویس است و راحت ساخت کاری ساخت “dhalpouri” (roti از پوسته های ساخته شده از آرد و نخود فرنگی) که در آن برای قرار دادن آنها نیست forté. خوشبختانه این اغلب از پیش بسته بندی شده و او اتفاق افتاده است برای پیدا کردن برخی از در فریزر پس از مدتی کوتاه بعد از آن وجود دارد هر دو گوشت و مرغ “roti” بود لذت می برد. او می نویسد:

در ترینیداد من خانواده های بسیاری را به همراه یک roti با نوشابه (pop), شیرین, نوشیدنی و یا به عنوان ما می خواهم آن را (قطع آخرین نامه از کلمه اول) یک sofdrink یا sweedrink. البته من نیست که در یک […] بنابراین من خلاق و قره قاط spritzer به جای…نگاه آن قرمز oui [بله] و من خوشحال به تظاهر.

“Roti” بسیار محبوب در ترینیداد و توباگو وجود دارد که گفت: “شما نمی توانید لطفا به همه. شما roti.” در این راستا جزیره شیلی mused “وجود دارد هیچ چیز بیشتر خوشمزه تر و خاص و هیچ راه بهتری برای گفتن “دوستت دارم” به نظر من از آوردن من roti…”

‘یکشنبه ناهار’

خورشتی مرغ, کبوتر نخود و ماکارونی پای معمولی “یکشنبه ناهار” کرایه. عکس از جزیره شیلی با اجازه استفاده می شود.

برای بسیاری از سرخپوستان غرب مفهوم “یکشنبه ناهار” یک معامله بزرگ است. نه تنها آن را معمولا با برخی از اندازه گیری از پمپ و شرایط آوردن از “خوب” ظروف و کارد و چنگال, اما آن را نیز یک فرصت برای خانواده و دوستان خود را به گرد هم می آیند. جزیره شیلی خاطرات خوشی از سنت:

وجود دارد هیچ چیز مانند بوی مومیایی گلدان در یکشنبه و اغلب زمانی که ما سوار دوچرخه در محله wafting بوی از همه مومیایی قابلمه با هم آمد به غرغر شکم خود را به عنوان شما بازی به عنوان شما ساخته شده مطمئن شوید که شما به اندازه کافی نزدیک به خانه خود را برای شنیدن مادر فریاد ” بیا داخل برای ناهار!’ کسانی که ساده صرفا بار خوشحال و به من نگاه در یخچال من امروز به جلو و همراه من نسخه ناهار یکشنبه در این زمان از همه گیر این خاطرات را حفظ خواهد کرد یک لبخند بر روی صورت من و عشق من تولد زمین […] خواهد شد جریان از قلب من به من دست به قاشق به قابلمه و به خانواده من این بعد از ظهر. من فکر می کنم من کمی بازی soca [موسیقی] بیش از حد به حمل و نقل من ذهنی به ترینیداد و من را در پخت و پز و خوی.

او گام به گام دستور العمل را پوشش می دهد هر دو گوشت و نخود بخشهایی از غذا و همچنین به عنوان ماکارونی پای هر دو که به گفته او پسر او “می اندازد پایین” ، این است که قطعا یک ظرف بود لذت می برد.

آرامش پنیر رب

پنیر رب ساندویچ کارائیب اصلی. عکس از جزیره شیلی با اجازه استفاده می شود.

یک جزء اصلی از کارائیب آشپزی پنیر رب دروغ را می توان در همه چیز از پف شیرینی به ساندویچ. محبوب در کودکان, احزاب, مردم اغلب اضافه کردن مواد غذایی رنگ آمیزی و سپس ساخت رنگین کمان-مانند چند لایه ساندویچ. نیازی به گفتن کودکان و نوجوانان از طریق آنها واقعا سریع!

احساس برای برخی از مواد غذایی راحتی جزیره شیلی به طور طبیعی تبدیل به “خوب Trini پنیر رب ساندویچ”:

به تازگی پیدا کنم راحتی در یک پنیر رب ساندویچ, در, ساده, نرم, نان سفید. آن است که بهترین تغذیه و بسیاری از مردم نگاه کردن در نان سفید اما شما می دانید که زندگی کوتاه است و هنگامی که شما نیاز به راحتی خودتان را در حالی که شما زندگی می کنند یک زندگی در قفل کردن شما باید افراط.

او دستور العمل شامل پنیر چدار, خردل, سس مایونز, فلفل سیاه, فلفل و جعفری تکه و دستورالعمل پایان با چند کلمه حکمت:

امروز من ساخته شده یک ساندویچ بود که خیلی بیشتر از یک ساندویچ — آن را به یک طعم و مزه از لذت بردن از سادگی است. زندگی در جریان است واقعا ساده در هفته آمده است. گسترش ویروس را به اوج خواهد رساند. لطفا در خانه بماند. هر چه خود را به راحتی مواد غذایی است و می دانیم که اگر ما می تواند همه را قربانی راه ما از زندگی برای چند هفته برای خوب بیشتر ما کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش این ویروس است. […] خود را پیدا کنید پنیر رب دوستان من چون این نیز بگذرد.

برای مشاهده همه ی دستور غذاها به اینجا بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>