می گوید آن است که منحصر به فرد قرار به ارائه مستقیم کمک های اولیه در هنگام وقوع

با کروناویروس, پخش كردن, و نیاز به جلوگیری از گسترش بیشتر دیابت ماریا Cantwell (D-شستشو.) از سوی FCC رئیس Ajit Pai به انجام آنچه او می تواند به ترویج پزشکی از راه دور و از راه دور تحصیل.

در نامه ای به Pai پنج شنبه (5 مارس), Cantwell, رتبه بندی عضو کمیته بازرگانی مجلس سنا خواسته رئیس برای کشف اقدامات موقت و “تسهیل در صفحه اصلی-قابلیت اتصال برای دانش آموزان به نگه دارید تا در کلاس باید از راه دور مدرسه تبدیل شده و لازم است با توجه به COVID-19 تعطیلی.”

Coronavirus لغو: از MipTV به MWC, چگونه از شیوع تأثیر جهانی Media-Tech وقایع کسب و کار

با استناد به FCC موقت قوانین تصویب شده در گذشته شرایط اضطراری مانند توفان کاترینا از او پرسید: Pai برای کشف اینکه آیا FCC می تواند داده های موجود در سازمان و برنامه هایی برای کمک به کروناویروس پاسخ. او اشاره کرد که در طول کاترینا FCC تصویب قوانین موقت برای کمک به حمایت پزشکی از راه دور.

او گفت: FCC می تواند اقدامات مشابه است که می تواند اجازه می دهد جدید و یا موقت امکانات بهداشت و درمان در پاسخ به این ویروس به استفاده از FCC منابع به اتصال هنگامی که و که در آن آنها مورد نیاز است.

“من باور دارم که کمیسیون ارتباطات فدرال منحصر به فرد قرار به پاسخ به برخی از چالش های مطرح شده توسط COVID-19 فقط به عنوان آن را در گذشته با فاجعه واکنش,” او نوشت.

در مقابل سلامت او گفت: “به منظور تسهیل نظارت از راه دور از جداسازی و قرنطینه بیماران (به خصوص کم درآمد بیماران), من از شما می خواهم به در نظر گرفتن آنچه به طور موقت اقدامات FCC می تواند برای هموار کردن راه برای متصل مراقبت از این بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی. به این منظور FCC یک خلبان پیشنهاد فوق العاده است که طراحی شده است برای کمک به مقابله با هزینه متصل مراقبت از کم درآمد مصرف کنندگان است. من از شما می خواهم به در نظر گرفتن چگونه این تلاش یا دیگر سیاست های موقت می تواند بخشی از سراسر کشور در پاسخ به COVID-19.”

در آموزش و پرورش مقابل او گفت که می تواند شامل تسهیل در صفحه اصلی-قابلیت اتصال باید از راه دور تحصیل لازم است با توجه به ویروس مربوط به بسته شدن مدرسه.

او می خواهد یک پاسخ توسط 15 مارس. FCC سخنگو گفت که آنها تا به حال موفق به دریافت نامه و بررسی آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im