کلزا در هکتار می تواند صعود دوباره

بر اساس انتظارات “ما به دنبال در هر دو پایدار وسعت زمین به جریب و یا افزایش از سال گذشته” زمانی که کشاورزان در کشور کاشته رکورد 1.7 میلیون هکتار از این محصول گفت: Barry کلمن, مدیر اجرایی, از شمال کلزا تولید کنندگان انجمن در بیسمارک.

اگر شما آشنایی با محصول:

کانولا در اصل توسعه یافته توسط محققان در کانادا که هنوز هم غالب تولید جهانی این محصول است که انقباض “کانادا روغن کم اسید” و یا می تواند-o-la.

کلزا دانه در اندازه شبیه به خشخاش دانه ها خرد برای تولید نفت و غذا. روغن کانولا استفاده برای پخت و پز و سرخ کردن, تجدید نظر به سلامت آگاهانه مصرف کنندگان است. کنجاله کلزا به طور کلی تغذیه دام با بسیاری از داکوتای شمالی کنجاله کلزا رفتن به گاو شیری, Coleman گفت.

یک بیودیزل گیاهی در Velva N. D. با استفاده از کلزا بیش از حد او اشاره کرد.

در سال 2019 ایالات متحده کشاورزان کاشته 2.018 میلیون هکتار از آن داکوتای شمالی تولید اختصاص عظیم 1.7 میلیون هکتار است. محصول محبوب است به خصوص در شمال کشور که در آن نسبتا سرد شب به نفع محصول — که همچنین مورد در کانادا است.

کشاورزان در مونتانا (120,000 کاشته هکتار در سال 2019) و شمال غربی ایالت مینه سوتا (59,000 کاشته هکتار در سال 2019) رشد محصول بیش از حد.

معرفی شده در کانادا در سال 1974 کانولا شروع ابتلا در داکوتای شمالی در 1980s, در بخشی به دلیل محصول بیماری زخم شد چکش دوروم محبوب محصول در آن زمان در شمال داکوتای شمالی. در سال 1990 کشاورزان در کشور کاشته شده 160,000 هکتار کلزا — یک شکل است که به 1.35 میلیون هکتار در سال 2010 و رشد کرده است پس از آن.

وجود دارد تعدادی از دلایل که کلمن گفت. آنها عبارتند از:

  • افزایش توجه به رشد تعدادی از محصولات مختلف در همین زمینه در چند سال چرخش به مبارزه با آفات و بهبود سلامت خاک.
  • بهبود کشاورزان مهارت در کاشت و برداشت محصول. هنگامی که برای مثال کلزا بود swathed قبل از ترکیب. در حال حاضر آن را معمولا مستقیم همراه صرفه جویی در یک مرحله در برداشت.
  • کانولا بازده در حال افزایش تأمل است که بهبود مهارت و بهتر انواع. عملکرد به طور متوسط 1200 تا 1500 پوند در هر هکتار یک بار در نظر گرفته شد یک برداشت خوب با 2000 پوند در هر هکتار فوق العاده خوب است. امروز یک تن در هر هکتار در نظر گرفته شده است فقط به عنوان خوب با 2500 به 3000 پوند در هر هکتار در نظر گرفته شده خوب است.

افزایش هکتار کاشته می تواند یک نگرانی با برخی از محصولات زراعی است. بیش از حد اضافی تولید در یک سال داده شده می تواند افتادن تقاضا “swamping بازار” در زبان و هل دادن پایین قیمت است که کشاورزان دریافت خواهید کرد.

اما این بعید است در این مورد با آمریکا سطح زیرکشت کلزا به دلیل ایالات متحده خروجی کوچک است در مقایسه با کانادا تولید و صادرات به ایالات متحده.

“ما فقط بر روی صفحه رادار در مقایسه با کانادا تولید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>