نامزدها رای دهندگان ایالت آیووا در انتظار تاخیر نتایج دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز

در بیانیه حزب مدیر ارتباطات مندی مک کلور گفت: فرآیند جدید از قرار دادن نتایج حاصل از اول تراز و تراز دوم رای به عنوان نماینده دولت معادل کاهش روند.

“ما تجربه تاخیر در نتایج با توجه به کنترل کیفیت و این واقعیت است که IDP گزارش از سه مجموعه داده برای اولین بار” مک کلور گفت.

رای دهندگان ایالت آیووا در دوشنبه شب مدرسه بسته بندی ورزشگاهها و مراکز اجتماعی کلیساها و کتابخانه ها برای بازگشت مورد نظر خود را نامزد یا دوم مورد علاقه خود را انتخاب اول موفق به انتخاب کنید تا پشتیبانی در اوایل.

برای grabs آیووا 41 دموکراتیک نمایندگان به عنوان حزب دموکرات را معرفی مسابقه این تابستان. در حالی که بخش کوچکی از بیش از 4,750 مجموعه به وزن در ماه جولای پیروزی در آیوا می تواند کمک به ویکتور شتاب به عنوان شلوغ و بسیار مسابقه رقابت.

حزب دموکرات آیوا پیش بینی رکورد مشارکت در انتخابات پیش رو از این جلسه و جلسات بعد از نظر سنجی های اخیر موفق به وضوح نشان می دهد یک جبهه-دونده. و یک روز پیش از مسابقات چندین نامزدهای نهایی خود را در زمین به رای دهندگان در سراسر کشور ساخت و در این مورد که چرا آنها خواهد بود بهترین برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

روز پیش از مسابقه نامزدهای حضور در سراسر کشور و تا به حال عملیاتی از جمله آیووا مقامات منتخب نمایندگان مجلس و فرمانداران خود را از خانه متحده و در برخی موارد مشاهیر بیخ و بن برای آنها.

در اجرا تا به حزبی جلسات در دوشنبه سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg ملاقات با رای دهندگان در این زمینه خود را در اتاق زدم و درب در تلاش برای حزبی برای او.

در یک حوزه حزبی در Johnston مدرسه روز دوشنبه ایالت مینه سوتا ctq بسیج رای دهندگان در آنها وارد جلسه گفت: او نیاز به حمایت خود را به نفع خود و برای یک دموکرات به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

“من همچنان قوی و در حال حاضر من در پنج نامزد” Klobuchar گفت. “ما یک کمپین در اینجا و ما بسیار هیجان زده می شود در اینجا.”

Klobuchar کشیده آینده به برنده دوم حوزه در Johnston وسط سالن تربیت بدنی مدرسه.

جولی مک لارن caucused برای Klobuchar در این حوزه اگر چه او 17 ساله سه تصمیم گرفتند برای نامزد های مختلف.

“همه نوع از انتخاب مسیر خود را برای شروع با. برخی از تغییرات ساخته شده; برخی نمی,” جولی مک لارن گفت و توضیح داد که او می خواست به پشت Klobuchar او به عنوان یک نسیم با سابقه انجام گرفتن.

پسر او را تعقیب مک لارن caucused برای اندرو یانگ, اما زمانی که یانگ موفق به دیدار با 15 درصد زنده ماندن آستانه خواهر و برادر خود دیلان مک لارن و Abbie مک لارن کشیده و او را به حمایت از Buttigieg.

“آنها خواهم آمد و من” چیس گفت.

خواهر خود را Abbie interjected “ما ربوده است.”

Abbie و دیلن گفت: آنها قدردانی Buttigieg میانهرو انداز و تجربه در ارتش. تعقیب و گریز در ضمن گفت که با چوب یانگ.

جودی اندرسون 77 در اصل پشتیبانی Cory Booker در این مسابقه اما caucused برای الیزابت وارن در روز دوشنبه شب در Johnston.

“من فکر می کنم او رفته است برای آنچه که او واقعا معتقد است در روده و این چیزی است که من در زندگی من” اندرسون گفت. “من امیدوار هستم که مردم به اندازه کافی می توانید ببینید که و سوق دادن او به کلی انتخابات است.”

به عنوان Des Moines حزبی را برانگیخت واصل به تئودور روزولت دبیرستان در روز دوشنبه آنها استقبال وارن, دست دادن و عکس گرفتن با رای دهندگان گفتن آنها آخرین بار که من باید با شما در گوشه ای.”

فریاد از طریق یک بلند گو حرف زدن, Warren ساخته شده نهایی سه دقیقه مورد به 680 رای دهندگان بسته بندی شده به ورزشگاه. آمده نوامبر او گفت: همه آنها تا به حال دو شغل: دریافت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کاخ سفید و منتخب دموکرات پایین انتخابات.

“من اینجا هستم چون من می دانم که چگونه به اجرا و من می دانم که چگونه به نفع خود,” او گفت:.

بسیاری از مبارزات شد و سریع برای تنظیم مجدد خود را با تمرکز بر روی New Hampshire است که برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اصلی مسابقات در هفته آینده. چندین برنامه ریزی سازماندهی رویدادهای وجود دارد در آغاز روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet