می توانید تلویزیون تبلیغ برنده بدون زنده ورزش ؟


زیرک داده محور برندها خواهد پیدا کردن یک راه

“در میان بی سابقه حوادث در آورده با COVID-19 ما شاهد برندها شروع به طور فعال به نقل TV خود را به بودجه, ارزیابی حساس ترین و موثر خلاق پیام و برنامه دادن برای رسیدن به مصرف کنندگان خود باقی مانده تلویزیون.” -کوین کریم ادو, ادو

انسان هزینه COVID-19 و لازم اختلال در زندگی روزمره عمیق می باشد. لغو تمام رویدادهای ورزشی زنده با توجه به این ویروس نیز باعث لرزه ای اختلال برای شبکه های تلویزیونی و تبلیغ که تکیه بر این حوادث به درایو عملکرد بازاریابی. بی سابقه لغو مارس جنون مثلا مفهوم دراماتیک برای تبلیغ که صرف بیش از 1.1 میلیارد دلار در مجموع در سال 2019 مارس جنون تبلیغات تلویزیونی برای حدود 22.5 میلیارد برداشت.

چند شرکت های خودرو برنامه ریزی قابل توجهی صرف در ماه مارس جنون برای راه اندازی مدل های جدید و در حال حاضر سرمایه گذاری در بالا مشخصات آگهی معماران و طراحان است. از دست دادن مسابقات و دیگر حرفه ای پخش برنامه های ورزشی به خصوص NBA و NHL پلی آف خواهد شد که تاثیر جدی. تلویزیون با عظیم آن در رسیدن به و فوریت منحصر به فرد ضروری برای علامت های تجاری. تبلیغ بیشتر با من سخن گفته اند با توجه به یک مکث کوتاه به تنظیم خلاق تن و پیام و سپس نیاز به تغییر خود را صرف در اطراف دیگر برنامه های تلویزیون برای کمک به حفظ کسب و کار خود را.

به منظور درک تاثیر این لغو, ما به بررسی اثر عمده ورزشی و دیگر برنامه های زنده تلویزیونی وقایع را به عنوان تبلیغات سیستم عامل در مقایسه با سال 2019 ساعات پر بیننده پخش و کابل TV برنامه نویسی. ما تجزیه و تحلیل جستجو نامزدی ما اندازه گیری از افزایش فعالیت جستجو برای یک نام تجاری و یا محصول در دقیقه بلافاصله پس از آگهی های تلویزیونی پخش برای این برنامه. ما جستجو نامزدی رای (SER) متریک ها کنترل مخاطبان اندازه و آگهی مدت اجازه می دهد برای یک سیب به سیب مقايسه عملکرد تبلیغات در برنامه های مختلف.

در سال گذشته هشت نفر از 10 صفحه برنامه های تلویزیونی رتبه بندی توسط SER در سراسر پخش و کابل بودند عمده رویدادهای ورزشی از جمله Super Bowl دیگر NFL, برنامه نویسی, NBA Finals, مارس جنون قهرمانی و جام استنلی نهایی. البته این سه در حال حاضر از دست رفته از این سال برنامه. زندگی ورزشی ادامه داد: برای تسلط بر 14 از 20 برنامه. خوشبختانه فصل جوایز بود و بیشتر به این نتیجه رسیدند قبل از COVID لغو شروع با 2020 اسکار و گلدن گلوب جوایز گرد کردن به بالا 10 برنامه رتبه بندی توسط SER.

با ورزش عمده و دیگر حوادث زندگی می کنند شامل همه بالای 10 و 17 از 20 بالا برنامه های تلویزیون رانندگی تبلیغ جستجو نامزدی در سال گذشته نهایی کلش بود اعلام کرد که در سال 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد تا سال آینده.

بازی های المپیک نشان دهنده یک پلت فرم برای تبلیغ با ان بی سی گزارش بیش از 1 میلیارد دلار در فروش آگهی برای این تابستان بازی ها. نگاهی اخیر بازی های المپیک نشان می دهد که چرا آنها آنقدر محبوب با مارک های: اندازه خالص و قوام مخاطبان خیره کننده با بازی های المپیک ریو 2016 به طور متوسط 24.9 میلیون نفر زندگی می کنند بینندگان در طول ساعات پر بیننده هر شب به مدت تقریبا دو هفته است. علاوه بر این بینندگان در معرض تبلیغ در طول سال 2016 ریو و بازیهای المپیک تابستانی در طول ساعات پر بیننده در NBC بودند نزدیک به 11 درصد بیشتر احتمال دارد به جستجو برای نام تجاری آگهی شود در مقایسه با معمولی ساعات پر بیننده پخش برنامه ای است که در سال. عینک از مراسم افتتاحیه بود و حتی بیشتر ارزشمند برای تبلیغ – ترکیب برسد و بیننده نامزدی متوسط المپیک حامی نیاز داشت 6.5 عادی ساعات پر بیننده پخش تبلیغات به تاثیر همان یک آگهی در ریو مراسم افتتاحیه.

این روند افزایش تعامل برگزار شد و درست در سال 2018 به عنوان بینندگان در معرض تبلیغ در طول سال 2018 PyeongChang مراسم افتتاحیه بودند و 72 درصد بیشتر احتمال دارد به جستجو برای نام تجاری آگهی شود در مقایسه با معمولی پخش بود ، با تخته سنگ خالی از زندگی ورزشی و رویدادهای زندگی می کنند برنامه نویسی برای چند ماه آینده بعد از پل بزرگ ما عبور خواهد کرد که شروع NFL و کالج فوتبال فصل, که کاملا تسلط تلویزیون برای تقریبا نیمی از یک سال.

اما مارک هنوز هم می تواند به تولید نمایشگر نامزدی در شرایطی از زندگی ورزشی. در میان بی سابقه حوادث در آورده با COVID-19 ما شاهد برندها شروع به طور فعال به نقل TV خود را به بودجه, ارزیابی حساس ترین و موثر خلاق پیام و برنامه دادن برای رسیدن به مصرف کنندگان با باقی مانده خود را تلویزیون. برای مثال ما دیده ایم, اخبار, برنامه افزایش رتبه به عنوان مصرف کنندگان به دنبال اطلاعات در مورد وضعیت فعلی است.

CNBC تجربه 46 درصد افزایش در میانگین بینندگان از هفته فوریه 17th به هفته مارس 9th. دیزنی اعلام کرد که در حال گسترش روز اخبار برنامه نویسی و کارگردانی زنده ورزشی, تبلیغ برای صبح به خیر امریکا و دیگر بالا انجام برنامه های سرگرمی در این میان است. به عنوان بینندگان نیز صرف زمان بیشتری را در جریان سیستم عامل ad-پشتیبانی از جریان ارائه می دهد محل دیگری برای تبلیغ به re-اختصاص خود را رسانه ها. لغو زنده ورزشی و حوادث کاملا به شکل گسترده ای برای تبلیغات تلویزیون اما زیرک داده محور برندها را پیدا خواهد کرد یک راه برای انطباق با این شرایط جدید و در ادامه به طور معنی داری در تعامل با بینندگان. سلامت خود را کسب و کار و اقتصاد را در آن بستگی دارد.

EDO داده ها و اندازه گیری و تجزیه و تحلیل شرکت است که قدرت های موفقیت, بازاریابی, تحقیقات و حرفه ای خلاق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>