می تواند ضد نفوذ قانون با موفقیت بلوک pro-پکن رسانه ها در تایوان است ؟

سابق تایوانی معاون رئیس جمهور و Kuomintang افتخاری رئیس رهن چان خوشنویسی برای MasterChain پلت فرم. از طریق MasterChain توییتر.

در 31 دسامبر 2019 تایوان تصویب یک قانون با هدف مقابله با نفوذ “خصمانه نیروهای خارجی” در داخل کشور از جمله ارائه اطلاعات غلط. ضد نفوذ قانون موجب شده است تا بحث های داغ و بسیاری از آن به عنوان تلاش برای مهار پکن نفوذ در تایوان است. پس از قانون تصویب رسید طرفدار پکن پلت فرم رسانه های MasterChain اعلام کرد که آن را ترک تایوانی بازار در اعتراض. در حالی که برخی نگران هستند که این قانون ممکن است خفگی در اثر آزادی بیان دیگران تفسیر خروجی خروج به عنوان اثبات این که ضد نفوذ قانون در واقع برای جلوگیری قرمز “رسانه”.

ضد نفوذ قانون عمدتا ممنوع نهادهای خارجی از دخالت در انتخابات لابی گری و سیاسی سهم و همچنین گسترش اطلاعات نادرست در مورد انتخابات در تلاش برای مختل کردن نظم اجتماعی.

در طول بحث از پیش نویس جدید قدرت حزب (که طرفداران برای تایوان استقلال) پیشنهاد اصلاحات چند به طور مستقیم هدف قرار دادن “قرمز رسانه” رسانه ها. این شامل منع هر کسی از پس حزب کمونیست چین را (CCP) آموزش راه اندازی تامین مالی و یا کنترل پخش رسانه ای و انجام تبلیغات سیاسی یا تبلیغاتی از طرف CCP. در پایان این حکم حزب دموکراتیک مترقی (DPP) آنها را رد کرد چرا که آنها می خواستند برای حفظ گسترده تر زبان مربوط به انتخابات دستکاری شده توسط هر دشمن خارجی دولت و به طور خاص CCP. اما سرزمین اصلی امور شورای رفت و در را به نشان می دهد که موضوع “قرمز رسانه” نفوذ باید مورد بحث در قاب رادیو و تلویزیون ،

MasterChain و “جبهه متحد دکترین’

نگرانی در مورد پکن نفوذ در تایوان رسانه های محیط زیست بخشی از نگرانی های بزرگتر بیش از آنچه که پکن خواستار یک “جبهه متحد” و یا یک اتحاد سیاسی نظامی, مذهبی, رسانه های نیروهای مخالف تایوان استقلال.

صلیب-راست, سیاسی, روابط, شکل تا حد زیادی در MasterChain عملیات. پلت فرم راه اندازی شد در ماه آوریل 2019 و رفت و تبدیل به اولین پریز تایوانی اجازه داده می شود به راه اندازی یک دفتر در چین است. MasterChain بنیانگذار Chuang Li-پینگ به قلم یک کتاب است که پشتیبانی از 92 اجماع, همچنین شناخته شده به عنوان “یک چین اجماع” و شرکت بهره برداری مرکز و ترویج کسب و کار مرکز مستقر هستند در دو سرزمین اصلی چین شهرستانها.

پلت فرم استراتژی از استخدام تعدادی از سابق تایوانی مقامات ارشد رسانه های شخصیت است که درک شده توسط کارشناسان به عنوان تلاش برای ایجاد یک صلیب-تنگه شبکه های اطلاعاتی.

چانگ یو-شائو پژوهشگر در مقطع تنگه سیاست انجمن اشاره می کند:

形象宣傳、情報蒐集與組織布建,是中共政治統戰攻勢所必備的指導原則與工作方針,而大師鏈同時具備這三種功能。

تصویر-ساخت و هوش و توسعه شبکه هستند لازم است اصول راهنما و اصول کار برای حزب کمونیست چین را (CCP) “جبهه متحد” سیاسی توهین آمیز است. استاد زنجیره تحقق آن سه توابع در همان زمان.

اما بسیار کمی وجود دارد که این رسانه ها هستند که به عنوان آشکارا طرفدار پکن به عنوان MasterChain. اکثریت طرفدار پکن رسانه ها در حفظ روابط خود به سرزمین اصلی پنهان و یا غیر مستقیم که می خواهید می خواهید گروه رسانه ای بودن نمونه.

در گذشته می خواهید می خواهید رئیس Tsai ین مینگ ساخته شده بیانیه حمایت از CCP موضع و فروش صفحات در روزنامه ها به دولت چین. و حتی آن را کشف کردند که می خواهید می خواهید گروه چین بار دریافت یارانه از دولت چین.

با توجه به منابع تایوانی از رسانه های مستقل پلت فرم تا رسانه ها قبل از ژانویه 2020 انتخابات Tsai ین مینگ گفت: مدیران ارشد خود را در گروه رسانه ای برای جلوگیری از پوشش خبری اعتراضات ضد نفوذ قانون به طوری که به نظر نمی رسد آشکارا طرفدار پکن. اما پشت صحنه این گروه رسانه ای ادامه داد: به فشار روایت است که ضد نفوذ قانون رفت و در برابر آزادی بیان. این در نظر گرفته شده بود به ماشه یک واکنش قوی در افکار عمومی و تقویت حرکت برای طرفدار پکن Kuomintang (KMT)’s انتخابات.

اگر چه چین بار در روز که متعلق به می خواهید می خواهید گروه با صدور بیانیه ای انکار هر گونه فشار از پکن آن شروع به انتشار یک سری از سرمقاله قبل از انتخابات محکوم ضد نفوذ قانون با این استدلال که قانون به هدف قرار دادن می خواهید می خواهید Media Group.

ضد نفوذ یا ضد قرمز رسانه ها ؟

در مارس 2019 چند تایوانی رسانه های دعوت شده بودند به پکن برای شرکت در “4 متقابل تنگه رسانه اجلاس”. این رویداد به عنوان یک راه برای CCP برای تقویت “جبهه متحد” در بخش رسانه.

زیر ماه مارس راه اندازی شد در تایوان به “رد قرمز رسانه ها و حفاظت از تایوان دموکراسی”. این طرح از Hwang Kuo-چانگ عضو مقننه یوان در آن زمان که به نام دولت به بررسی تعدادی از قوانین و پیشنهاد پیش نویس ضد نفوذ قانون است.

با توجه به روابط نزدیک بین تایوان و سرزمین اصلی چین چین منافع کسب و کار به راحتی می تواند پوشش داده شود تا منجر به بسیاری از رسانه های علما به شک و تردید احتمالی اثر ضد نفوذ قانون است.

علاوه بر این اینترنت مشکل تر است به پلیس و پکن می تواند با تکیه بر سازمان های رسانه ای در سنگاپور یا مالزی برای نفوذ در افکار عمومی در تایوان بدون اینکه در حال حاضر در این جزیره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>