می توانید موسیقی خود را افزایش سیستم ایمنی بدن?

خود را برای تقویت سیستم ایمنی بدن, توصیه پزشکان یک رژیم غذایی سالم که شامل میوه و سبزیجات است و هیچ کمبود ویتامین. اما چگونه در مورد یک کمی Prokofiev?

صدا مانند حقه بازی? آن را نمی. مطالعات متعدد از جمله 2019 بررسی در مجله سالانه تحقیق و بررسی در زیست شناسی را در بر داشت که هر دو اجرا و گوش دادن به موسیقی می تواند تاثیر قابل توجهی در سیستم ایمنی بدن است. و به عنوان COVID-19 پرورش جهانی تنش و ترس همه به دنبال راه هایی برای کاهش که استرس و تقویت سیستم ایمنی بدن برای دفع عفونت های ویروسی.

“قطعا موسیقی تاثیر بر روی مغز, و, اضطراب و استرس, تاثیر سیستم ایمنی بدن,” گفت: دکتر اندرو لوین متخصص مغز و اعصاب در دانشگاه پیتسبورگ.

لوین یک تازه نوازنده ترومپت که با انجام چندین محلی گروه گفت که او یک متخصص در راه موسیقی در تعامل با مغز است. اما برای او کار می کند.

“موسیقی بخشی از استرس رها پارادایم” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال زمان زیادی به تازگی به بازی. “ما می دانیم که موسیقی می تواند بر مغز متحده, بنابراین من باور نمی کنم آن است که بسیار از کشش می گویند که موسیقی می تواند به طور غیر مستقیم ما را تحت تاثیر قرار فیزیولوژی وجود دارد و تحقیقات است که با پشتیبانی از این مفهوم است.”

با توجه به 2013 نقد و بررسی در مجله مغز رفتار ایمنی روحی و روانی اثرات گوش دادن به موسیقی باید تاثیر مستقیم در خون و سطح هورمون. ایمونوگلوبولین A که نقش حیاتی در ایمنی توابع ذکر شده بود که “به خصوص پاسخگو به موسیقی است.” نیز وجود دارد که اجماع عمومی میان محققان که گوش دادن به موسیقی باعث کاهش سطح کورتیزول با یک سال 2007 مطالعه در مجله موسیقی درمانی توسط A. J. فرر بیان کرد که موسیقی می تواند “به عنوان موثر به عنوان دیازپام” در کاهش علائم حیاتی از اضطراب.

بنابراین مهم نیست که چه نوع موسیقی شما گوش دادن به ؟

اما فقط این که آیا شما دوست دارید این آهنگ. قبل از انجمن ها و روابط با انواع مختلف موسیقی را تحت تاثیر قرار چگونه شما پاسخ بدن. به طور کلی تحقیقات نشان می دهد که “موسیقی آرامش بخش” (یعنی کندتر, سرعت, صلح آمیز, موسیقی) بهتر است برای آرام ساییده شده و اعصاب و کاهش فشار خون و تنفس و حل و فصل ضربان قلب.

در حالی که عمده جریان موسیقی شرکت ها از جمله Spotify در و Bandcamp گزارش نرخهای پایین در استفاده در طول pandemic, موسیقی کلاسیک, پخش آنلاين دیده است یک دست انداز همراه با قوم و موسیقی کودکان.

Good vibes

گزارش موسیقی کلاسیک پخش آنلاين خدمات Primephonic متحده که شنوندگان’ عادات منتقل کرده اند و دور از صبح زود و شب گوش دادن به کسب و کار ساعت است. گوش دادن در طول ساعت ناهار دو برابر شده است و کشورهایی که تعطیل شده اند طولانی ترین با توجه به COVID-19 دیده اند تا به 50% افزایش در زمان گوش دادن.

“این موسیقی را فراهم می کند امید” Primephonic مدیر عامل توماس استفنز گفت: در یک تماس تلفنی از هلند.

او همچنین گفت: میزان افزایش برای اشتراک جدید بسیار بالاتر از آن است که یک ماه پیش حتی اگر Primephonic بازاریابی است کمتر است.

“افزایش است مخلوطی از افرادی که در حال حاضر مانند کلاسیک, گوش دادن بیشتر و جدید شنوندگان تلاش از این نوع بود و چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر در تلاش دستور العمل های جدید” استفنز گفت.

Idagio یکی دیگر از موسیقی کلاسیک, جریان, خدمات, نیز, گزارش, افزایش استفاده از. ارکستر و اپرا خانه در سراسر کشور در حال جریان ویدئو اجرای برنامه و نقشه کشی میلیون ها نفر از بینندگان. در عید پاک, ایتالیایی, خواننده اپرا Andrea Bocelli سنگ مجموعه ای از سرودهای در خالی کلیسای جامع در میلان. بعد شب, عملکرد تا به حال به دست آورد بیش از 30 میلیون بازدید در یوتیوب.

نوح Potvin یک استاد موسیقی درمانی در Duquesne دانشگاه گفت: موسیقی کلاسیک را در انجمن های فرهنگی عبارتند از: آرامش و پالایش و بهداشتی خاص تصویر این است که به احتمال زیاد رانندگی شنوندگان به این ژانر است.

“فکر می کنم از هر لکسوس یا مرسدس تجاری با افزایش classical melodies,” او گفت:. “که احساس امنیت و آرامش جذاب است در حال حاضر.”

Potvin تردید از برخی از تحقیقات ارتباط موسیقی با سیستم ایمنی بدن سوال که آیا آن را سالم به استفاده از موسیقی و یا هر ابزار دیگر برای سرکوب اضطراب.

“این تحقیق سطحی هر چند من به این معنی نیست که در یک تحقیر امیز راه,” او گفت:. “من فکر می کنم اطلاعات ما ارزشمند است اما ما نیاز به رفتن عمیق تر است.”

موسیقی درمانگران استفاده از موسیقی برای درمان حاد اضطراب و استرس اما Potvin گفت: یک مطلب با ارزش با استفاده از کاوش است چگونه موسیقی می تواند کمک به شنوندگان کار از طریق اضطراب و استرس به جای به سادگی با پوشش بیش از این احساس است که می تواند معکوس. با استفاده از موسیقی برای آرام سازی پیشرونده عضلانی یک روش معمول در لحظه, او گفت:.

گوش دادن به موسیقی است نه یک درمان تمام. این یک مثال دیگر از بسیار مورد بحث “ارتباط ذهن و بدن” است که پس از دستگیر آگاهی عمومی در سال های اخیر می پردازد که چگونه عاطفی و سلامت روانی فیزیکی نتایج.

“من شکاک به طوری که زمانی که من برای اولین بار شنیده اتصال ذهن و بدن من فکر کردم آن را در عصر جدید وو-وو” لوین گفت. “اما من یاد گرفتم در مورد فیزیولوژی انسان است و به ویژه در سپس و اعصاب من به طور فزاینده متقاعد شده است که ما در واقع دست کم گرفتن چگونه عمیق این ارتباط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>