می تواند منطقه خلیج رانندگان رسیدگی سریع تر بزرگراه? Roadshow

س: به عنوان ترافیک است روشن تا با توجه به کار از خانه سفارشات و coronavirus من اعتراف با آن دسته از رانندگان هنوز هم در جاده ها به یاد داشته باشید رانندگی پایه قوانین و مقررات. با وجود عدم تراکم, من متوجه شده ام بی شماری clueless رانندگان:

  • نه نگه داشتن حق جز به تصویب.
  • نه با استفاده از چراغهای جلو در هنگام غروب و در باران (طول روز در حال اجرا چراغ تعداد دفعات مشاهده نیست).
  • برش در سراسر خطوط متعدد از ترافیک با استفاده از خروج از رمپ.
  • با استفاده از تلفن های همراه خود.

و مطمئن شوید به اندازه کافی با افزایش سرعت حتی در طول یک ساعت یک عجله من بوده ام به شنیدن بیشتر در مورد تجمیع و بد دیگر سقوط. این نیست فقط با توجه به سرعت بلکه عدم رایج رانندگی حس.

اگر رانندگان نمی توانید مسئولیت رسیدگی به فندک ترافیک آن فقط به مهمات بیشتر به ضد خودرو لابی که می خواهند همه ما را به نشستن در تراکم تا زمانی که ما تسلیم و حمل و نقل.

لطفا لطفا لطفا اجازه دهید جهان نشان می دهد که ما می توانیم با استفاده از جاده های ما مسئولانه است.

کریس DiPrima سان فرانسیسکو

یک: اتوبان ممکن است باز اما لطفا آهسته و رانندگی مسئولانه است. حواس او را پرت ممکن است در حال حاضر با عدم قطعیت و بسیاری از تغییرات که COVID-19 ایجاد شده است بنابراین عاملی که در. بود در حال حاضر به عنوان یک راننده است. توجه.

س: با ناگهانی نور ترافیک در منطقه خلیج بزرگراه ها و پل ها را Caltrans سرعت بالا در حفره های تعمیر و نگهداری کار می کند ؟

علامت پریچارد جیم Bodwin Tricia جوان و بسیاری دیگر

یک: خیلی زود است. جاده کارگران نیز گفت: برای ماندن در خانه اگر آنها به خوبی احساس نمی کنید.

س: Leong رانندگی در Mountain View, بین Moffett بلوار و Fairchild درایو شده در شکل واقعا بد برای ماه می باشد. آن است که برنامه ریزی برای گرفتن ثابت است ؟

ارل چرن

A: بله, اواخر سال آینده است. Leong درایو خواهد بود repaved پس از کوه مشاهده کامل آب و فاضلاب اصلی جایگزینی پروژه در حال ساخت در Leong.

س: می تواند به شما ارائه برخی از کمک در گرفتن یک عابر پیاده خطر ترافیک ثابت در پیاده رو در هیکس جاده در نزدیکی خیابان کمدن?

در سال گذشته برخی به شدت مورد نیاز علف های هرز جلو گیری انجام شد. اما وضعیت خطرناک از گل و لای و سنگ و عدم دیوارهای حائل شد و هرگز خطاب. وجود دارد تا 8 اینچ از گل بین عابر پیاده محدودیت در سمت شمال غربی از تقاطع.

تری بارون, San Jose

یک: این بخش از پیاده رو مجاور به چندین خصوصی خواص معنی دیوار حائل و نگهداری پیاده رو در حال مسئولیت صاحبان اموال. این شهر در حال کار با یک مالک که شروع فرایند پیدا کردن پیمانکاران و مناقصه برای تعمیر دیوار حائل.

این شهر نیز صدور اعلامیه به اموال دیگر صاحبان اطلاع آنها از مسئولیت خود برای حفظ پیاده رو.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>