کمپبل جامعه دادخواستها برای هفته Feb. 28

تجلیل رای

آن بوده است که 100 سال پس زنان حق رای در ایالات متحده و پس از اتحادیه زنان رای دهندگان تشکیل شد. کمپبل موزه را افتخار هر دو این centennials مارس 6 در تاریخ ساعت یک مبارک.

این رویداد برگزار خواهد شد در کمپبل موزه تاریخی, 51 N. Central Ave. که در آن عایشه Piracha-زکریا از اتحادیه زنان رای دهندگان کالیفرنیا را مورد بحث تاریخ لیگ در جشن 100 سالگرد 19 متمم گذشت. او همچنین جزئیات فعلی لیگ فعالیت, مانند سرشماری سال 2020.

تاریخچه ساعت یک مبارک اجرا می شود 5:30 تا 7:30 p. m. بلیط برای این رویداد 15 دلار در https://www.campbellmuseums.com/product-page/history-happy-hour.

Sapigao نام شاعر برجسته

سن خوزه ساکن جانیس Lobo Sapigao به عنوان ششمین شهرستان سانتا کلارا شاعر برجسته در یک Feb. 10 جلسه هیئت مدیره شهرستان سرپرستان. Sapigao خدمت افتخاری در نقش از طریق Dec. 31, 2021.

“شاعر برنده جایزه نقش است به … کمک به الهام بخش همه خوانندگان و طرفداران شعر از جمله نسل بعدی شاعران” گفت: شهرستان کتابدار نانسی هاو.

Sapigao یک دستیار استاد زبان انگلیسی در افق کالج در سان برونو یک شعر سردبیر فرشته شهرستان بررسی است و نویسنده دو کتاب شعر و متعدد chapbooks. او قصد دارد به منظور توسعه یک جوانان شاعر برنده جایزه برنامه برای شهرستان.

“هویت خود را به عنوان یک متولد آمریکا و از مهاجران از فیلیپین و توانایی او را به نوشتن در مورد تقاطع این دو هویت غنی تلاقی هنری را تحت تاثیر قرار” گفت: سرپرست سیندی چاوز.

Sapigao فرض شاعر برجسته گوشته از مایک مک گی.

شهرستان سازماندهی شاعر برجسته برنامه در همکاری با دره سیلیکون ایجاد می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>