کمپین خواستار ووهان ساکنان برای نشان دادن قدردانی به حزب کمونیست رهبری در مبارزه با COVID-19 نتیجه معکوس

یک طنز تصویر از پایه اخبار در مورد چگونه این دیدار از معاون نخست وزیر خورشید Chunlan در یک منطقه مسکونی در ووهان به نمایش گذاشتن موفقیت دولت در دست زدن به COVID-19 معلوم متفاوت پس از ساکنان فریاد زد “جعلی آن است که همه جعلی” و “آن است که همه [عملکرد]” خود را از پنجره آپارتمان.

پس از گفتن بقیه جهان و به رسمیت شناختن چین عظیم ایثار و تلاش برای مبارزه با COVID-19, حزب کمونیست چین (CCP) راه اندازی کرده است یک کمپین تبلیغاتی اصرار مردم برای تشکر از رهبری این حزب است.

اما به جای نشان دادن قدردانی بسیاری از مردم ابراز خشم در رسانه های اجتماعی و در نتیجه حذف کامل همه اخبار و نظرات مرتبط با این کمپین با نام “با تشکر از CCP آموزش و پرورش”.

به عنوان آمار رسمی در تازه آلوده COVID-19 نفر در چین در ادامه به کاهش در دو هفته گذشته به نظر می رسد که تبلیغات مقامات نمی تواند صبر کنید اما نشان می دهد که قرار است موفقیت CCP در زمینه مبارزه با این بیماری همه گیر. اما تبلیغات سیاسی تلاش شده است مورد سوال توسط شهروندان عصبانی بودند و یا قرنطینه برای هفته ها و یا شاهد مرگ ناگهانی از اعضای خانواده و همسایگان و آشنایان است.

یک نمونه از تبلیغات برق آسا صورت گرفت در تاریخ 5 مارس سال 2020 زمانی که چینی معاون نخست وزیر خورشید Chunlan بازدید یک منطقه مسکونی در ووهان. این دیدار برگزار شد به نمایش گذاشتن موفقیت در مدیریت یک منطقه قرنطینه. ساکن نمایندگان دعوت شده بودند به راهنمای تور. اما در این دیدار تعدادی از اهالی فریاد زد “جعلی, همه چیز جعلی است!” و “آن است که همه [عملکرد]” خود را از پنجره آپارتمان.

این ویدئو به زودی رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی و حتی دولت وابسته و رسانه ها مانند مردم روزانه و جهانی تایمز منتشر شده این فیلم در خارج از کشور حساب های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter.

در واکنش به حادثه روز بعد شهر جدید CCP منشی وانگ Zhonglin بر نیاز به آموزش شهروندان در چگونه می شود خدا را شکر به حزب. او در جلسه مطبوعاتی در مقابل مسئولان شهرستان به طور گسترده ای گزارش شده توسط رسانه های محلی:

要在全市廣大市民中深入開展感恩教育,感恩總書記﹑感恩共產黨、聽黨話﹑跟黨走、形成強大正能量。…… 武漢人民是英雄人民,也是懂得感恩的人民。

لازم است به آموزش مردم برای بیان قدردانی خود را, آنها باید از این حزب دبیر کل [Xi Jinping], CCP آنها باید اطاعت و پیروی از آنها باید تبدیل به یک قوی انرژی مثبت… مردم در ووهان هستند قهرمانانه و آنها کسانی هستند که می دانند چگونه به قدردانی.

بحث خود را بلافاصله باعث آنلاین داد و بیداد. هنگ کنگ شهروند اخبار برداشت تعدادی از معمولی پاسخ از Webio:

我們不需要被教育感恩!這是你根深蒂固的奴性又出來作祟了,還是幾千年封建社會官員的劣根性在作祟了!

ما اصلا نیاز به آموزش, به قدردانی. چنین گفت بازتابی از طبیعت خود را از حال برده بود که مشترک میان مقامات پشت در دوران فئودالی.

王忠林,你想對上面感恩就感恩,但千萬別拖着武漢老百姓和你一起感恩,他們還在瘟疫的威脅下苟延殘喘,沒心情和你一起跪下,高呼萬歲。

وانگ Zhonglin شما می خواهید به می گویند با تشکر از شما رهبر, هیچ کس نمی خواهد شما را متوقف کند. اما نمی آورد و ساکنان در ووهان با شما. آنها هنوز هم رنج می برند از طاعون و [بسیاری از] اصلا خلق و خوی به زانو افتاده و می گویند زنده باد امپراتور با شما.

با توجه به گزارش رسانه ها به نقل از دستگیری دقیقه از جلسه برگزار شده توسط شورای دولتی اطلاعات در مارس 7, مقامات نامیده می شود برای حذف تمام اخبار و تفسیر در مورد “با تشکر از CCP آموزش و پرورش”. در این جلسه هوانگ کونمینگ (黄坤明) مرکزی گروه تبلیغات و تاکید کرد که باید برای همه اخبار واحد برای کاهش نگرانی های مردم می شود و “استراتژیک تراز وسط قرار دارد در خود [مردم را] آگاهی”.

در میان سانسور نوشته های کهنه چینی نگار چو Chaoxin مقاله محبوب ترین بود:

2349條生命,2349次死亡,他們屍骨未寒,他們的家人、朋友、同學都還在悲痛之中,他們的家人、朋友、同學甚至自己都還在醫院里躺著等著搶救,根本無力悲傷,此時卻有人要對他們加強感恩教育,這是沒有人性的行為。

2349 زندگی و 2349 اعلامیه مرگ. خانواده و دوستان و همکاران هنوز هم عزادار خود, خانواده, دوستان, و آنها خود را هنوز هم می تواند در بیمارستان مبتلا به این بیماری است. آنها حتی نمی باید از این قدرت به درستی غمگین و در حال حاضر کسی است که گفتن آنها را به یاد بگیرند که چگونه به می گویند با تشکر از شما. این است که در برابر بشریت است.

وانگ Zhonglin بحث در آخرین نمونه از این تبلیغات اقتدار را روایت به نوبه خود بحران بهداشت و درمان به یک نبرد قهرمانانه ” از مردم چین تحت CCP رهبری است.

مشابه تلاش می توان در انتشار یک نبرد در برابر اپیدمی: چین مبارزه Covid-19 در سال 2020′ یک کتاب است که برجسته “دبیر کل Xi Jinping تعهد به مردم حس خود را از ماموریت خود را به دور از رسیدن به چشم انداز استراتژیک و برجسته رهبری به عنوان رهبر یک قدرت بزرگ.”

کتاب راه اندازی شد در مارس 2 به زودی پس از سازمان بهداشت جهانی به این نتیجه رسیدند خود را متخصص تور و ستایش چین برای در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی شامل گسترش COVID-19.

در مارس 4, چین دولتی شین هوا اخبار آژانس منتشر شده نظر قطعه با عنوان “با دلیل در کنار ما: جهان باید از چین” (理直气壮,世界应该感谢中国). در زیر عمده استدلال این پست (ترجمه شده توسط حقوق بشر در چین):

ما در حال حاضر باید بگویم با دلیل ما از طرف ایالات متحده مدیون چین عذرخواهی و جهان مدیون چین با تشکر از شما; بدون عظیم فداکاری و تلاش های ساخته شده توسط کشور چین, جهان نمی توانست به دست آورد گرانبها پنجره زمان برای مبارزه با این رمان coronavirus اپیدمی; می توان گفت که چین با قدرت خود به تنهایی قاطعانه برگزار کردن رمان coronavirus اپیدمی برای یک زمان بسیار طولانی است. واقعا زمین شکنانه و خدایان خود را می توان نقل مکان کرد!

اما چنین استدلال شده است تضعیف CCP آخرین کمپین تبلیغاتی است که ناموفق تلاش برای متقاعد کردن شهروندان محلی برای نشان دادن قدردانی به حزب و رهبری ملی در دست زدن به COVID-19 بحران است.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>