کامبوج پوشاک کارگران اعتصاب بیش از دستمزد پرداخت نشده در میان COVID-19 شیوع

کارگران در Canteran پوشاک (کامبوج) Co. Ltd. در اعتراض به عدم پرداخت حقوق در پنوم پن کارخانه در 25 مارس سال 2020 است. (عکس عرضه شده به VOD)

این ویرایش مقاله توسط Saut سوک Prathna است از VOD, اخبار, مستقل, اخبار سایت در کامبوج و چاپ در صداهای جهانی به عنوان بخشی از یک محتوا-های توافق. ترجمه شده از مقاله اصلی در VOD خمر

نزدیک به 1000 پوشاک کارگران اعتراض خارج از پنوم پن کارخانه در 25 مارس سال 2020 و پس از مالک موفق به پرداخت خود را به طور منظم دستمزد که این شرکت گفت: با توجه به کاهش پرداخت از خریداران در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

کارخانه کارگران شاغل Canteran پوشاک (کامبوج) Co. Ltd. اعتراض پس از شرکت قادر به پرداخت دستمزد کامل خود را برای جدید ترین دو هفته دوره پرداخت کارگر صنع Sopha گفت VOD.

کارخانه مالک حاضر به امضای یک توافق امیدوار به کارگران پرداخت خود را برجسته حقوق و دستمزد در آغاز ماه آینده به عنوان کارگران به خواسته Sopha گفت.

کارگران خود را ادامه خواهد داد حمله به نیروی این شرکت به احترام این بیماری به کارگران پرداخت به طور منظم از امروز به بعد. کارگران خواسته شرکت را به یک نوشته وعده با آنها اما این شرکت جرات نکرد به یک قرارداد با ما است. این شرکت فقط به بهانه ای برای این و آن.

Sopha گفت: این کارخانه پرداخت شده بود کارگران نامنظم برای چهار ماه گذشته. او گفت: صاحب کارخانه چینی بود اما این شرکت مثال در انجمن تولید کنندگان پوشاک در کامبوج لیست مالک به مالزی. شرکت استخدام 935 کارگران با توجه به GMAC.

کیم بو سر از دولت در این کارخانه گفت: این شرکت از دست رفته خریداران در طول رکود اقتصادی جهانی ناشی از گسترش COVID-19 جدید بیماری تنفسی که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر ماه دسامبر 2019.

ت گفت: Canteran بود در مواجهه با یک بحران مالی و در نتیجه نمی تواند پرداخت کارگران در زمان, اما او گفت که این شرکت در تلاش بود برای پیدا کردن منابع مالی برای پرداخت به کارگران و حقوق.

این شرکت با مشکلاتی مواجه با بازار و خریداران نیز با تاخیر انتقال پرداخت های خود را به دلیل Covid-19 موضوع است. شرکت ما تلاش بسیار سخت برای پیدا کردن یک راه حل برای ما کارگران است. با این حال مقدار پول ما پرداخت خواهد شد با که و مالک را حفظ خواهد پرداخت تا آنها دریافت کامل حقوق و دستمزد.

COVID-19 تاثیر در کامبوج تولید ناخالص داخلی ممکن است بیش از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی در بهترین سناریو و نزدیک به 3 درصد از تولید ناخالص داخلی در بدترین سناریو با توجه به یک بانک توسعه آسیا جلسه از اوایل این ماه. این تاثیر می تواند نزدیک به 4 درصد از تولید ناخالص داخلی در یک وضعیت فرضی است که در آن شیوع قابل توجهی رخ می دهد در کشور است.

وزارت بهداشت تایید کرده است 96 مجموع عفونت در این کشور از ماه ژانویه (به عنوان از آوریل 26) با 10 نفر دوره نقاهت بعد از ویروس.

Sopha گفت VOD که کارگران گفت: آنها روبرو خواهد شد مشکلات مدیریت هزینه های روزانه مانند اجاره و آب و برق مدرسه کودکان هزینه ها و وام های بانکی اگر کارفرمای خود را پرداخت نمی کند کامل خود را به طور منظم حقوق و دستمزد.

Pav سینا جمهور جمعی جنبش اتحادیه کارگران گفت: این شرکت در حال نقض قانون پرداخت نشده کارگران خود حقوق و دستمزد کامل.

سینا گفت: وزارت کار باید در پیدا کردن یک راه حل فوری برای کمک به کارگران که در حال مبارزه با هزینه های خود را.

ما نمی توانیم اجازه کارفرمایان به بهانه ای برای تاخیر در پرداخت کارگران دستمزد کارگران به دلیل در بدهی هستند و آنها را نمی تواند بهانه ای برای به تاخیر انداختن هزینه های خود را. اگر [کارگران] نمی تواند در پرداخت بدهی در حق تاریخ و زمان آنها را جریمه خواهد شد.

پنگ Phoeun معاون وزارت کار را اختلافات کارگری اداره نمی تواند از نظر طول زمان از انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>