هبدن بریج, 5th مارس سال 2020 — ساختمان در موفقیت آن نوع R برای رادیو Calrec راه اندازی کرده است نوع تحقیق برای تلویزیون — مجازی مخلوط کردن کنسول که اجازه می دهد تا مشتریان را به استفاده از مجازی گردش. آن انعطاف پذیر و یکپارچه بومی IP هسته ادغام با ایستگاه اتوماسیون سیستم های پاداش مشتریان با مزایای مجازی شیوه های کار.

نوع تحقیق برای تلویزیون برآورده افزایش تقاضا به صورت خودکار صوتی کنسول کوچکتر اخبار عملیات که در حال تبدیل شدن به شایع تر با توجه به Calrec مدیر محصول, مدیریت, Henry Goodman. “اغلب ما شاهد سطح کنسول در تمام استفاده نمی شود که رانندگی تقاضا برای پخش در سطح مجازی کنسول,” او گفت:.

نوع تحقیق برای تلویزیون سازگار با محبوب ایستگاه سیستم های اتوماسیون از جمله راس Overdrive, سونی همایش و چمن دره آتش. آن را فراهم می کند به طور کامل خودکار برنامه نویسی با زمان واقعی تنظیم غیر قابل پیش بینی عوامل خارجی از طریق یک مرورگر وب استاندارد است.

نوع R را سازگار و بسیار قابل حمل عناصر سخت افزاری را می توان به راحتی اضافه شده در صورت دلخواه.طراحی توسط استاندارد POE سوئیچ های نوع R دارای سه گزینه های پانل. اگر رسانههای ترجیح می دهند فیزیکی سطح و سپس بانک از 6 x faders می تواند اضافه شود و یا سازگار نرم پانل Calrec بزرگ نرم پنل (LSP) و نرم پنل (SSP) استفاده می شود.

Calrec به کمک web UI باعث می شود آن را آسان برای دسترسی به مجازی میز تقریبا بر روی هر دستگاه در هر کجا که در جهان یک کاربر است. کمک به کار می کند بیش از TCP/IP و کنترل حداقل تاخیر است که باعث می شود تنظیمات جزئی آسان و سریع انجام دهید.

سالار ادامه داد: “حرکت به سوی مجازی اختلاط در حال شتاب گرفتن است به خصوص در بازار ایالات متحده. Calrec سریال پروتکل کنترل (CSCP) در حال حاضر ارائه بسیار موفق گذار به این مدل است. این اجازه می دهد تا صوتی کنسول تواند پیکربندی شده و رانده شده به طور کامل از کنترل تولید اتاق چشم انداز و سیستمهای کنترل از راه دور فیدر پنل و نوع R برای تلویزیون می سازد که میراث در حالی که حفظ شهرت ما را برای انعطاف پذیری و رفع اشکالات.”

نوع تحقیق برای تلویزیون خواهد بود در NAB 2020 در سالن مرکزی t ایستاده C8008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر