تماس همه مهربانی spotters — ما نیاز به داستان های خود را!

من قصد دارم به تغییر این ستون برای مدتی به طوری که به جای های کلی محبت داستان همه ما می تواند به جشن مهربانی است که اتفاق می افتد به طور خاص در طول این زمان بحران.

من به کمک شما نیاز دارند. من می دانم که شما در حال دیدن و انجام اعمال محبت خود را در محله ها و جوامع است. آیا شما لطفا آنها را به من ؟ ایمیل من است [email protected] که بهترین راه برای رسیدن به من در حال حاضر.

مهربانی است که اتفاق می افتد در اطراف ما. این هفته من سوار در اطراف شهر و در سمت چپ جعبه گچ پیاده رو در مردم وآمد. پس از آن بود, رو به آفتاب, بسیاری از مردم خارج شد. هنگامی که آنها از من شنیده فریاد زدن “گچ پیاده رو تحویل!” شما می خواهم فکر می کنم من می خواهم فریاد زد: “رایگان کاغذ توالت در صف طلا!” اجازه دهید فقط می گویند مردم خیلی خوشحال افزایش یافته است که من سرگرم کننده ده برابر (یا دو طبقه, اگر شما هنوز هم فکر کاغذ توالت).

شگفت انگیز تر و جدی چیزهایی که اتفاق می افتد به زندگی بهتر برای مردم در حال حاضر. ترزا Stitt از Oakmont Pa. مشترک چگونه مورد علاقه خود را مراقبت از کودکان مرکز پخش كردن, محبت به خانواده ها و کارکنان آن است.

“من شده است رئیس هیئت مدیره برای بیش از 20 سال از یک غیر انتفاعی و مرکز مراقبت از کودک که در آن بچه ها من یک بار با حضور. مرکز ما نزدیک مجبور شد در مارس 13 و همچنان بسته می شود در این بیماری همه گیر.

“من صرف دو هفته اول بدانند چگونه به نگه داشتن ما نزدیک به 40 نفر از کارمندان حقوق و دستمزد و مزایای از طریق این بی پایان بحران است. من مدیر اجرایی و من همراه با بسیاری دیگر از کارکنان و اعضای هیئت مدیره باید تحقیق و کاربردی برای هر اونس بودجه در دسترس است. در حال حاضر ما باید متعهد به پرداخت کارکنان (پاره وقت و تمام وقت) از طریق آوریل 10.

“ما در حال تلاش برای گرفتن این دو هفته در یک زمان اما امید ما این است که ما در ادامه به آنها خواهیم پرداخت از طریق تمام این بحران است. ما همچنین ارائه خانواده های ما دو هفته اعتبار برای مراقبت از آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود در ماه مارس است. بسیاری از ارائه به اهدای پول به این مرکز است. برخی از خانواده ها حتی ارائه شده به ادامه به پرداخت شهریه خود را به نگه داشتن کارکنان خود پرداخت می شود!

“ما, مدیر اجرایی, بهترین گفته: ‘ساختمان ما این است که هیچ چیز بدون کارکنان ما.’

“من باید پیشگام دو ساخت و ساز و گسترش پروژه ها در این مرکز و من نمی تواند بیشتر افتخار من هیئت مدیره در دیدن اهمیت نگه داشتن کارکنان تمام طول این بحران است.”

وجود دارد بسیاری از مردم که در حال ایجاد چراغ روشن امید در طول این شیوع. بیایید با هم کار کنند برای یادآوری مردم از خوبی اتفاق می افتد.

لطفا به من ارسال داستان های خود را. من نمی توانم صبر کنید برای شنیدن از شما!

بایگانی: جزئیات بیشتر از نیکول J. Phillips’ مهربانی مسری است ستون

لطفا ادامه برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از مهربانی با من در [email protected] و یا ارسال نامه ای به مهربانی مسری c/o نیکول J. Phillips, انجمن 101 5 سنت N. Box 2020, Fargo, ND, 58107.

نیکول J. Phillips سابق فارگو تلویزیون لنگر یک سخنران و نویسنده و میزبان مهربانی پادکست. او زندگی می کند در آبردین, S. D., با سه فرزند و همسرش Saul فیلیپس, در سر مردان بسکتبال مربی در دانشگاه شمال. شما می توانید ببینید نیکول در nicolejphillips.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>