کالیفرنیا بالا بهداشت عمومی رسمی برگ کار پنج ماه به COVID-19 همه گیر

توسط سوفیا Bollag | ساکرامنتو زنبور

California Department of Public Health مدیر دکتر سونیا Angell یکشنبه اعلام کرد او با ترک شغل خود را از تبدیل شدن به دومین رتبه سلامت ایران در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت به حرکت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Angell شده است یکی از قابل رویت ترین مقامات کالیفرنیا در طول بیماری همه گیر بهداشت عمومی بحران است که به کشته شدن بیش از 10 ، 000 کالیفرنیا از ماه مارس.

او اغلب به نظر می رسد در کنار Newsom در کنفرانس های مطبوعاتی خود را. در علاوه بر این به رهبری وزارت صحت عامه او همچنین به عنوان دولت سلامت عمومی افسر.

Newsom روز دوشنبه برنامه ای برای تعیین ساندرا Shewry های اجرایی در سازمان های غیر انتفاعی کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه به جای Angell به عنوان سرپرست وزارت بهداشت ، سلامت و خدمات انسانی سازمان, سخنگوی کیت Folmar نوشت: در یک ایمیل به خبرنگاران گفت.

دکتر اریکا پان آنها Newsom منصوب دولت اپیدمیولوژی در ماه ژوئن را تبدیل به اقدام وزارت امور خارجه بهداشت عمومی افسر.

Newsom منتشر شد یک جمله بیانیه جمعه شب ضمن تشکر از Angell برای خدمات خود را در طول همه گیر و تمرکز بر عدالت در سلامت.

Angell نمی دهد دلیلی برای ترک در یک توجه داشته باشید به کارکنان یکشنبه و سلامت و Folmar کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر.

در این نامه Angell تشکر همکاران او برای کار خود را مبارزه با کروناویروس و گفت: او مفتخر شد برای اولین بار لاتین به خدمت در نقش.

“از آنجا که من پیوست این بخش به عنوان مدیر و دولتی بهداشت عمومی افسر در اکتبر 2019 ما شده اند در پاسخ به شرایط اضطراری از E-سیگار و vaping مربوط به ریه آسیب به امنیت عمومی قدرت shutoffs و آتش سوزی و در حال حاضر به جهانی بیماری های عفونی بیماری همه گیر” Angell نوشت. “این است که با درک عمیق و احترام برای همه این کار این است که من با شما من برنامه های خود را به ترک از سمت من موثر است.”

Angell قبلا به عنوان معاون کمیسر برای پیشگیری و مراقبت های اولیه در شهر نیویورک در بخش سلامت و بهداشت روانی از سال 2014 تا 2019.

“من سپاسگزار به دکتر Angell برای خدمات خود را به مردم کالیفرنیا در طول این بی سابقه ای بهداشت عمومی بحران” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “او به طور خستگی ناپذیری برای همه کالیفرنیا همیشه نگه داشتن عدالت در سلامت را در ذهن داشته باشند. او رهبری بود و کلام به عنوان کالیفرنیا مسطح منحنی یک بار و در راه ما یک راه برای انجام این کار دوباره.”

او خروج به شرح زیر است که از دکتر خیریه دین که در خدمت به عنوان دستیار مدیر گروه بهداشت عمومی. دین اعلام کرد استعفای او در ماه ژوئن و رسما در سمت چپ نقش خود را در ماه جولای. در استعفا نامه دین گفت که او در حال حرکت به یک “ماجراجویی جدید” اما به جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet