کالیفرنیا سی می خواهد به استفاده از CCPA به عنوان قانون حفظ حریم خصوصی مدل


می گوید فدرال باید مجموعه طبقه اجازه متحده مجموعه ای سقف

کالیفرنیا دادستان کل گفتن کنگره به پیشدستی دولت داده قوانین حفظ حریم خصوصی مانند آن است که در حال حاضر در حال اجرای.

کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی (CCPA) شده است با اشاره به توسط طرفداران پیشدستی به عنوان یکی از دلایل کنگره نیاز به آمده تا با اطلاعات جامع حریم خصوصی قوانین برای جلوگیری از balkanized چشم انداز فردی از دولت قوانین حفظ حریم خصوصی.

“من دعوت کنگره به نگاه به ایالات متحده به عنوان منابع از نوآوری و تخصص در حفظ اسرار و اطلاعات و نه به حمایت های مانند CCPA که متحده در حال حاضر توسعه یافته” AG خاویر بکررا نوشت: به گفته یک کپی از نامه خود به رهبران کنگره دفتر خود را عرضه چند خبر.

مرتبط: آگهی های گروه به دنبال تاخیر در کالیفرنیا قانون حفظ حریم خصوصی

او گفت: او خوب است با قوانین فدرال اما تنها تا زمانی که این مجموعه یک کف و یک سقف و فردی متحده مجاز به خیاط قوانین خود را که هنوز هم ترک پتانسیل های مختلف آنلاین و حریم خصوصی مورد نیاز در کشورهای مختلف و یا چه بکررا تماس “بیشتر حمایت های مناسب به ساکنان ما.”

نامه فرستاده شده به سنسور. راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-Miss.), رئیس کمیته بازرگانی مجلس سنا ماریا Cantwell (D-شستشو.), عضو و مظنونان حمله به دانشگاه فرانک Pallone (D-N. J.) رئیس کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته و گرگ والدن (R-سنگ.), رتبه بندی عضو.

بکررا گفت: او قدردانی تلاش های خود را به آمد تا با دو حزبی حریم خصوصی قوانین و گفت که امیدوار است این می تواند به اطلاع CCPA که رفت به اثر Jan. 1 و شامل “حق می دانم” “حق حذف” و حق انتخاب کردن از جمع آوری داده ها.

CCPA در امر کسب و کار با بیش از 25 میلیون دلار در درآمد سالانه است که ترافیک در اطلاعات شخصی بیش از 50000 نفر/خانواده/دستگاه یا حداقل 50 ٪ از درآمد سالانه از فروش اطلاعات است.

در حالی که این قانون در واقع دولت در حال کار بر روی نحوه اجرای آن است. مقررات نهایی باید منتشر شده توسط ژوئیه 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>