کالیفرنیا تعداد مدعیان بیکاری در سنبله در میان شیوع کروناویروس

در میان شیوع کروناویروس است که لمس هر گوشه ای از اقتصاد هفتگی مدعیان بیکاری مشخصی 33% در سراسر کشور — و حتی بیشتر از آن در کالیفرنیا است.

بر اساس آمار منتشر شده توسط وزارت کار در روز پنج شنبه پیشبرد ادعا در بیمه بیکاری افزایش یافت و به 281,000 در سراسر کشور و 58,208 در کالیفرنیا دستاوردهای 70,000 و 14,823 بود.

تعداد کل ادعاهای جدید در کالیفرنیا است که بزرگترین در کشور است اما نشان دهنده تنها 34 درصد افزایش در طول هفته گذشته است. تا سواحل غرب که در آن بحران اولین و سخت ترین, واشنگتن, وزارت امور خارجه شاهد ادعای خود را افزایش 124% به 14,486.

در حالی که این اعداد نشان دهنده افزایش شدید, بدترین است و به احتمال زیاد هنوز به آمده است. این داده ها دوره منتهی به 14 مارس. پس از نه منطقه خلیج شهرستانهای صادر پناهگاه در محل مقرر باعث غیر ضروری کسب و کار به شاتر. در یک Facebook Live آدرس شنبه شب Newsom گفت: دولت دریافت کرده بود 80,000 برنامه فقط در روز گذشته است.

“ما به طور متوسط حدود 2000 نفر از بیمه بیکاری ادعا می کند یک روز” Newsom گفت. “دو روز پیش یا سه روز ما شاهد حدود 40 ، 000 برنامه های کاربردی. پس از آن 70,000 برنامه های کاربردی. دیروز 80,000 بیکاری برنامه های کاربردی.”

در منطقه خلیج دستمزد کارگران در حال حاضر شروع به احساس تاثیر به رستوران تغییر مکان برای مدرج کردن تحویل و بایگانی اطلاعات عملیات و هر چیز دیگری اما فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بستن درهای خود را.

“این اطلاعات را منعکس نمی کند بزرگ افزایش ادعا می کند در آغاز این هفته گزارش داد که مسدود کردن آنلاین سیستم های بایگانی و خطوط تلفن” میشل همیشه محقق ارشد و تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه گفت: در پاسخ به این شغل گزارش. “در واقع افزایش جدید نرخ بیکاری در امروز گزارش شده است اما مقدمه ای برای سونامی ما انتظار دارند در هفته آینده و در هفته بعدی.”

با توجه به گزارش outplacement شرکت رقیب خاکستری و کریسمس 2 میلیون اوقات فراغت و مهمان نوازی کارگران در کالیفرنیا به تنهایی می تواند از دست دادن شغل خود.

وجود دارد, اما هجوم کسب و کار در فروشگاه های مواد غذایی مانند Safeway و خرده فروشان آنلاین مانند آمازون است. سیاتل e-commerce غول پیکر به تازگی اعلام کرد که استخدام 100,000 کارگران در حالی که Safeway استخدام 2000 نفر از کارگران اضافی برای آن 165 منطقه خلیج مکان.

به طور معمول هنگامی که کارگران قرار داده و در صورت ادعای وجود یک هفته تاخیر در منافع است که هرگز بهبود. اما یک فرمان اجرایی امضا شده توسط Newsom اطمینان خواهد داد هر کسی که کار نهفته coronavirus را دریافت خواهد کرد دو هفته با ارزش از مزایای.

“اگر آنها گذاشته به دلیل Coronavirus و آنها از کار به مدت دو هفته و سپس آنها پیدا کردن کار به آنها پرداخت خواهد شد به صورت هر دو هفته” گفت: Barry White سخنگوی وزارت توسعه اشتغال.

فرماندار همچنین یک فرمان اجرایی را امضا قرار می دهد که در جای 30 روز مهلت قانونی برای اجاره اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>