کالیفرنیا می بیند افزایش coronavirus موارد 57 مرگ و میر بیشتر ایالت

کالیفرنیا ثبت شده یکی دیگر از 57 مرگ و میر با توجه به کروناویروس در روز شنبه و دیدم یکی دیگر از 2.8 درصد افزایش در تعداد موارد گزارش شده از این ویروس مرگبار است.

وجود دارد 1,459 بیشتر گزارش COVID-19 موارد شنبه در مجموع 53,611 در سطح ایالت 2.8 درصد افزایش از روز قبل. روز جمعه وزارت امور خارجه شاهد بزرگترین و تنها بعد از مرگ و میر در مجموع 98 آنجا مارس 22 هنگامی که وجود دارد 118 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری.

دولت دیده می شود 2,188 مرگ و میر پس از آغاز COVID-19 همه گیر در اوایل این سال است.

بسیاری از موارد جدید گزارش شده در دولت بودند و از جنوب کالیفرنیا: لس آنجلس تا به حال بیشتر با 679 موارد جدید, San Diego County تا به حال 131 اورنج کانتی 99 و Riverside County 85 موارد جدید. از مرگ و میر گزارش روز شنبه, اکثر آنها از لس آنجلس که تا به حال 37 در حالی که در کنار رودخانه گزارش شده پنج و سن دیگو گزارش چهار مرگ و میر.

منطقه خلیج نیز شاهد افزایش 177 موارد جدید در روز شنبه زمانی که 109 مورد جدید گزارش شده است. آالمدا کانتی شاهد بزرگترین افزایش با 69 مورد جدید. در منطقه خلیج وجود دارد 7,619 موارد گزارش شده از این ویروس به عنوان روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>