کالیفرنیا به دنبال آزمون 60,000-80,000 یک روز برای coronavirus

کالیفرنیا را به سطح شیب دار بالا COVID-19 تست چهار تا پنج بار در سطح امروز به عنوان یک بخش کلیدی از طرح خود را برای قادر بودن به شل مستند سفارشات اعمال شده برای بررسی این ویروس گسترش رسیدن به یک سطح از 60,000 80,000 آزمون یک روز از زمان 16,000 Gov. گاوین Newsom گفت.

Newsom اعلام آمد و به عنوان فرمانداران سراسر کشور در حال فشار به سهولت ویرانگر اقامت-صفحه اصلی سفارشات که تعطیل مدارس و کسب و کار و چکش اقتصاد, در حالی که همچنین تلاش برای جلوگیری از ظهور مجدد موارد جدید است که می تواند پایمال کردن بیمارستان. Newsom ادامه داد: برای استرس وجود دارد این است که هیچ چارچوب زمانی برای بازگشایی.

“من آرزو می کنم من می تواند یک تاریخ خاص و می گویند ما به نوبه خود بر روی سوئیچ نور و بازگشت به حالت عادی,” Newsom گفت اما افزود که آزمایش COVID-19 و ردیابی کسانی که در معرض آلوده “خواهد بود بنیادی” برای بازگشایی. “به وضوح ما در حال ارائه است که امروز به وضوح از شاخص های است که خواهد شد که راهنمای تصمیم گیری است.”

کارشناسان معتقدند بیشتر coronavirus تست برای تایید عفونت کلید corralling بگیرد و تسهیل اقامت-صفحه اصلی سفارشات. همچنین یک بخش کلیدی از کاخ سفید سه فاز راهنمای متحده در روز بازگشایی.

اما در حالی که مقامات بهداشت و رهبران دولت گفته اند که آنها از بودن قادر به تست کسانی که ممکن است آلوده و دیگران به آنها به دلیل عرضه و لجستیکی محدودیت های آنها نشان داد چقدر تست ظرفیت نیاز به افزایش برای رسیدن به این هدف است.

در نیویورک دولت سخت ترین ضربه از شیوع فرماندار اندرو کومو این هفته گفت: دولت قصد دارد با دو برابر آن تست قابلیت از یک زمان به طور متوسط از 20 ، 000 40,000 یک روز. اما او روشن ساخته است که هدف ممکن است یک کشش.

“اگر شما در زمان هر ماشین ما بود و آنها تا به حال تمام منابع مورد نیاز آنها از تولید کنندگان ملی و به شما زد که ماشین هفت روز هفته 24 ساعت شبانه روز چگونه بسیاری از آزمون ها می تواند شما را? در مورد 40,000,” کومو گفت: در روز شنبه خبر جلسه. “ممکن است کمی غیر واقعی است. اما من می خواهم به جای مجموعه ای از نوار بالا و سعی کنید برای رسیدن به آنجا و سپس هر آنچه که ما چیزی است که ما دریافت کنید.”

Newsom گفت: کالیفرنیا با بیش از 600 تست سایت دارای ظرفیت “اگر 100 درصد کامل دریچه گاز و همه که مورد آزمایش قرار گرفت و همه زنجیره تامین در حال دست نخورده” به انجام مورد 95,000 آزمون در روز است. او هدف خود را در زیر که از نگرانی مداوم در مورد لوازم مورد نیاز برای انجام و فرآیند آزمون.

Newsom گفت: نظرسنجی از تست در آزمایشگاه نشان داد که بیش از نیمی ذکر شده کمبود بینی سواب مورد نیاز برای بازیابی نمونه به عنوان بزرگترین مانع خود را. او گفت که او را تشویق توسط یک تماس تلفنی با رئیس جمهور Donaldl مغلوب ساختن پیشی جستن در روز قبل از آن که وعده داده شده برای تحویل 100,000 سواب این هفته و 250.000 هفته آینده.

“من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور برای در حال حاضر به طور مستقیم متعهد به همه ما در ایالت کالیفرنیا در یک افزایش قابل توجهی در عرضه سواب” Newsom گفت. “است که به ما می دهد اعتماد به نفس ما می تواند این اهداف را تامین کند.”

چه مدت طول خواهد آن را به کالیفرنیا برای رسیدن به 60,000 80,000 آزمون در روز ؟ Newsom گفت: دولت در حال حاضر بیش از هدف خود را از 10,000 آزمون در روز آوریل 14, بالاتر از 2000 نفر در روز در ماه مارس است و او انتظار دارد دولت برای پاسخگویی به آن هدف بعدی از 25000 تا پایان ماه.

نیویورک به رهبری این کشور در موارد و با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان در آزمون و همچنین با تست های انجام شده در مجموع و یکی از بالاترین نرخ های تست سرانه در میان کشورهای. کالیفرنیا انجام شده دوم بیشتر آزمون در مجموع در میان متحده اما با جمعیت تقریبا دو برابر نیویورک طلایی دولت تست سرانه در میان بالاترین در میان کشورهای تجزیه و تحلیل یافت.

چقدر تست مورد نیاز است یک موضوع بحث قوی. Newsom اشاره به این که در روز شنبه جلسه زمانی که او گفت: “بسته به نوع که شما صحبت کردن با مردم را نشان می دهد که ما نیاز به انجام حداقل 1 درصد از جمعیت ما در هر هفته. دیگران می گویند آن را باید در هر روز است.”

برای قرار دادن به دیدگاه 1 درصد از کالیفرنیا نزدیک به 40 میلیون نفر است 400000 نفر. برای رسیدن به 400,000 آزمون یک هفته کالیفرنیا نیاز به دمای بیش از 57,100 آزمون در روز تقریبا چهار برابر امروز سطح. برای تست 400,000 یک روز دولت را مجبور به افزایش ظرفیت فعلی تقریبا 28 بار.

ایالات متحده به طور متوسط حدود 150000 COVID-19 آزمون در روز در حال حاضر. محققان دانشگاه هاروارد نشان داده اند 500,000 به 700,000 آزمون در روز مورد نیاز است. سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفته است که این کشور را باید در ابتدا انجام تا 3 میلیون آزمون در هفته — در مورد 429,000 یک روز به بازگشایی شده است.

اما Newsom اضافه شده در روز سه شنبه که سوال می شود پیچیده تر از آن است که مردم ممکن است نیاز به توان مجددا چندین بار به خاطر کسی که تست منفی برای این ویروس یک روز ممکن است گرفتن آن ،

نیویورک کومو اذعان شنبه که سطح تست و ردیابی در معرض مردم در حال حاضر نورد از سراسر کشور شده است هرگز قبل از اقدام.

“وجود دارد چند کتاب های درسی که در مورد آن صحبت کرد اما ما هرگز آن را انجام داده است و ما هرگز آن را انجام داده در هر نقطه در نزدیکی این مقیاس” کومو گفت. “پس از آن تهدید آمیز است ورزش است. اما من می گویم پس چه ؟ چه کسی اهمیت میدهد که شما هرگز آن را انجام داده. آن چیزی است که ما باید انجام دهید در حال حاضر تا بفهمند که چگونه به آن را انجام دهد.”

کارشناسان واگذار که اگر چه تهدید گسترده مرگبار همه گیر شده بود برای چند دهه و برنامه ریزی playbooks اذعان کرد نیاز به تست برای نظارت بر عفونت دولت و مقامات بهداشتی در تمام سطوح به طور کامل نمی درک مشکلات لجستیکی که پدید آمده اند به مانع که پاسخ.

“داشتن یک بیماری همه گیر به شمار منحصر به فرد این چالش ها” گفت: Dylan B. جورج معاون رئیس جمهور از ویژگی های کارکنان در In-Q-Tel, واشنگتن, غیر انتفاعی است که کمک می کند تا توسعه ملی فن آوری های امنیتی که مشغول به کار به عنوان یک کاخ سفید مشاور ارشد زیست شناسی تهدیدات دفاع از سال 2014 تا 2016. “جابجایی منابع از یک منطقه به منطقه دیگر است خیلی بیشتر به راحتی انجام می شود در منطقه ای شیوع بیماری از یک بیماری همه گیر که در آن چندین شیوع است.”

در پاندمی آنفلوانزا آمادگی مطالعات جورج گفت: “وجود دارد نبوده است احشایی درک آن خواهد بود و این به چالش کشیدن.”

Stephen J. موریسون معاون ارشد رئیس جمهور در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی, یک, Washington, d. C. سازمان پژوهش و مدیر آن جهانی بهداشت مرکز سیاست گفت: محدودیت در رسیدن به کافی تست در سراسر کشور شده اند “تکان دهنده برای همه است.”

“در نظر داشته باشید این است که یک صد سال بیماری همه گیر این است که غیر معمول و تحول از نوع چیزی که ما رو به اینجا” موریسون گفت. “ما خیلی بیشتر عادت کرده اند بلایای طبیعی که بیشتر موضعی یا ناحیه که در آن شما می توانید تمرکز خود را پاسخ… من فکر نمی کنم کسی تصور این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>