Paddler کروز از طریق بندر لس آنجلس به حال غیر منتظره بازدید کننده در روز دوشنبه, فوریه. 24 به عنوان یک نهنگ خاکستری تغذیه در آب های آرام به طور ناگهانی ظهور سر خود را بالاتر از سطح.

“نهنگ خاکستری در واقع او را دیدم و گفت:” اریک شانه کاپیتان برای ساحل طولانی مستقر در بندر نسیم کشتی توصیف روبرو می شوند که در مقابل یک قایق پر از بچه های مدرسه در زمینه سفر. “شما می توانید ببینید خاکستری نهنگ او فقط جاسوسی پریدند دو بار در کنار paddleboarder فقط به دنبال او کمی برای دیدن آنچه که او انجام شده بود. سپس او ادامه داد: در خود سفر است.”

این حادثه بود گرفتار در دوربین ناشناس مستعد paddler با لبخند پخش در سراسر چهره خود را به عنوان او آمد و چشم به چشم در مورد طول بازو با مخلوق.

“هنگامی که شما نگاه کنید به این صورت بزرگ می آیند و نگاه شما — او را متوقف کرده انتقام از لحظه ای لذت می برد و در ادامه با ورزش” شانه گفت. “خیلی باحال بود.”

برای حدود یک هفته نهنگ خاکستری شده در این بندر, حلق آویز کردن در کم عمق تغذیه زیستگاه مناطق — چیزی که آنها انجام داده ایم حدود سه سال Combs گفت.

“ما واقعا نمی دانند که اولین نهنگ خاکستری به شکل وجود دارد چیزی برای خوردن در آن وجود دارد,” او گفت:. “آنها فقط به نظر می رسد یک روز و پس از آن آنها از بین رفته اند. گاهی اوقات آنها اقامت چند روز یا چند هفته. آنها سفر در اطراف بندر. ما نمی دانیم که چه مقدار مواد غذایی آنها در حال گرفتن اما به نظر می رسد آنها به ماندن در آنجا و خوراک برای مدتی.”

Boaters باید با استفاده از احتیاط در بندر لس آنجلس به دلیل نهنگ ممکن است قابل مشاهده در حالی که زیر آب و تغذیه گفت: Alisa Schulman-Janiger اجرا می شود که سالانه آمریکا Cetacean جامعه/لا خاکستری نهنگ سرشماری و رفتار پروژه از نقطه ویسنت تفسیری مرکز در رانچو پالوس وردس.

او اشاره کرد آنها همچنین خال خال شده در ساحل بندر در نزدیکی ملکه مری و اطراف سازه های دریایی سکوهای نفتی.

“آنها حرکت در اطراف بسیاری به دنبال غذا — آنها هیچ سرنخی وجود دارد و قایق paddleboarders kayakers و جت اسکی و تمام چیزهای که” Schulman-Janiger گفت. “فرد به طور متوسط در حال رفتن به انتظار نهنگ در بندر خصوص رفتن که در لس آنجلس (harbor) در ورودی. که یک منطقه خطرناک. در هر زمان یک نهنگ خاکستری می تواند تا موسیقی پاپ.”

روشن نیست که آیا این نهنگ ها دیده می شود به تازگی جنوبی-bounders به سمت آب گرم لاگون و یا ساخت یک توقف خود را در سفر به آلاسکا, شانه, گفت:. اما بدون در نظر گرفتن ظاهر خود را یک فرصت برای دیدن رفتار است که به طور معمول اتفاق می افتد در آبهای قطب شمال.

“در برخی از روز شما می تواند بنشیند و به تماشای نهنگ خاکستری به پایین و خوراک به نوبه خود در سمت خود و دیدن گل plumes آمده تا آنها به عنوان غذا خوردن صدف, خرچنگ و سخت پوستان” شانه گفت.

نهنگ ها یافت شده اند تغذیه در چندین مناطق کم عمق از جمله تجلیل cabrillo آب کم عمق زیستگاه 15 سال کاهش تلاش بندر لس آنجلس. 365 هکتار زیستگاه های ایجاد شده با رسوبات لایروبی از بندر پایین در کانال عمیق تر شدن پروژه ها.

“اگر آنها از بین بردن و یا تغییر یک قسمت از یک زیستگاه آنها موظف به انجام یک کاهش به تعادل آن برای جبران این واقعیت است که چیزی منفی اتفاق افتاده است” Schulman-Janiger گفت. “من فکر می کنم که بسیار مهم است به انجام. هر چیزی که می تواند کمک به بازگرداندن یک زیستگاه به آن را بهتر است یک چیز خوب است.”

تا کنون از این تعداد بر روی صخره ها و گزارش ها از لاگون در مکزیک در این سال مهاجرت به نظر می رسد امیدوار کننده تر از سال گذشته با کمتر لاغر نهنگ ها از طریق عبور.

سه نهنگ خال خال اطراف بندر لس آنجلس در نزدیکی تجلیل cabrillo اسکله در روز یکشنبه و دو روز دوشنبه صبح, ساخت شانه’ کار آسان تر به عنوان او جستجو برای نهنگ ها نشان می دهد مسافران است. این یک وظیفه است که معمولا نیاز به تمیز کاری دریا در جستجوی سرنخ مانند نهنگ فواره در فاصله.

“گاهی اوقات آن را واقعا خوب است که ما باید خشن روز در اقیانوس است. ما می تواند در آمده و نگاهی به نهنگ ها در آرامش منطقه” شانه گفت. “گاهی اوقات شما نمی توانید به آنها مراجعه کنید تا از نزدیک در اقیانوس آنها انجام آنچه آنها می خواهند. آنها حیوانات وحشی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de