کالیفرنیا حرکت کامل-بخار آینده با بازگشایی با وجود افزایش موارد مرگ و میر

کالیفرنیا یک بار در کشور پیشگام در محدود کردن ساکنان جنبش برای جلوگیری از coronavirus از پخش است که به طور فزاینده پیوستن به بسته متحده اجازه می دهد هوای آزاد, patios مراکز و سالن های زیبایی باز برای اولین بار در سه ماه.

اما در حالی که اخیر سنبله در تعدادی از موارد در اینجا و در کشورهای دیگر از جمله یوتا اورگان و تنسی باعث شد که برخی از مقامات دولتی در جای دیگر برای ضربه زدن به دکمه مکث در بازگشایی برنامه های کالیفرنیا فرماندار است که برخلاف تصور.

با وجود افزایش مداوم در موارد و نگرانی های مطرح شده توسط برخی از مقامات بهداشت محلی و قانونگذاران ایالتی کالیفرنیا که ممکن است در حال حرکت کمی بیش از حد به سرعت پس از موعظه صبر برای بسیاری از ماه های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است قاطعانه با فشار دادن به جلو و قرار دادن تعهد در شهرستانهای آهسته اگر آنها احساس نمی راحت در مورد آن.

“ما هرگز ساخته شده است که از پناهگاه در محل دائمی دولت” Newsom گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز دوشنبه. “ما می خواستیم برای خرید زمان ما می خواستیم برای کاهش گسترش و سنبله و ما در نهایت می خواستم برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

او جلسه آمد فقط یک روز پس از کالیفرنیا رسیده یکی دیگر از جدی آمار — آن 5,000 هفتم تایید مرگ به COVID-19 بیماری همه گیر. همانطور که از دوشنبه کالیفرنیا جدید در مجموع از تایید coronavirus موارد پیشی گرفته 153,000 با Latinos حسابداری برای بیش از 56 درصد سفیدپوستان 18 درصد آسیایی ها 7.8 درصد و آمریکایی های آفریقایی تبار 4.7%.

وقتی پرسیده شد که در طول جلسه که آیا دولت طرح بازگشایی شد, اولویت اقتصاد خود را بیش از زندگی از کالیفرنیا فرماندار به سرعت شات پایین که فرض.

“وجود دارد یک نقطه خاص که در آن شما باید به رسمیت شناختن است که شما نمی تواند در یک حالت دائمی که در آن مردم در حال قفل شده دور برای ماه ها و ماه ها و ماه ها در پایان برای دیدن زندگی و معیشت به طور کامل نابود شده و بدون توجه به سلامت اثرات این تصمیم به عنوان” Newsom گفت.

حدود سه هفته پیش در شهرستان سانتا کلارا بهداشت عمومی افسر سارا کودی گفت: این شهرستان با هیئت ناظران او “نگران” توسط دولت را تصمیم گیری های اخیر اجازه دهید به شهرستانهای بازگشایی در فروشگاه های خرده فروشی عبادتگاه ها و آرایشگاه.

و اگر چه سانتا کلارا و دیگر منطقه خلیج شهرستانهای باید پس از مجاز در فروشگاه های خرده فروشی و مراکز برای از سرگیری عملیات منطقه نیست آرامش بخش سفارشات خود را کاملا به همان سرعتی که بقیه از دولت است. داخل سالن ناهارخوری داخلی مذهبی اجتماعات و سالن مو هنوز تمام ممنوع است.

در میان کسانی که نگران سرعت است Jaylinn Nguyen سن خوزه. انتظار در خط در خارج از Louis Vuitton فروشگاه در Westfield Valley Fair در سن خوزه در روز دوشنبه گفت تا زمانی که اجباری ماسک قوانین و اجتماعی فاصله راهنماهای دنبال او احساس امن است.

“من وعده داده شده برای خرید هدیه روز مادر و هدیه تولد اما ما نمی تواند بیرون رفتن اما در حال حاضر شما در نهایت به جایی بروید,” نگوین گفت: به عنوان او ایستاده بود در خط ،

از آنجا که دولت stay-در-خانه سفارش به اثر رفت در اواسط ماه مارس, آزمون است که باید دوباره مثبت برای COVID-19 کاهش یافته و از 40.8% در شروع این بیماری همه گیر به حدود 4.5%. بیش از گذشته دو هفته بستری شدن در بیمارستان و حضور در دولت را به واحد مراقبت های ویژه تخت باید پایدار باقی مانده با بیش از دو سوم از کسانی که تخت هنوز هم در دسترس Newsom گفت.

و اگر چه در مجموع روزانه تعداد موارد تایید شده است که هنوز افزایش, دولت, تست ظرفیت گسترش بیش از ده برابر — از فقط چند هزار آزمون در روز به بیش از 70,000 یک روز بیش از آخر هفته گذشته.

اما به عنوان Newsom تاکید کرد روز دوشنبه برخی مناطق از دولت هستند مراتب بهتر از دیگران به عنوان آنها همچنان به بازگشایی بیشتر بخش از اقتصاد است.

دولت شناسایی 13 58 شهرستانهای استان که برخی مربوط به داده ها و روند ارائه منابع و پشتیبانی فنی پرسنل به آنها کمک کند نظارت بر شرایط و راهنمای تغییرات آینده خود را به اقامت در خانه سفارشات. هفت دولت شهرستان — فرسنو, Imperial, Kern, پادشاهان, San Joaquin, شهرستان تولار و لس آنجلس را به حال “سه روز متوالی از نگرانی” به معنی آنها بیش از دولت در آستانه در شاخص های اصلی مسئولان در حال پیگیری.

این شاخص شامل شهرستانهای انجام حداقل 150 روزانه آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان حفظ بیش از 5 درصد افزایش هفتگی در بستری شدن در بیمارستان و حفظ مثبت COVID-19 تست میزان کمتر از 8% countywide.

Imperial County مثلا پرچم از آنجا که بیش از دو هفته گذشته در آن دیده می شود به طور متوسط از 773.3 تایید مورد در هر 100,000 ساکنان — بالاترین نرخ در دولت و 27.2 درصد از تست های انجام شده در شهرستان آمده اند به عنوان مثبت آن به مراتب بیش از دولت در آستانه 25 مورد در هر 100,000 و تست مثبت نرخ 8 درصد.

جورج رادرفورد یک اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو گفت: در مصاحبه ای که روز شنبه به طور کلی او معتقد است Newsom است “حرکت محتاطانه” با دولت بازگشایی برنامه.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که همه چیز در حال رفتن به خوب,” او گفت:. “راه ما در حال رفتن در مورد آن را در اینجا به ما می دهد بهترین شات در قتل اقتصاد کاملا در آن پیامدهای بهداشتی و به حداقل رساندن خطر انتقال است.”

در اوایل بعد از ظهر دوشنبه — روز اول مراکز بودند مجاز به بازگشایی در شهرستان سانتا کلارا — پایین تر پارکینگ سطح Westfield Valley Fair پر شد تا با اتومبیل. داخل بازار شد وزوز با مشتریان راه رفتن گذشته نشانه هایی است که خواندن “ماسک مورد نیاز” و ماموران امنیتی درخواست از مردم برای اقامت کردن نیمکتها.

“شما می دانید آنچه که آورده همه خارج” گفت: ملودی Mixon سن خوزه. “Cabin fever.”

دوستان خوزه گارسیا 17 و دانیل Arreola, 18, هر دو از سن خوزه آمد به استفاده از برخی از کفش فروش. گارسیا گفت: اقدامات احتیاطی در بازار و در کسب و کارهای دیگر او بازدید او احساس راحت تر بیرون رفتن.

“ممکن است بهترین سیستم ایمنی بدن پیروزی” Arreola گفت: از طریق ماسک خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>