کالیفرنیا, پیشنهاد نمایندگان مجلس برای ممنوعیت FEMA از درخواست قربانیان برای برگشت پول

شمال قانونگذاران ایالتی را معرفی لایحه ای در کنگره برای جلوگیری از سازمان مدیریت اضطراری فدرال از درخواست فاجعه قربانیان برای بازگشت کمک های مالی اگر این سازمان باعث می شود خطا.

آن نیاز به FEMA صرف بدهی به جای درخواست برای جبران خسارت در مواردی که هیچ تقلب متعهد شد اما در جایی که این سازمان بعد از تعیین کننده کمک های اعطا شد اشتباه.

کالیفرنیا قانونگذاران که معرفی این قانون روز سه شنبه در حال تشکر. جرد هافمن (D-San Rafael), Rep. داگ LaMalfa (R-Richvale) و تشکر. مایک تامپسون (D-سنت هلن). هرزه سام گور, یک نماینده مجلس از ایالت میسوری که صندلی زیرساخت کمیته در خانه و تشکر. استیسی Plaskett یک نماینده مجلس از جزایر ویرجین همچنین معرفی این لایحه است.

این لایحه است که به نام جلوگیری از فاجعه Revictimization عمل می کنند. آن را نیز نیاز به FEMA به گزارش به کنگره در تعداد زیادی از خطاهای موجود در آن کمک های مالی برنامه.

این پیشنهاد پس از FEMA داد و گفت: ممکن است بپرسید آتش سوزی قربانیان آن را به پرداخت برای برخی از فاجعه-هزینه های مربوط به اگر آنها تا پایان تحت پوشش توسط هر دو دولت فدرال و Pacific Gas & Electric Corp. در جریان دعوی در دادگاه. این حرکت در خواهد آمد اگر FEMA نیست $3.9 میلیارد دلار به طور مستقیم از PG&E برای پوشش برخی از هزینه های از آتش سوزی اخیر ناشی از ابزار تجهیزات معیوب. FEMA می گوید آن است که مورد نیاز برای دریافت غرامت از اشخاص که به علت حوادث تحت قانون فدرال به نام استافورد قانون است.

“FEMA نباید پشت پنجه کمک های فردی آنها ارائه به کسانی که همچنین دریافت مطالبات از PG&E wildfire حل و فصل” گفت: LaMalfa در بیانیه ای در مورد این لایحه است. “این پول ناچیز به FEMA اما به قربانیان آتش سوزی ممکن است به پا کردن آنها نیاز به بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>