کالیفرنیا: بزرگترین مرکز پلیس اتحادیه های پرده طرح اصلاحات در بیانیه مشترک

سن خوزه — بزرگترین پلیس اتحادیه های کارگری در کالیفرنیا رونمایی از طرح اولیه صبح روز یکشنبه برای اصلاحات در دستور کار برای پیدا کردن نژادپرستانه ماموران پلیس و “ریشه آن دسته از افراد خارج از قانون اجرای حرفه ای است.”

در تمام صفحه تبلیغات در واشنگتن پست و لس آنجلس تایمز و این روزنامه سن خوزه افسران پلیس انجمن, سان فرانسیسکو, افسران پلیس Associaton و پلیس لس آنجلس محافظ لیگ اعلام کرد که ملی طرح اصلاحات هزار نفری در ادامه به راهپیمایی در خیابان ها به اعتراض مارس 25 پلیس قتل جورج فلوید و همچنین دیگران که پلیس کشته در دو هفته گذشته.

“هیچ واژه ای نمی تواند انتقال جمعی ما نفرت و غم و اندوه برای قتل جرج فلوید” این اتحادیه گفت: در تبلیغات. “ما باید یک تعهد به عنوان یک حرفه و به عنوان انسان و به بیان غم و اندوه با در نظر گرفتن عمل است.”

برنامه نیش ترمزی میزند در طرح های مختلف که در این بخش باید به صورت جداگانه اجرا شده در طول چند سال گذشته از جمله ایجاد پایگاه ملی سابق افسران پلیس که از کار اخراج شدند به صورت ناخالص سوء رفتار به نگه داشتن سازمان های دیگر از استخدام آنها.

اتحادیه های کارگری نیز خواستار ملی استفاده-از-نیروی استاندارد است که “بر احترام برای زندگی د-تشدید یک وظیفه به شفاعت تناسبی پاسخ به حوادث خطرناک و قوی پاسخگویی مقررات آینه بعد از اداره پلیس لس آنجلس.

کپی برداری از اداره پلیس سان فرانسیسکو پلیس اتحادیه ها خواستار یک “سیستم هشدار دهنده” برای شناسایی افسران که ممکن است نیاز به آموزش بیشتر و مشاوره.

سه پلیس و اتحادیه های کارگری نیز در تماس مداوم و مکرر آموزش افسران پلیس برای ساخت و به روز کردن مهارت های خود را برای بهبود پلیس و جامعه نتایج مشابه به کالیفرنیا سنا لایحه 230 و همچنین الزامی شفاف و علنی accessibly استفاده-از-نیروی تجزیه و تحلیل وب سایت شبیه به سن خوزه, اداره پلیس.

“ما اتحادیه متعهد به بهبود مستمر پلیس در آمریکا” این اتحادیه در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که هر یک از بخش های ما ساخته شده است گام های فوق العاده ای در تقویت پاسخگویی و شفافیت و اتخاذ سیاست هایی که به کاهش تعداد و شدت استفاده از زور است. اما ما می تواند بیشتر انجام دهید و ما معتقدیم این موضوع باید به تصویب رسید و در سراسر کشور ما به عنوان یک گام مهم در جهت بهبود پلیس و جامعه به بار آورده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>