کالیفرنیا کالج, دانش آموز دیگر پس از ثبت نام سرداری دستگیری

یک زن 21 ساله دانشگاه چپمن دانشجو دستگیر شد این هفته پس از رفتن بیهوده گویی در یک دانشگاه درس و سپس از بین بردن اموال گفت: پلیس که تایید این حوادث گرفتار شده بودند ،

در روز پنج شنبه بعد از ظهر, دانشگاه, رئیس جمهور اعلام کرده بود “دیگر یک دانشجو” در محوطه دانشگاه.

تلفن همراه ویدئوها در حال گردش در رسانه های اجتماعی نشان مرد جوان نشسته در یک کلاس و گفت: او می خواهم نوشیدن. او شنیده می شود با استفاده از فحاشی با هدف گی مردم در طول چهار شنبه, فوریه. 4 حادثه است.

دانش آموزان دیگر در کلاس نیروی مرد دیتون Kingery به ترک اتاق. آنها بازی شیر یا خط او یک کوله پشتی باور خود را اما نه. Kingery می اندازد کوله پشتی سپس stomps آن است. نارنجی پلیس Sgt. فیل McMullin کرد و گفت: وجود یک لپ تاپ در داخل آن آسیب دیده بود.

“(پردیس ایمنی عمومی) در حال حاضر او را بازداشت هنگامی که (نارنجی پلیس) وارد” McMullin گفت. “او به نظر می رسد مست.”

Kingery گرفته شده بود به زندان به ظن جرم خرابکاری و ساخت جنایی تهدید. پلیس گفت Kingery حمله یک نگهبان امنیتی است که بیش از 65 سال با اضافه کردن رزرو اتهام سوء رفتار با سالمند.

یکی از این ویدئوها به طور گسترده ای توزیع شده است و در حال انجام توسط پلیس گره خورده با پاهای خود را. McMullin گفت: ماموران پا اعمال می شود محدودیت به Kingery بود که مقاومت در برابر.

چپمن رئيس جمهور Daniele Struppa ساخته شده بیانیه ای در مورد “نژادپرستانه و ضد همجنس اظهارات همراه با نامناسب و بی احترامی رفتار” گفت: مقامات مصرف مناسب قانونی و اقدامات انضباطی.

“من همچنین می خواهم به گسترش عمیق ترین عذر خواهی به سیاه و LGBTQIA جوامع بودند که به طور خاص در طول امروز حادثه” Struppa بیانیه می خواند.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر رئیس جمهور به یک به روز رسانی بیانیه خواندن:

“نژادپرستانه و ضد همجنس رفتار را نمی توان تحمل را در این دانشگاه و در زمان ما قاطع و سریع عمل است. همانطور که از این بعد از ظهر فرد مسئول این حادثه است و دیگر یک دانشجو در دانشگاه چپمن.”

یک چپمن سخنگوی نمی خواهد می گویند اگر Kingery بود اخراج و یا انصراف خود را با استناد به دانشجو حریم خصوصی.

“این نوع رفتار کاملا قابل تحمل نیست. با هم, ما باید ایجاد یک محیط امن برای کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان. هر یک از ما به همان اندازه مسئول و پاسخگو برای پردیس آب و هوا است که جهات تفاوت های ما و ما جشن تنوع است.”

CAIR-LA مدیر اجرایی حسام Ayloush گفت: در یک بیانیه گفت: “این مایه تاسف است که یک موسسه آموزش شد پلت فرم برای کسی که به قی کردن زاج و متعصب و بلاغت به خصوص در طول ماه تاریخ سیاه یک زمان اختصاص داده شده به جشن موفقیت ها و کمک های آمریکایی های آفریقایی تبار.”

“ما سپاسگزار دولت در دانشگاه است که پرداختن به این موضوع است.”

Kingery از زندان آزاد شد روز بعد پس از ارسال پیوند زندان سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر