کالیفرنیا موارد همچنان به رشد به عنوان 4,143 کشته در دولت

تعداد زیادی از مردم در کالیفرنیا که فوت کرده اند از coronavirus افزایش بیش از آخر هفته به عنوان آن را بیشتر روشن می شود که در آن مردم در حال آلوده شدن.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان جدید در کالیفرنیا در حال حاضر 109,865 موارد و 4,143 مرگ و میر. که در مورد 274 مورد و 10.3 و میر در هر 100 ، 000 نفر.

دولت در حال حاضر دارای هفت روز به طور متوسط از 2,313 جدید روزانه موارد — بالاترین روزانه به طور متوسط از زمان شروع این بیماری همه گیر و 59.6 جدید روزانه مرگ و میر. جدید مرگ و میر شده است به آرامی در حال کاهش طی هفته گذشته پس از به طور متوسط بیش از 70 جدید روزانه مرگ و میر برای بسیاری از ممکن است.

اما در حالی که دو و نیم ماه پیش از آن تقریبا غیر ممکن است برای گفتن که دقیقا همان جایی که مردم آلوده شدن با ویروس کشنده آن است که تبدیل شدن بیشتر روشن است که دراز مدت مراقبت از خانه سالمندان زندان و prisos پردازش مواد غذایی گیاهان و گردهمایی های اجتماعی مقصر اصلی هستند برای تکرار و شیوع بیماری در میان کالیفرنیا.

یک منطقه خلیج اخبار گروه بررسی شناخته شده عمده شیوع خوشه در دولت نشان می دهد آنها حساب برای سهم قابل توجهی از دولت بیش از 100,000 موارد از جمله شیوع بیش از 1100 در یک زندان فدرال در سانتا باربارا شهرستان و بیش از 17 ، 000 ساکنان و کارگران آلوده در ماهر-پرستاری امکانات.

کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز در اکثریت قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به این ویروس از جمله تام Sugarman که نشستم با جیوه اخبار به بحث در مورد سفر خود به آمار شهر نیویورک در اوج این بیماری همه گیر.

در ضمن چندین بیشتر شرکت آخرین به تکان توسط coronavirus مرتبط اخراج و furloughs اتفاق می افتد در سراسر منطقه خلیج است. در حال حاضر نزدیک به یک چهارم از دولت این است که بدون کار پس از بیش از 4.7 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در روز پنج شنبه. با یک غیر نظامی نیروی کار در حدود 19.2 میلیون نفر برآورد نرخ بیکاری می تواند رسیدن به 25 درصد ،

Uber Technologies, Outback Steakhouse, kohl’s Department Stores, زلزله, فوتبال, باشگاه, Live Nation, چندین خودرو, نمایندگی مواد غذایی, شرکت های خدمات و Blackhawk باشگاه های کشور اعلام کرد, قابل توجهی کاهش نیروی انسانی در این هفته.

اخراج در منطقه خلیج شده اند که گزارش رسمی به دولت در حال حاضر نزدیک به 45,000 برای ماه مه این سازمان خبری را بررسی دولت توسعه اشتغال وزارت سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet