کالیفرنیا AG ممکن است بیش از بررسی Vallejo پلیس قتل شان Monterrosa

VALLEJO — این Solano County دفتر دادستان منطقه در گفتگو با دادستان کل کالیفرنیا در مورد امکان دولت دفتر بررسی های اخیر تیراندازی مرگ سان فرانسیسکو اقامت شان Monterrosa توسط یک Vallejo پلیس با توجه به DA انتشار اخبار.

خبر آزادی وی را صادر کرد بعد از ظهر جمعه توسط دفتر سلنو دادستان منطقه کریشنا آبرامز به نظر می رسد برای باز کردن درب به احتمال این که دادستان کل خاویر بکررا را بررسی است. بکررا است در حال حاضر در یک بررسی بزرگ از Vallejo اداره پلیس روش ها و سیاست هایی که او هفته گذشته اعلام کرد.

“آیا این مورد است که در نهایت به کار گرفته شده توسط دفتر ما و یا دفتر دادستان کل همه شواهد و مدارک خواهد بود به طور کامل بررسی; عینی و بدون تعصب” انتشار اخبار نسبت به آبرامز می گوید: پس از تایید دفتر “در مشورت با” بکررا ، “هر گونه تصمیم گیری در مورد پرونده از اتهامات جنایی را در راستای مسئولیت های حرفه ای به عنوان دادستان.”

انتشار اخبار می آید در پی فراخوان عمومی برای بررسی خارج توسط دولت و مقامات شهرستان از جمله کنگره مایک تامپسون و مجلس تیم گریسون و همچنین تظاهرات در سراسر کشور و توجه رسانه ها بیش از Monterrosa کشته شدند.

Monterrosa ضرب گلوله کشته شد در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در ژوئن 2, توسط یک افسر بود که در پاسخ به گزارش از مردم در تلاش برای شکستن به Walgreens در 1000 بلوک ردوود خیابان در وللجو. افسر — شناسایی متعدد منابع اجرای قانون به عنوان Ofc. جارت تن — اخراج پنج بار خود را از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را پس از اشتباه یک چکش در Monterrosa کمر برای یک تفنگ.

Vallejo رئیس پلیس Shawny ویلیامز به خبرنگاران گفت که Monterrosa شد در یک “نیمه زانو” موقعیت زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد و افسر اشتباه آن را به عنوان Monterrosa آماده خود را به آتش. Monterrosa اعضای خانواده باید به خبرنگاران گفت: آنها باور دارند که او تسلیم شد. ویلیامز متعهد به انتشار فیلم از تیراندازی قبل از 45 روز مهلت قانونی, اما انجام نمی شود بنابراین در این 10 روز پس از تیراندازی.

ویلیامز مواجه است انتقاد شدید برای عدم اطلاع عمومی در مورد Monterrosa مرگ تا 38 ساعت پس از تیراندازی که در طی آن زمان او در یک کنفرانس خبری به محکوم گسترده غارت در وللجو در شب از ژوئن 1 و صبح روز 2 ژوئن. دولت, مجلس, تیم گریسون گفت: تاخیر شد “کاملا غیر قابل قبول” در بیانیه ای که به نام AG و یا یک آژانس فدرال برای بررسی تیراندازی.

تن تا قبل از تیراندازی به یک افسر پلیس که هیچ کدام منجر به مرگ شود. او و سه “شاهد افسران” قرار داده شد در پرداخت را ترک کنند بعد از تیراندازی پلیس گفت:.

یک Vallejo پلیس اتحادیه در انتشار اخبار گفت که افسر که شات Monterrosa — آنها نمی اشاره به توسط نام — دریافت شده است تهدید به مرگ.

Monterrosa مرگ مشخص شده اولین کشنده Vallejo تیراندازی پلیس از فوریه 2019 زمانی که شش Vallejo افسران اخراج ده ها تن از عکس های Willie McCoy, a 20-year-old شهرستان سویسون ساکن که خواب بود در ماشین خود را در یک تاکو بل drive-thru — با یک هفت تیر در دامان خود. تیراندازی جلب انتقاد و پوشش خبری ملی و موضوع طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط Burris’ شرکت.

دا را کامل بیانیه را می توان در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>