کالیبر همچنان ابتکار عمل را به گسترش آمریکا کانال توزیع

کالیبر اعلام کرده است که با وجود تاسف بار اما قابل فهم تصمیم برای به تعویق انداختن DSE2020 این شرکت است که در ادامه تلاش های خود برای گسترش کانال های توزیع در هر دو شمال و جنوب امریکا. در DSE, Calibre برنامه ریزی شده بود به تعامل با پتانسیل شرکای کانال در آمریکا که کسب و کار خود را بهره مند از داشتن دسترسی به کالیبر محدوده پیشرو پردازش تصویر و نمایش راه حل.

“ما تا به حال موفقیت قابل توجهی در شناسایی عالی نمایندگان فروش در سراسر اروپا و آسیا – اما ما هنوز هم کمتر در برخی از بزرگترین بازارهای وجود دارد که از نیویورک به لس آنجلس و از شهر مکزیک به بوئنوس آیرس گفت:” ویلی Tsai, مدیر عامل, کالیبر, انگلستان. “قطعا وجود دارد یک فرصت در حال رشد در این مناطق برای محصولات مانند ما AiO محدوده به عنوان شرکت های تجدید تمرکز خود را بر امن تر راه کار از راه دور, چگونه آنها می تواند به حداقل رساندن سفر چگونه آنها می تواند به حداقل رساندن تعداد جلسات فیزیکی است که و چگونه آنها می تواند به حداقل رساندن مستقیم فرد به فرد تعامل است.”

کالیبر را AiO (All-in-One) خانواده ایده آل برای طیف وسیعی از مشارکت از راه دور برنامه های کاربردی از جمله ابر جلسات آموزش از راه دور و پزشکی صفحه نمایش. اندازه بزرگ و وضوح بالا از صفحه نمایش کامل برای نشان دادن حتی دقیقه ای از جزئیات (مانند بیان صورت) در جلسات و مشاوره و در دسترس بودن یک کنفرانس دوربین و ابر جلسه نرم افزار بیشتر افزایش سودمندی خود را در یک جلسه و یا “چهره به چهره” محیط زیست است.

بر خلاف سنتی نمایش LED ابر جلسات و آموزش از راه دور نیز بهره مندی از ادغام آسان با دستگاه های هوشمند. علاوه بر این هیچ منحنی یادگیری مورد نیاز برای استفاده از کالیبر AIO LED خانواده است. هر برنامه ای که در آن راه حل بهینه ای است برای دیدن و شرکت کنندگان متعدد به طور همزمان نیز از صفحه نمایش بزرگ با وضوح بالا و داخلی بالا رونده/switcher است که در مجموع اجازه می دهد تا صفحه نمایش به تقسیم به چند قسمت کوچکتر نمایش می دهد.

در برنامه های کاربردی پزشکی کالیبر منحصر به فرد تصویربرداری تکنولوژی پردازش و 4 در 1 چراغ SMDplays بخشی در ارائه لازم است بسیار دقیق تصاویر – و این افزایش بیشتر توسط AiO را نسبت کنتراست بالا روشنایی بالا و صاف خاکستری رنگ.

“این AiO صفحه نمایش LED خانواده ارائه می دهد کیفیت تصویر که بینظیر در صنعت – اما ما همچنین انتخاب به تمرکز بر روی قابلیت های است که کمتر قابل مشاهده است – اما این است که کمتر مهم است که آن را می آید به نکات استقرار صفحه نمایش بزرگ” ادامه داد Tsai. “نتیجه این که توسعه کار صفحه نمایش LED است که نه تنها ویژگی های کیفیت تصویر فوق العاده, اما آن نیز آسان تر و سریع تر برای نصب از راه حل های جایگزین – و نیز به طور قابل توجهی امن تر در عملیات ملاقات تمام الزامات ایمنی.”

جدیدترین عضو AiO خانواده LEDFusion A160 ساخته شده است که اولین آن در اوایل این سال, ویژگی های یک 163-صفحه نمایش اینچ. این طراحی شده است برای برنامه های کاربردی بیشتر خواستار از جمله حق بیمه اتاق و لابی و بالا پایان خرده فروشی pro-AV اجاره/مرحله بندی, پخش, خانه عبادت پزشکی و آموزش و پرورش. بسته بندی شده در 3-در-1 پرواز مورد – که می تواند جداگانه به سه باریک-lineflight موارد برای مطابقت با حمل و نقل مورد نیاز و شامل همه چیز مورد نیاز برای نصب و راه اندازی از جمله ابزار ساده – 163-اینچ LEDFusion A160 می توان به سادگی مانور به موقعیت و توان عملیاتی در کمتر از شصت دقیقه.

فوق العاده باریک در <35mm و گودی و با 170 درجه زاویه دید این LEDFusion A160 ویژگی های Full HD با وضوح یک 1.875 mm صفحه زمین 700 nits روشنایی و 5000:1 نسبت کنتراست برای کیفیت تصویر استثنایی. کنترل از طریق iOS/برنامه اندروید. اتصال شامل دو پورت HDMI; 3G-SDI; دو پورت USB; صوتی; RS232/out; و RJ45 LAN کنترل. این واحد نیز به صورت اختیاری OPS-pluggable.

دیگر اعضای کالیبر AiO خانواده شامل 120 اینچ LEDFusion A120 و 130 اینچ A130. دو LEDFusion A130s و LEDFusion A160 به تازگی installedat دو کاخ ریاست جمهوری در اندونزی. با فیوژن A120 و A163, کالیبر طول می کشد همه در یک راه حل به سطح جدیدی از قابلیت عملکرد با کیفیت و قابلیت اطمینان است. علاوه بر تعبیه شده سیستم عامل آندروید سیستم تضمین خلاق نامحدود امکانات متنوع برنامه های کاربردی.

این AiO/All-in-One مشتق شده نام خود را از این واقعیت است که هر نمایش کشتی به عنوان یک کامل راه حل یکپارچه است که شامل کالیبر بالا عملکرد HQPro1000 بالا رونده/سیستمهای تحویل واقعا همه در یک راه حل. این HQPro 1000 ارائه می شود به طور کامل بدون درز سوئیچینگ – انتقال فوق العاده سریع – و همچنین به عنوان پشتیبانی برای منابع مختلف و لایه های تک صفحه تنظیم و پیشرفته 4K 4:4:4 پردازش تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>