اخبار کابل که منجر به افزایش در تلویزیون مشاهده کام اسکور می گوید


مالی, اخبار کانال های پخش شبکه همچنین نمایش دستاوردهای بزرگ

کابل شبکه های خبری هستند که منجر به افزایش در تلویزیون مشاهده بیشتر مردم به ماندن در خانه و تنظیم در به دلیل Coronavirus بحران با توجه به داده ها از کام اسکور.

کام اسکور می گوید که کابل, اخبار مشاهده شد تا 73 درصد در هفته مارس 16 نسبت به همین هفته سال پیش. آنها همچنین تا 39.8% از یک ماه پیش و 7.8% از هفته گذشته است.

بزرگترین افزایش هفت شبکه های خبری ردیابی توسط کام اسکور آمد و در طول روز و اوایل حاشیه.

با بازار سهام ياوه های مالی, اخبار شبکه های خاص طراحی شد بینندگان. دو بالاترین شبکههای بودند تا 95 درصد از سال گذشته با 137 درصد افزایش در طول روز. کام اسکور نیست شناسایی دو نفر از “بالاترین رتبه مالی شبکه های خبری” آن نگاه اما آنها به احتمال زیاد CNBC و فاکس کسب و کار.

چهار بزرگ شبکه های پخش را دیده اند 19 درصد افزایش را مشاهده و نسبت به یک سال پیش معکوس یک روند بلند مدت بینندگان فرسایش. در وبگاه پخش شبکه ها تا 9.4% از یک سال پیش و 3.5 درصد از ماه قبل اما پایین 0.7% از قبل هفته.

پخش شبکه ” بزرگترین دستاوردهای بودند در اوایل حاشیه ای و در طول روز. یک شبه امتیاز شد و به عنوان شبکه’ اواخر شب نشان می دهد به طور عمده در قسمت های تکراری.

با اکثر مدارس بسته کودکان, برنامه نویسی بود تا 31 درصد با 30.6% افزایش در طول روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>