Bygones برای 7 مارس سال 2020

اخبار تریبون, مارس 7, 1980

  • این دلوت شورای شهر رای خواهد داد هفته آینده در یک برنامه اجازه می دهد دو ساعت از پارکینگ رایگان همراه برتر و خیابان در منطقه مرکز شهر. شهردار جان Fedo گفت: متر خواهد بود که با پوشش کیسه های بوم و parkettes خواهد شد اجرای دو ساعته پارکینگ محدود است.
  • مینه سوتا ویژه بازی های المپیک آغاز شده و شب گذشته با اسکیت حوادث در Paulucci سالن. پس از مراسم افتتاحیه صبح فردا در روح کوه با برآورد 800 ورزشکاران شرکت کننده وجود خواهد داشت مسابقات در سراشیبی و صلیب کشور اسکی, snowshoeing و لوله.

اخبار تریبون, مارس 7, 2000

  • جیوه دماسنج دیگر نمی تواند به فروش می رسد در دولوت پس از رای دادن در یک نقطه عطفی حرکت توسط شورای شهر در شب گذشته. این اولین جمله محلی فرمان در شمال امریکا و زیر سوتا ملت پیشرو, قانون ممنوعیت توزیع جیوه دماسنج در بیمارستان.
  • این دلوت شورای شهر در شب گذشته شروع به کار بر روی توسعه این شهر برای اولین بار طرح جامع در تقریبا 50 سال است. اکثر نمایندگان به نظر می رسید قصد در ایجاد شهروندان کمیته به توصیه شورای هر چند وجود اختلاف نظر در کمیته پیکربندی و مسئولیت.

Bygones تحقیق و نوشته شده توسط David Ouse بازنشسته کتابدار مرجع از دلوت در کتابخانه عمومی. او را می توان در تماس djouse49@gmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>