Bygones برای Feb. 28 سال 2020

اخبار تریبون Feb. 28, 1980

  • شهردار جان Fedo گفت: روح کوه اقتدار دیروز که دلوت نمی تواند کمک کند که از نظر مالی مشکل منطقه اسکی تا آنها را به یک برنامه عمل است. قدرت است که به درخواست برای یک فرمت از 1% مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مالیاتی است که منافع منطقه اسکی.
  • تعداد زیادی از جوندگان زندگی می کنند در این پایگاه از قطب های نور در امتداد بزرگراه بین ایالتی 35 و رویکرد به Blatnik پل. با توجه به وزارت امور خارجه و حمل و نقل و موش ها شده اند اتصال کوتاه کردن چراغ بر روی پل gnawing در سیم های برق.

اخبار تریبون Feb. 28, 2000

  • اعضای United Steelworkers آمریکا محلی 1028 دیروز اعلام کرد این تصمیم به تلاش مسالمت آمیز بازگشت به کار در من بین المللی این صبح است. مقامات شرکت کرده اند گفت: هر گونه تلاش توسط اتحادیه کارگران برای بازگشت به شغل خود خاطی در نظر گرفته خواهد شد.
  • در دلوت منطقه 53% از کارفرمایان مورد بررسی توسط نیروی انسانی, Inc. انتظار می رود برای جذب بیشتر کارگران هنگام مه و ژوئن. فرصت های شغلی در حال انتظار در معدن و ساخت و ساز ساخت و تولید, حمل و نقل عمومی آب و برق, تجارت و سرمایه گذاری صنایع.

Bygones تحقیق و نوشته شده توسط David Ouse بازنشسته کتابدار مرجع از دلوت در کتابخانه عمومی. او را می توان در تماس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>