Buttigieg حفظ سرب در آیووا حزبی نتایج Klobuchar در محل 5

همانطور که از 12 صبح CT در چهار شنبه, فوریه. 5 آیووا حزب دموکرات منتشر کرده است حدود 71 درصد از حوزه های حزبی نتایج بیشتر از یک روز پس از رای دهندگان دموکرات در دولت رفت و به حزبی برای کاندیداهای مورد علاقه خود. هنوز معلوم نیست که کامل بالغ خواهد شد.

ناقص نتایج نشان داد که در سابق South Bend, Ind., شهردار پیشرو نامزدهای دموکرات در بخشی از نتیجه 26.8 درصد از هيئت دولت معادل اختصاص داده شده برای او در آن است ، ساندرز برنده 25.2 درصد از نماینده معادل در استخر دیابت الیزابت وارن کشیده 18.4% سابق معاون رئیس جمهور بایدن برنده 15.4% و بهداشت ، ctq آورده در 12.6%.

در مورد 4 p. m. CT سهشنبه, دولت حزب دموکرات منتشر شده 62 درصد از حوزه’ تعداد — اولین نتایج منتشر شده از مردم آیووا نمایندگان شان caucused گیری شنبه شب نشان داد که Buttigieg در سرب. Buttigieg در طول یک آدرس در نیوهمپشایر روز سه شنبه به یک سخنرانی احساسی و عاطفی در مورد چالش های او و مبارزات انتخاباتی خود تا به حال با آن مواجه و غلبه بر.

“ما نمی دانیم که تمام اعداد اما ما نمی دانیم تا این حد — یک کمپین است که آغاز یک سال پیش با چهار کارکنان بدون به رسمیت شناختن نام بدون پول فقط یک ایده بزرگ کمپین که برخی گفتند باید بدون کسب حتی ساخت این تلاش است جایگاه خود را گرفته و در مقابل این مسابقه به جای رئیس جمهور فعلی با دید بهتری برای امریکا” Buttigieg گفت: در تلویزیونی سخنان.

دیگر مبارزات در عین حال گفت: آن را بیش از حد به زودی به تماس یک برنده و با اشاره به موفقیت در دیگر نقاط داده. ساندرز بالا بود رای گیرنده در اولین و دومین جلسه مرزبندی اولیه نتایج نشان داد با Buttigieg Warren بایدن و Klobuchar انتهایی.

“ما احساس خشنودی که در بخشی از اطلاعات منتشر شده تا کنون آن را روشن است که در دور اول و دوم بیشتر مردم رای دادند برنی بیش از هر نامزد دیگر در این زمینه” ساندرز’ مشاور ارشد جف ویور در بیانیه ای گفت.

برنامه نویسی مسائل با یک جلسه گزارش برنامه تولید متناقض نتایج اواخر جمعه شب حزب عدالت و توسعه دهندگان نرم افزار گفت. و نتایج متنوع پرچم در “کنترل کیفیت” تاخیر در انتشار خود را.

نتیجه ردیابی با رای گیری در سرب تا دوشنبه قفقاز. تقریبا 24 ساعت قبل از دور اول نتایج عملی شد رای دهندگان شلوغ مدرسه ورزشگاهها و مراکز اجتماعی کلیساها و کتابخانه ها برای بازگشت مورد نظر خود را نامزد یا دوم مورد علاقه خود را انتخاب اول موفق به انتخاب کنید تا پشتیبانی در اوایل.

و حزب دموکرات آیوا از طریق کار شب برای tabulate کاغذ رای رسید در حالی که رهبران حزب گفت: نامزدها و عمومی است که تناقضات در گزارش نتایج اریب. هیچ امنیت سایبر تهدید به قفقاز گفتند اما نتایج قسمی گزارش با توجه به موضوع برنامه نویسی با نرم افزار رفع مشکلات ناشی از.

آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر گفت: تاخیر شد “غیر قابل قبول” و عذرخواهی کند اجرای نتایج. او گفت که او قصد دارد به “دیدن حزبی فرایند از طریق.”

“این چیزی است که من ادامه خواهد داد به کار بر و هر چه اتفاق می افتد پس از آن مشخص می شود,” او گفت: قبل از ترک این مرحله با وجود سوالات خبرنگاران.

Democratic presidential hopeful and Sen. Amy Klobuchar on Monday, Feb. 3, 2020, asked voters in Johnston Middle School, 10 miles outside Des Moines, to caucus for her. Dana Ferguson / Forum News Service

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار و بهداشت ، ctq روز دوشنبه, فوریه. 3, 2020, خواست رای دهندگان در Johnston, دبیرستان, 10 مایل در خارج Des Moines به حزبی برای او. دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری

حدود سه ساعت پس از رای دهندگان شروع caucusing سراسر کشور دوشنبه شب Minnesotan Klobuchar لگد کردن یک سری از نامزدها در ارائه یک سخنرانی شعار مبارزات انتخاباتی او موفقیت های قبل از ترک دولت در اوایل صبح روز سه شنبه برای, New Hampshire. دیگر frontrunners به دنبال هر گفته آنها انتظار می رود نتایج قوی در دولت است.

“ما می دانیم وجود دارد تاخیر اما ما می دانیم که یک چیز: ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما,” Klobuchar گفت: در یک حزب پس از مرکز شهر. “ما احساس می کنیم خیلی خوب امشب. به نحوی بطریقی من در هواپیما به نیوهمپشایر امشب و ما در حال بدست گرفتن این به New Hampshire.”

Former Vice President Joe Biden, right, and Dr. Jill Biden, left, spoke with supporters as they waited for Iowa caucus results late Monday, Feb. 3, 2020, in Des Moines. Dana Ferguson / Forum News Service

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن راست و دکتر جیل بایدن در سمت چپ در حال صحبت با حامیان آنها به عنوان منتظر حزبی آیووا نتایج اواخر روز شنبه, فوریه. 3, 2020, در Des Moines. دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری

در سراسر شهر در دریک دانشگاه بایدن گفت: هواداران نتایج می تواند در اواخر شب یا اوایل صبح روز بعد. مبارزات انتخاباتی خود را در اواخر روز دوشنبه با ارسال نامه ای به حزب دموکرات آیوا

“به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به یک شب طولانی, اما من احساس خوب” بایدن گفت: هواداران است. “پس از آن به New Hampshire.”

نزدیکی در کالج دانشگاه Buttigieg گفت: جمعیت خود را پس از حزب که خود را در مبارزات انتخاباتی حوزه در مجموع نشان داد او برنده قفقاز

“ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت” Buttigieg گفت. “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

کاستی در گزارش روند سوخت ملی, بحث در مورد اینکه آیا آیووا باید شنود گذاشته به عنوان اولین بار در کشور به رای ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در حال حرکت رو به جلو است. و آیووا, جمهوری خواهان ملی و رهبران حزب در دفاع از دولت است.

“فرآیند رنج می برند زیرا از یک تاخیر کوتاه در دانستن نتایج نهایی” آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز و آمریکا Sens. چاک Grassley و جونی ارنست گفت: در یک بیانیه مشترک. “مردم آیووا نمایندگان شان و همه آمریکایی ها باید بدانند ما باید اعتماد به نفس کامل است که هر رای محسوب می شود و هر صدای شنیده خواهد شد. ما مشتاقانه منتظر به آیووا حمل بر آن دو حزبی میراث سرویس در انتخابات ریاست جمهوری نامزد روند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet