کسب و کار باقی می ماند باز در داکوتای جنوبی به عنوان COVID-19 موارد پرش به 21

در یک کنفرانس خبری با خبرنگاران گفته است که تمام موارد تایید شده تا کنون شده است در نتیجه مسافرت و یا تماس مستقیم با فرد آلوده به عنوان مخالف به جامعه گسترش یافته است. رژیم صهیونیستی. کریستی Noem هنوز خواسته های غیر ضروری کسب و کار به عنوان همسالان خود در کشورهای همسایه باید گفت دفتر او قادر به اجرای چنین سفارشات اگر او قرار داده و آنها را در محل.

از 21 مورد تأیید در دولت شش ساخته شده اند پر بهبود و یک سالگی درگذشت. یکشنبه, 740 اهالی داکوتای جنوبی آزمایش منفی برای این ویروس و 277 آزمون در حال انتظار.

روز یکشنبه Noem گفت: “کسب و کار باید همه این فرصت را برای تصمیم گیری در مورد چگونه آنها را اجرا و عملیات خود را” و “اکثریت” تغییر شیوه های خود را در نور, در این بیماری همه گیر.

“ما دیده ایم داستان های بسیاری از مردم حق تصمیم گیری همکاری با هم” Noem گفت. “من تحت تاثیر قرار گرفته و با افتخار از کسانی که در سراسر ایالت داکوتای جنوبی است که آن را انجام داده اند که در شیوه و تشویق آنها به ادامه خواهیم داد.”

روستایی برای Beadle County, هر چند Noem گفت که او تا به حال یک “شدیدتر پیام است.” با کمتر از 19,000 ساکنان Beadle دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده از همه, South Dakota شهرستان در 10. میننهها County, پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است و پنج مورد تأیید مقایسه.

“من قصد دارم به درخواست های محلی خود را رهبری به بسیار دقیق در مورد چگونه شما بیرون رفتن و ارتباط برقرار کردن با مردم” Noem روز یکشنبه گفت. “برقراری ارتباط با خانواده خود را (در Beadle شهرستان) که آنها نیاز به ماندن در خانه آنها نیاز به تماشای هر یک از دیگر.”

برای “جدا بروز” از گزارش های شلوغ, رستوران ها, میله و یا دیگر کسب و کار Noem گفت که او مطمئن است رهبران محلی را به عمل درآمده است.

در کشور همسایه مینه سوتا 169 مثبت COVID-19 موارد تایید شده اند که از روز شنبه از جمله کسانی که در انتقال از طریق جامعه گسترش یافته است. غیر ضروری کسب و کار مانند رستوران ها و کافه تئاتر, سالن های ورزشی و سالن های توقیف شده اند از طریق فرمان اجرایی. در داکوتای شمالی, 28 آزمایش مثبت برای این ویروس و بسیاری از غیر ضروری کسب و کار بسته اند, اما نه همه.

CDC COVID-19 symptom checklist است که در اینجا.

MDH COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: (651) 201-3920.

تاثیرات کسب و کار تدریس خصوصی در خانه: (651) 297-1304 یا (800) 657-3504.

مدرسه و مهدکودک تدریس خصوصی در خانه: (651) 297-1304 یا (800) 657-3504.

MDH COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>