اتوبوس از دلوت را به بی خانمانی رالی در خیابان

یک گروه متنوع از دلوت منطقه سفر خواهد کرد به سنت پل با اتوبوس روز شنبه برای شرکت در آنچه در صورتحساب یا لیست به عنوان “بی خانمان روز بر روی تپه.”

بن Margeson جماعت کمک رسانی و حمایت هماهنگ کننده برای چوم گفت: ایمان مبتنی بر آژانس صف اتوبوس را ترک خواهد کرد که از اولین کلیسای متحد متدیست در ساعت 5:45 صبح و بازگشت قبل از 6 بعد از ظهر با اتوبوس می توانید نگه دارید 56 مسافر و او امیدوار است که حداقل 25 سرنشین.

کسانی که در حال حاضر امضا شامل حداقل یک عضو ستاد و چند تن از ساکنان استیو o’neil, آپارتمان, افرادی که امضا در دامیانو مرکز نمایندگان از خانه عبادت است که بخشی از زندگی کردن باهم زندگی کردن نمایندگان محلی و سازمان های غیر انتفاعی و یک گروه از دانشگاه مینه سوتا دلوت دانش آموزان است. برخی در میان دوم دیدار خواهد کرد این گروه در سنت پل Margeson گفت: پس از UMD خواهد بود شکستن بهار.

در انتشار اخبار مینه سوتا ائتلاف برای بی خانمان ها گفت: این روز را جمع آوری و استفاده می شود برای حمایت:

  • 50 میلیون دلار برای گسترش و حفظ پناهگاه تخت;

  • 15 میلیون دلار برای تقویت دولت خدمات اورژانس برنامه ؛

  • 500 میلیون دلار اوراق قرضه برای خانه.

“ما اولین چیزی خواهد بود که مسکن, چون اگر همه قرار دارد و سپس ما نیاز ندارد پناهگاه” Margeson گفت. “اما واقعیت کنونی این است که وجود دارد بسیاری از مردم که نیاز به جایی برای اقامت و ما می خواهم که کمی بهتر از آنچه ما در حال حاضر.”

این ائتلاف انتشار اخبار بر نیاز به گسترش تعداد سرپناه اضطراری تخت. از 87 شهرستان در مینه سوتا تنها هفت به اندازه کافی پناهگاه تخت برای افراد و تنها 14 به اندازه کافی پناهگاه تخت برای خانواده ها آن را اعلام کرد.

ائتلاف انتظار 800 یا بیشتر مردم به شرکت در این تجمع و ارتباطات و مدیر کیرستن Rokke گفت. آنها را جمع آوری برای یک برنامه در ساعت 9 صبح در مرکزی کلیسای پروتستان در سنت پل و 11:30 صبح در کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه کنگره.

افراد علاقه مند در گرفتن اتوبوس به سنت پل از دلوت برای بی خانمان روز بر روی تپه ای می توانید با بن Margeson در bmargeson@chumduluth.org تماس بگیرید و یا او را در 218-740-2490.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>