الشباب را Pierre Nkurunziza می میرد به طور غیر منتظره اما حزب سیاسی همچنان

Pierre Nkurunziza و سپس رئیس جمهور بوروندی دستگیر شده در طول باز عمومی مجمع جهانی اقتصاد در آفریقا در سال 2008 در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی, ژوئن 4, 2008, فلیکر از طریق CC BY-NC-SA 2.0.

بوروندی دولت اعلام کرد در روز سه شنبه, ژوئن 9, که رئیس جمهور Pierre Nkurunziza درگذشت در دوشنبه 8 ژوئن پس از 15 سال در قدرت و انتخابات اخیر تایید جانشین او.

او بیمار گرفته شد روز شنبه پس از تماشای یک مسابقه والیبال و وضعیت خود را بهبود روز یکشنبه اما پس از آن جای تعجب رو به وخامت گذاشته و در روز دوشنبه در حالی که در Cinquantenaire بیمارستان در Karusi. ملی ماتم هفت روز مقرر.

BREAKING: دولت جمهوری بروندی اعلام کرد با غم و اندوه مرگ غیر منتظره خود را تعالی Pierre Nkurunziza رئیس جمهوری بروندی که اتفاق افتاده در Cinquantenaire بیمارستان در Karusi پس از حمله قلبی این 8 ژوئن 2020

متولد سال 1964 Nkurunziza از دست پدر خود را به عنوان یک مرد جوان به ضد هوتو خشونت است. او سپس مورد مطالعه قرار بدنی آموزش و پرورش و یک معلم شد. در سال 1995 او پیوست شورش با شورای ملی برای دفاع از دموکراسی نیروها برای دفاع از دموکراسی (CNDD-FDD) — پس از فرار از حمله به خودش — و در ادامه به افزایش از طریق صفوف در نهایت تبدیل شدن به رئیس جمهور در سال 2005 با پایان جنگ و CNDD-FDD تبدیل شدن به یک حزب سیاسی.

او بسیار مذهبی و اغلب گفته او شده بود انتخاب شده توسط خدا برای این نقش است.

بوروندی دیدم برخی از زمان صلح و سود در شرایط ثبات سیاسی و اقتصادی با اقدامات از جمله مراقبت های بهداشتی برای نوزادان است. CNDD-FDD سابق گروه شورشی تبدیل حزب هر چند به تدریج تحت سلطه قدرت خودکامه که به ویژه پس از تشدید Nkurunziza بحث انتخابات در سال 2015 به یک سوم مدت است.

CNDD-FDD با خشونت حذف مخالفان و رسانه های صدا و قطع روابط با دولت های خارجی و سازمان های بین المللی. بسیاری از مخالفان و متوسط اعضای CNDD-FDD چپ کشور است.

این Imbonerakure — حزب جناح جوانان — تبدیل قدرتمند است و اغلب متهم شده است که از خشونت و اجبار.

وجود دارد یک جریان دادگاه جنایی بین المللی رسیدگی به جرائم علیه بشریت متعهد در بوروندی. با تغییر قانون اساسی را آغاز کرده است در سال 2018 که تقویت قدرت ریاست جمهوری, منتقدان استدلال دولت او بود و پشت سر گذاشتن آروشا پیمان که تسهیل پایان جنگ.

COVID-19 شایعات

این دولت اعلام کرد Nkurunziza مرگ از حمله قلبی عوارض, اما بسیاری گمان می برند که او بیمار با COVID-19. همسرش در بیمارستان بستری شد با آن و RFI گزارش داد که پزشکان صحبت از COVID-19 علائم زمانی که او برای اولین بار در بیمارستان بستری و یک ونتیلاتور منتقل شد به بیمارستان.

همسرش دنیس Bucumi Nkurunziza شد بنا به گزارش تخلیه به نایروبی, کنیا بیمارستان با COVID-19 علائم در اواخر مارس 27. وجود دارد کمی رسمی ارتباطات در این, اگر چه او با ارسال یک پیام صوتی به کلیسا او در ژوئن 5 گفت: او خوب بود و سپس بازگشت و در تاریخ 9 ژوئن.

کارکنان پزشکی با بیان زنگ به تازگی با افزایش موارد با COVID-19 علائم. عدم تست ظرفیت هر چند به معنی وضعیت مشکوک به بدتر از گزارش تنها 83 موارد ثبت شده — با مقامات کم اهمیت جلوه دادن همه گیر و حتی اخراج سازمان بهداشت جهانی عوامل به احتمال زیاد تمایل به اجتناب از اعتراف به عدم مراقبت های بهداشتی با ظرفیت ها و برای جلوگیری از به تعویق انداختن اخیر انتخابات.

Olucome, یک سازمان غیر دولتی, به نام, برای, بیشتر, مراقبت, مرجع جمعیت زیادی در تظاهرات در طول مبارزات انتخاباتی. دولت گفت که بوروندی محافظت شده توسط خدا. نیز وجود دارد موارد گزارش شده در داخل نگزی زندان با COVID-19-مانند علائم در اوایل ماه ژوئن است.

وزیر بهداشت و درمان شد و بنا به گزارش ها بستری با COVID-19 علائم پس از انتخابات و صرف چند روز در کنیا بیمارستانقبل از بازگشت.

سیاسی تاثیر

در انتخابات اخیر بود مشخص شده توسط آزار و اذیت مخالفان و عدم ناظران. یک دادگاه تجدید نظر ارسال شده بود توسط مخالفان ادعا بی نظمی. با کمال تعجب, on May 28, کمیسیون ملی انتخابات مستقل جمهور Pierre Claver Kasihize اعلام کرد که خروج از نتایج آن را تا به حال اعلام کرد و گفت: آنها فقط یک پیش نویس است که باید منتشر شده است.

نتایج انتخابات شد و بعد از تایید رسمی هر چند توسط دادگاه قانون اساسی. حزب حاکم و نامزد Évariste Ndayishimiye برنده انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی با 68.7 درصد و 68 درصد بود.

Nkurunziza را مرگ غیر منتظره و تغییرات همه چیز برای رئیس جمهور جدید را مدت است. آن پیش بینی شده بود که Nkurunziza را تحت تاثیر قرار خواهد آویزان بر او — Nkurunziza داده شد عنوان عالی راهنمای میهن پرستی — متعادل با نفوذ قدرتمند شورای ژنرال در درون حزب.

این در حال حاضر به عنوان تغییر Ndayishimiye نمی خواهد که Nkurunziza نفوذ به تعادل است. اما شورای ژنرال باقی مانده است — که در حمایت از نامزدی او — و همچنین یک نظامی شورشی پس زمینه.

که قوانین بروندی پس از دیروز ؟
پاسکال Nyabenda یا گاستون Sindimwo و دولت با توجه به قانون اساسی ؟
آیا ما به عنوان یک عجله افتتاح Evariste Ndayishimiye?
دولت در اطلاعیه شگفت انگیزی آرام است در مورد این موضوع.

تحلیلگر تیری Vircoulon استدلال کرد که CNDD-FDD حزب دولت و سیستم های خود از حمایت در محل باقی می ماند, با, قدرتمند, شورای, ژنرال, و در نتیجه, به طور کلی, کمی تغییر ساختاری است که انتظار می رود.

رئیس جمهور جدید در جدید خود را هفت سال دوره چالش ها اعم از افزایش فقر و بیماری همه گیر به تنش روابط دیپلماتیک و چند صد هزار Burundians هنوز هم زندگی می کنند به عنوان پناهنده.

Nkurunziza را باقی مانده در دفتر تا 20 آگوست و تحلیف رئيس جمهور جدید.

RFI گفت که با توجه به قانون اساسی آن خواهد بود پاسکال Nyabenda ملی مجلس رئیس جمهور که پس از آن بود رییس جمهور موقت; او گزارش Nkurunziza را ترجیح داده و انتخاب جانشین قبل از پذیرش Ndayishimiye.

Ndayishimiye را افتتاح می تواند به ارمغان آورد به جلو برای کاهش عدم قطعیت است.

در این غیر معمول لحظه SOS رسانه بوروندی گزارش داد خیابان های آرام شد در پایتخت سابق, بوجومبورا. در Gitega ساخته شده سیاسی سرمایه در سال 2019 توسط Nkurunziza دولت, همه چیز حتی آرامتر از حد معمول با مردم در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بعدی.

مراسم تجلیل از او پخش شد در تلویزیون.

تسلیت آمد از دولت های مختلف از جمله جمهوری دموکراتیک کنگو و رواندایک ملت به عنوان یک “دشمن” توسط Nkurunziza دولت با توجه به روابط پر تنش.

معاون اول رئیس جمهوری و اتحادیه ملی برای پیشرفت زنان (UPRONA) نامزد ریاست جمهوری گاستون SIndimwo به او تسلیتبه عنوان حزب اصلی اپوزیسیون آزادی ملی حزب کنگره و یا CNL.

در ضمن واکنش از Burundians منعکس کننده اختلافات ناشی از انتخابات ریاست جمهوری:

در این روز ماتم ملی وبلاگ نویس Painette Niyongere به ادای احترام به رئیس جمهور Pierre Nkurunziza که ما را ترک کرده است با برخی از خاطرات خوب است که او را نگه می دارد از او.

آنتوان Kaburahe بنیانگذار Iwacu, روزنامه است که دچار آزار و اذیت از مقامات در سال های اخیر نوشت که Nkurunziza مرگ مارکس یک “زمان به صورت انعکاس در اوبونتو” در جنوب آفریقا فلسفه است که بر ارتباط بشریت است. Kaburahe در حال حاضر زندگی در تبعید و به تازگی چهار Iwacu روزنامه نگاران زندانی و درخواست تجدید نظر را رد کرد.

پس از رئیس جمهور مرگ رقابت در انتخابات و در دراز مدت مشکلات از محرومیت اقتصادی و سیاسی خشونت و تبعید — بسیار وجود دارد به منعکس کننده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>