Bursack: روز ولنتاین است که بیشتر از رعایت از جشن زوال خانواده

کارول عزیز: من پدر و مادر لذت می برد یک عشق واقعی امر در طول ازدواج خود را. من جوانترین در خانواده و هنوز هم در همان جامعه است. چون پدر زوال عقل و به تازگی یک سکته مغزی او زندگی می کند در یک خانه سالمندان است. آنها انجام یک کار خوب مراقبت از او اما مامان هنوز اصرار بر صرف ساعت ها با او در هر روز است. من فکر می کنم که این سخت است که او را در برخی از راه, اما این چیزی است که او می خواهد تا به خانواده آن پشتیبانی می کند.

آنچه که من ناراحت است که روز ولنتاین در حال آمدن است و به طور سنتی پدر و مادر ساخته شده است یک معامله بزرگ در مورد آن. پس از پدر به زوال عقل آن است دردناک برای تماشای مادر و سعی کنید به “جشن” با پدر و هنگامی که او حتی نمی دانند آنچه بعد از آن است. او می شود از طریق این غم روند اما این دردناک است به سازمان دیده بان. چگونه می توانم به دیگران رسیدگی به این ؟ من باید نشان می دهد که او فقط به چشم پوشی از تعطیلات این سال ؟ — SD.

عزیز SD: پس از طریق این به عنوان یک فرزند من حق توسط سمت خود را در درد عاطفی. اما احساس می کنم که مادر شما باید همچنان به انجام این کار با پدر خود را به عنوان بهترین او می تواند برای به عنوان طولانی به عنوان آن کمک می کند ،

استدلال من نیست به طوری که مادر خود را در جشن روز آن را به عنوان یک بار بود اما او این است که رعایت آن است. پدر شما هنوز زنده است و او هنوز هم که او همیشه بود حتی اگر مغز او نمی خواهد اجازه می دهد او را به شرکت او به عنوان یک بار بود. عشق خود را برای مادر خود را هنوز هم وجود دارد.

من مطمئن هستم که خانه سالمندان تزیین برای روز ولنتاین. علاوه بر این روز ولنتاین است که همه جا تبلیغ به طوری که آن را نه به عنوان اگر مادر خود را می توانید از دانستن است که این سنتی بعد از ابراز عشق وارد کرده است. پس از پدر و مادر خود را همیشه جشن آن او نیاز دارد این مراسم را به نگه داشتن رفتن.

برای روز ولنتاین و سالگرد پدر و مادر من استفاده می شود برای سفارش گل برای آنها را به یکدیگر و همچنین به عنوان انتخاب کنید تا کارت. در طول آخرین سال زندگی آنها در اتاق های جداگانه در همان خانه سالمندان است. در روز رعایت, من می خواهم راه رفتن با مامان به بابا اتاق و سپس نشستن بر روی بازوی پدر و صندلی. مامان خواهد به او کارت خود را, و من می خواهم آن را بخواند به او و یاد او و آنچه در آن بود. پس از آن من می خواهم جسمی کمک به او را به او کارت به معنای برای او.

چند سال پدر و قادر به درک به برخی از درجه ای که چه شد این در مورد دیگران او هیچ اطلاعی ندارد. ما را از طریق آیین چرا که مادر نیاز به رعایت آن روزها با او را به عنوان او همیشه به حال. کل فرایند دردناک بود برای من اما من احساس کردم که لازم بود.

شما نیاز به تصمیم می گیرید اگر شما می توانید این کار را با مادر و قطعا اگر او تصمیم می گیرد که او نمیخواهد این نوع از مشاهده و سپس شما خواهد برگشت ، در ذهن من هر چند تا زمانی که مادر خود را می خواهد به انجام این کار او می تواند با استفاده از حمایت شما.

کارول Bradley Bursack جانباز مراقب و تاسیس مقاله نویس. او همچنین یک وبلاگ نویس و نویسنده کتاب “مراقبت بزرگان ما: مراقبان خود را به اشتراک بگذارید داستان های شخصی.” برادلی Bursack میزبان یک وب سایت حمایت از مراقبان و بزرگان در www.mindingourelders.com. او را می توان از طریق فرم تماس در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر