Bursack: داشتن ارتباط باز مهم تر است از کسی که حق

در حال حاضر ما از هم جدا هستند به دلیل coronavirus که بسیار مسری است. آنها قادر به دست زدن به همه چیز خود به خود و یا حداقل به عنوان قادر به هر کسی است که در حال حاضر. ترس من این است که این ویروس می تواند hospitalize افراد مسن و حتی آنها را بکشند اما پدر و مادر من هنوز هم من نادیده گرفتن درخواست برای اجازه بدهید خود برنامه پشتیبان گیری. خوشبختانه آنها در حال همکاری در مورد جداسازی. حتی من تنها فرزند من وحشت زده است که آنها هر دو مریض است. خواهد مردم در بیمارستان به من گوش بده حتی بدون اسناد و مدارک ؟ من می خواستم بیشتر در برنامه ریزی قبل از, اما در حال حاضر من فقط می خواهم آنها را به صحبت کردن با من در مورد این خطر است. — کاترین.

عزیز کاترین: این قابل فهم است که شما نگران در مورد پدر و مادر خود را. COVID-19 است به خصوص تهدید جدی برای افراد مسن است.

همانطور که شما پیشنهاد کرده اید معمول بحث در مورد حرکت افراد مسن به یک محیط جدید در حال آمدن به توقف پس به کمک امکانات زندگی و خانه های پرستاری در مستند به بازدید کنندگان به طوری که آنها خواهد شد به احتمال زیاد کمتر به پذیرش ساکنان جدید است. مراقبت در خانه سازمان های سخت و فشرده برای تحویل حتی در حال حاضر قرارداد خدمات.

نگرانی آینده ما احتمالا این است که در حالی که یک یا هر دو پدر و مادر ما در حال مرگ ترسناک است, بسیاری از افراد مسن را برای زنده ماندن این ویروس اما ممکن است بیمار برای یک زمان طولانی. آن می ایستد به همین دلیل هم است که تعداد قابل توجهی زندگی می کنند با کاهش کیفیت زندگی با توجه به عوارض که از قضا بدان معنی است که این جمعیت بیشتر خواهد بود در نیاز از همیشه از دست در مراقبت از.

در حال حاضر هر چند تمرکز این بحث اتحادش را تغییر فوری به تهدید سلامت. آنچه تغییر کرده این است که افراد مسن به ندرت می خواهید به گفته فرزندان خود را چه باید بکنید. من درک خود را از ترس و نیاز به دریافت پاسخ اما شده است وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که باز نگه داشتن خطوط ارتباطی ما با افراد مسن شده است مهم تر است.

در اکثر موارد شما به عنوان والدین کودک را شامل می شود در بحران پزشکی تصمیم گیری به هر حال. شما اجازه دهید آنها را می دانم که شما نگران هستند. بنابراین در حالی که پله به عقب رفتن به سخت خواهد بود با توجه به زمان به فکر می کنم پدر و مادر خود را ممکن است تبدیل شدن به بیشتر آماده به بحث در مورد این موضوع خاص. در نهایت آنها حتی ممکن است گسترش است.

بیشتر از همیشه من نشان می دهد که مراقب استفاده از نماز آرامش است که جهانی است. اگر شما راحت تر تغییر کلمه خدا به جهان و یا چیز دیگری که یک انتخاب شخصی است. در اینجا عبارت است از:

“خدا به من عطا کند آرامش به پذیرش چیزهایی که نمی توانم تغییر شجاعت برای تغییر آنچه که من می تواند و حکمت به دانستن تفاوت.”

با صبر و شکیبایی من فکر می کنم شما قادر خواهید بود برای بحث در مورد ساخت شما خود نسخه پشتیبان تهیه طرح توجیهی نه تنها برای زمان اضطراری اما برای آینده نگرانی نیز هست.

بایگانی: جزئیات بیشتر از کارول Bradley Bursack را مراقبت بزرگان ما ستون

کارول Bradley Bursack جانباز مراقب و تاسیس مقاله نویس. او همچنین یک وبلاگ نویس و نویسنده کتاب “مراقبت بزرگان ما: مراقبان خود را به اشتراک بگذارید داستان های شخصی.” برادلی Bursack میزبان یک وب سایت حمایت از مراقبان و بزرگان در www.mindingourelders.com. او را می توان از طریق فرم تماس در وب سایت خود را.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>