Bursack: جداسازی به دلیل COVID-19 می افزاید: به تازگی بیوه, مامان و اندوه

کارول عزیز: پدر من فوت کرد چند ماه پیش در سن 74. مادر 69 ساله است. ما عزادار پدر از دست دادن اما هر کس به جز مادر نیز رها که او درد و رنج است. من درک می کنم که مادر خود را از دست داده زمان mate اما او می داند که چگونه به شدت او رنج می برد.

حتی قبل از انزوا که ما در حال حاضر او افسرده بود چون او را دیدم هیچ آینده ای برای خودش و البته در حال حاضر از آن بدتر است. من او را پرسید که دکتر درباره یک داروی ضد افسردگی است اما او گفت که دارو نمی خواهد به او کمک کند و ممکن است به او آسیب برساند. همه ما از دست تماس فیزیکی است که ما تا به حال, اما ما بوده است به صرف زمان زیادی را با او در FaceTime. من می ترسم هر چند که همه ما صحبت در مورد این ویروس بنابراین من مطمئن هستم که ما در حال کمک به که بسیار. چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم ؟ — LP.

عزیز LP: من متاسفم در مورد مرگ پدر و خانواده خود را از غم و اندوه. وضعیت فعلی ما به وضوح به این صورت تصاعدی سخت تر برای همه شما.

خود مادر شده است در پاسخ مانند بسیاری از کسانی که از دست داده ایم یک شریک دیرین اگر ما می تواند امید است که زمان را به سهولت درد او به اندازه کافی به طوری که او می تواند دوباره پیدا کردن برخی از لذت بردن در زندگی روزانه. متاسفانه ما نیاز به لحاظ اجتماعی منزوی ساخت است توانایی خود را برای پیدا کردن معنا در زندگی بسیار سخت تر است.

درک کنند که شما در حال انجام آنچه شما می توانید تحت این شرایط دشوار است اما شاید گزینه های وجود دارد که می تواند کمک به شما در گسترش افق دید خود را. در اینجا برخی از ایده ها:

  • صحبت با مادر خود را به طور منظم در مورد پدر شما و چقدر شما او را از دست ندهید. یاد در مورد خاطرات خوبی از زندگی با او. که از عقل برای بسیاری از مردم چرا که آنها می ترسند به “باز کردن زخم.” بسیاری از افرادی که از دست داده ایم یک دوست می خواهم به بحث در مورد این شخص این است که هیچ تفاوتی برای افراد مسن تر که از دست داده ایم یک مرد متاهل. بی درنگ او را به شما بگویم داستان در مورد زندگی خود را با هم تشویق طنز به عنوان به خوبی به عنوان عشق.
  • سوالات خود را بپرسید در مورد زمانی که آنها برای اولین بار شروع به دیدن هر یک از دیگر. از او بپرسید در مورد دوران کودکی خود را تجربه. نگه داشتن او در صحبت کردن و احساس ارزشمند است.
  • به طور مشترک ایجاد یک مقام رسمی داستان زندگی از طریق هر تعداد از برنامه های کاربردی و برنامه های. یک جستجوی آنلاین با استفاده از چیزی شبیه به “ارشد داستان زندگی” را به ارمغان خواهد آورد تا بسیاری از گزینه های. Timeslips.org یکی از این وسیله نقلیه است.
  • به یاد مادر خود را که شما همه به او نیاز دارند. دانستن این می تواند کمک به ایجاد انگیزه در او برای حرکت رو به جلو در غم و اندوه خود را به طوری که او می تواند همچنان به کمک به خانواده است.
  • آگاه ماندن از روزهای خاص و تعطیلات به شما به عنوان حرکت رو به جلو به طوری که شما می توانید برنامه روش های است که کمک خواهد کرد که تمام خانواده خود را از طریق آنها. که می تواند به معنای انجام کاری خاص به افتخار پدر خود را حتی اگر آن را آنلاین.
  • مشاوره غم و اندوه یک گزینه است و اگر او حاضر است. دوباره این را می توان از راه دور در صورت لزوم.

مادر شما احتمالا غمگین در برخی از راه بقیه زندگی خود را, و متاسفانه هیچ چیز وجود دارد که شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آن. با توجه به این واقعیت حضور خود را به یاد او خود عشق پایدار. این است که آیا درست است که حضور در شخص و یا آنلاین.

بایگانی: جزئیات بیشتر از کارول Bradley Bursack را مراقبت بزرگان ما ستون

کارول Bradley Bursack جانباز مراقب و تاسیس مقاله نویس. او همچنین یک وبلاگ نویس و نویسنده کتاب “مراقبت بزرگان ما: مراقبان خود را به اشتراک بگذارید داستان های شخصی.” برادلی Bursack میزبان یک وب سایت حمایت از مراقبان و بزرگان در www.mindingourelders.com. او را می توان از طریق فرم تماس در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>