Bursack: خلاصه ای از ویروس-اطلاعات مربوط به مراقبان

بله هفته بعد من بازگشت به ما پرسش و پاسخ با فرمت. امروز اگر من می خواستم به تصویب در نمونه های کوچکی از اطلاعات است که راه من در مورد آن را مفید در شرایط خود را.

من می خواهم برای معذرت خواهی به چاپ خوانندگان برای این واقعیت است که بسیاری از این اطلاعات است که تنها در دسترس آنلاین, اما این است که در حال حاضر بیش از هر زمان ما می تواند بهترین کمک به مردم یاد بگیرند که چه چیزی اتفاق می افتد. بنابراین در اینجا ما بروید.

Click for more coronavirus stories.

نامه عشق: از دوستان از سالمندان (آورده به من توجه خواننده).

“ما می خواهم آن را دوست دارم اگر شما می خواهم به نوشتن نامه دست نویس امروز برای حمایت از آنچه که ما انجام دهد. لطفا توجه داشته باشید که ما را قبول نمی کند ایمیل و یا حروف تایپ شده.”

آنها می گویند که در این مرحله “در حال حاضر ما بزرگترین نیاز به عنوان یک سازمان کمک های مالی. با توجه به تعداد قریب به اتفاق از حروف در آینده ما نیاز به کمک به نگه داشتن ما نامه عشق برنامه و برنامه های دیگر را تا و در حال اجرا است. اگر شما می توانید و می خواهید برای حمایت از بزرگان ما, لطفا در نظر حمایت از عشق برای سالمندان با اهدای کوچک.”

اطلاعات بیشتر در وب سایت: www.lovefortheelderly.org/letters

عالی مراقب منبع: روزانه مراقبت است که همیشه خوب مراقب منابع اما آنها در حال انجام یک کار فوق العاده ای در حال حاضر به روز رسانی و تحکیم اطلاعات به طور خاص برای مراقبان در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر.

من هم می خواهم نشان می دهد که شما ثبت نام برای ایمیل های خود را به دلیل این خصوص با ارزش در حال حاضر. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در coronavirus صفحه: https://dailycaring.com/coronavirus-and-seniors-everything-you-need-to-know/

کم هزینه و یا رایگان به اینترنت: دوباره از روزانه و مراقبت در اینجا یک مقاله در مورد رایگان یا کم هزینه گزینه های اینترنت برای کسانی که متصل نشده است. از آنجا که بیشتر حامل در حال پیوستن به بررسی منطقه خود و همچنین: https://dailycaring.com/7-sources-of-low-cost-internet-for-seniors/

از مراقبان اقدام شبکه (می تواند): “آیا شما مراقبت از یک کودک قابل توجهی در مراقبت های بهداشتی نیاز دارد ؟ یک جانباز که پس از بازگشت از خدمات با جدی و یا تشدید آسیب های چنین به عنوان TBI یا آسیبهای روانی? یک عزیزان مبتلا به آلزایمر (و یا یکی دیگر از زوال عقل?) اگر شما یک خانواده مراقب و سوالی دارید و یا فقط نیاز به بحث در نظر رسیدن به مراقب میز کمک.”: https://caregiveraction.org/helpdesk

دیگر الهام بخش سازمان: Timeslips.org می تواند کمک به شما یاد بگیرند که برای ایجاد داستان های خود را با افراد مسن و اتصال بیشتر در راه معنی دار.

در اینجا برخی از ایده های دیگر برای افراد مسن که می توانید با استفاده از یک قرص, و یا کامپیوتر.

Grandpad: اگر شما به دنبال آسان به استفاده از قرص خود را, مسن, بزرگسالان محاکمه و درست Grandpad است که به طور خاص طراحی شده برای بزرگسالان بیش از 75 یا کسانی که با تکنولوژی زرنگ و دانا. با استفاده از یکی از این دستگاه ها می تواند کمک به آنها را نگه دارید تا با دوستان و خانواده.

ماریا محل: این خدمات ارائه شده است فعالیت های کیت و پشتیبانی از نصف قیمت به دلیل coronavirus بنابراین ممکن است آن را به ارزش چک کردن اگر شما با داشتن مشکل با نگه داشتن یک فرد بالغ مبتلا به زوال عقل محتوا.

دوباره نگه داشتن چک کردن آنلاین برای گزینه های دیگر نیز از خدمات بیشتر و گزینه های در حال اعلام کرد روزانه.

بایگانی: جزئیات بیشتر از کارول Bradley Bursack را مراقبت بزرگان ما ستون

کارول Bradley Bursack جانباز مراقب و تاسیس مقاله نویس. او همچنین یک وبلاگ نویس و نویسنده کتاب “مراقبت بزرگان ما: مراقبان خود را به اشتراک بگذارید داستان های شخصی.” برادلی Bursack میزبان یک وب سایت حمایت از مراقبان و بزرگان در www.mindingourelders.com. او را می توان از طریق فرم تماس در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>