بولداگ خودی پادکست: UMD مامان ایجاد ‘نشکن باند’

“بولداگ خانواده برای همیشه لطفا برای” کتیبه در تو تمام مادران UMD مردانه بازیکنان هاکی کشیده شده تا به حال در این فصل است.

خالکوبی جعلی.

اما اوراق قرضه نیست ، آن را نشکن که این هفته مهمان Patty Samberg, مادر junior defenseman دیلن Samberg و Tammy Anderson, مادر junior defenseman مت اندرسون به ما بگویید.

این بچه که بوده است تقریبا در هر دانشگاهی بازی (خانه و یا دور) فرزندان خود را در به اشتراک گذاری آنچه آن را مانند به یک عضو از بولداگ خانواده و افکار خود را در چگونه فصل به پایان رسید و ارائه برخی از مشاوره برای والدین ورزشکاران است.

میزبانی بیش از این گوشی توسط News Tribune, کالج, هاکی خبرنگار مت Wellens و My9 مفسر ورزشی ژاک اشنایدر و تولید شده توسط اخبار تریبون سامانتا Erkkila جدید قسمت از بولداگ Insider منتشر خواهد شد بیشتر پراکنده برنامه در حال حاضر که فصل به پایان رسیده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. شما می توانید گوش دادن به فصل 1 و 2 از بولداگ خودی در duluthnewstribune.comدر اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

ایمیل به ما بازخورد در [email protected] یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>