بولداگ خودی پادکست: قرنطینه در Irma با سابق UMD defenseman کارسون Soucy

پس از بازگشت از مینه سوتا به زادگاه خود ایرما, آلبرتا سابق دولوت مینه سوتا بولداگ و زمان مینه سوتا وحشی defenseman کارسون Soucy تا به حال به قرنطینه در خانه خود را برای 14 روز. او فقط فرار بود به بیل برف سقوط کرد که بر آنچه قرار بود تابستان اجاره.

Soucy که چهار فصل در UMD از 2013-17 در اصل گیر در اطراف شهرهای دوقلو پس از NHL به حالت تعلیق 2019-20 فصل به ادامه rehabbing فوقانی بدن آسیب است. او تصمیم به بازگشت به کانادا پس از وحشی امکانات آموزشی تعطیل شدند و قبل از مرزها بسته شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

یک مقام ارشد در 2016-17 در اولین متوالی Bulldogs تیم به بازی برای قهرمانی ملی Soucy ثبت یک قسمت از اخبار تریبون بولداگ خودی پادکست هفته گذشته است.

میزبانی News Tribune, کالج, هاکی خبرنگار مت Wellens و My9 مفسر ورزشی ژاک اشنایدر و تولید شده توسط اخبار تریبون سامانتا Erkkila های بولداگ خودی پادکست بسته بندی تا فصل 2 گوشی با یک زن و شوهر UMD فارغ التحصیلان در حال حاضر در حال پخش به صورت وحشی در NHL.

در زیر گزیده ای از قسمت این هفته با Soucy, در حال حاضر در دسترس همراه با بقیه فصل 1 و 2 در duluthnewstribune.comدر اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

آنچه زندگی است مانند شده است را برای شما پس از NHL فصل تعطیل است ؟

“آن بوده است بسیار شبیه به بسیاری از. ما ماند برای تقریبا دو هفته در مینه سوتا وقتی فصل رو قرار داده قابل تامل است. در نهایت ما شنیده مرزهای ممکن است بسته شدن. ما نمیفهمد ما بهتر گردیم و ما قرنطینه در اینجا فقط در مورد آنها انجام دهد و ما مجاز به عقب در دراز مدت است. این درست است خسته کننده ترین بخش. همه در حال رفتن را از طریق آن قادر به دیدن خیلی از دوستان و یا خانواده. ما در حال حلق آویز کردن, امیدوارم, انجام بخشی از ما را از این سریعتر.”

Boston Bruins center Par Lindholm (26) reacts as Minnesota Wild defenseman Carson Soucy (21) puts pressure on him in the second period on Feb. 1, 2020 at Xcel Energy Center in St. Paul. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

Boston Bruins مرکز پر Lindholm (26) واکنش نشان می دهد به عنوان مینه سوتا وحشی defenseman کارسون Soucy (21) قرار می دهد فشار بر او در دوره دوم در فوریه. 1, 2020 در اکسل انرژی مرکز در خیابان. (تایلر Schank / [email protected])

شما از صف با یک بالاتنه آسیب دیدگی که فصل رو تعطیل کردن. چگونه خود را بازیابی آمدن و چگونه توقف تاثیر است ؟

“بهبود خوب است. آن بوده است عجیب و غریب برای اطمینان حاصل کنید. من skated احتمالا در طولانی ترین زمان در من نمی دانم که چگونه بسیاری از سال در حال حاضر با این آسیب منجر به این کمی مکث. بهبود به خوبی می گذرد. من قطعا قادر خواهید بود به بازی در حال حاضر, بنابراین در حال حاضر من فقط می خواهم این فصل آمده به طوری که من می توانید آن بازی در شما از دست رفته و بازی معنی دار بازی. من فقط نمی دانم چه مدت از آن خواهد بود تا زمانی که ما می تواند به بازی دوباره.”

اگر شما برگردید و شاید آنها اجازه نمی دهد طرفداران در, اما آنها اجازه می دهد شما را به بازی برخی از بازی ها که شما فکر می کنید در مورد بازی تا پایان فصل به طور منظم و یا بازی استنلی جام حذفی بازی در مقابل هیچ طرفداران ؟

“ما خواسته شده است که چند بار اما آن را سخت به تصور کنید به خصوص برگشتی. من به یاد داشته باشید بازی با وحشی در برابر وینیپگ که برای سری و چقدر تنش وجود دارد با طرفداران و چگونه با صدای بلند آنها برای پلی آف. آن را سخت خواهد بود و شما می خواهم دست در که جو است. این چنین بخش بزرگی از پلی آف صفحه اصلی-یخ استفاده کند. شما می خواهم دست از آن است که واقعا یک بد شانسی است.”

Minnesota Wild defenseman Carson Soucy (21), right wing Mats Zuccarello (36) and defenseman Greg Pateryn (29) celebrate Zuccarello's goal in the third period against the Boston Bruins on Feb. 1, 2020 at Xcel Energy Center in St. Paul. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

مینه سوتا وحشی defenseman کارسون Soucy (21), جناح راست تشک Zuccarello (36) و defenseman گرگ Pateryn (29) جشن Zuccarello هدف در دوره سوم در برابر بوستون برونز در فوریه. 1, 2020 در اکسل انرژی مرکز در خیابان. (تایلر Schank / [email protected])

چه نوع احساسی, غلتک coaster شده است برای شما به عنوان یک بازیکن هاکی به فصل برک آوت و پس از آن — آسیب رخ می دهد — به صورت یک بیماری همه گیر به همراه?

“این چیزی است که شما انتظار نیست اما همه ما در حال رفتن را از طریق آن. من نمی توانم بگویم “آه من داشتن یک فصل خوب’ و یا هر چیز دیگری. آن را بمکد. آن را بمکد برای طرفداران بیش از حد. هر کس می خواهد به تماشای هاکی در این زمان. ما می خواهیم به بازی آن را بیش از حد. ما فقط می تواند در پایان (فصل به طور منظم) و امیدوارم برای رفتن به پلی آف تقریبا این هفته است. من فکر می کنم همه رفتن کمی دیوانه قادر به تماشای ورزش به خصوص تا اینجا با برف. این چیزی است که مردم استفاده می شود به انجام در شب. شما به خانه و تماشای حذفی هاکی تا ماه ژوئن. آن را قطعا یک کمی متفاوت است.”

چه آن را مانند سابق بولداگ بازی با مینه سوتا وحشی ؟ آیا شما خودتان را تقریبا تحت درمان به عنوان یک مرد از ایالت هاکی مانند الکس Stalock?

“Yeah, برخی از مردم قطعا فکر می کردم از مینه سوتا چون من در دولوت. حتی چند تا از بچه ها در این تیم در این سال فکر می کردم از مینه سوتا قبل از اینکه آنها متوجه شدم از کانادا. آن را به خوبی با تمام دوستان. من هنوز هم ببینید بچه ها مثل (نیک) مک کورمک و (سامی) Spurrell و (آدم) Krause. آن را به خوبی به اطراف وجود دارد. اگر این همه نمی توانید لغو می شود و من امیدوارم برای رفتن به در (NCHC) Frozen Faceoff و قادر به تماشای آن است. آن را همیشه خنک می شود که نزدیک به یک محل است که شما به مدرسه رفت.”

Minnesota Duluth senior defenseman Carson Soucy (21) controls the puck against North Dakota on Oct. 28 at Amsoil Arena. (Clint Austin / caustin@duluthnews.com)

دولوت مینه سوتا ارشد defenseman کارسون Soucy (21) کنترل جن در برابر داکوتای شمالی در اکتبر. 28 در Amsoil عرصه است. (کلینت Austin / [email protected])

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>