بولداگ هاکی نوت بوک: UMD می پرچ خانه NCHC سری حذفی با دو برد آخر این هفته در میشیگان غربی

The Bulldogs دوم در NCHC جدول رده بندی را در مقام سوم میشیگان غربی در 6:05 بعد از ظهر CT جمعه و شنبه در Lawson عرصه است. UMD در حال حاضر آگهی پنجم-محل St. Cloud State با 13 امتیاز از شش بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم.

Huskies جاروب Bulldogs در اواسط ژانویه در St. Cloud, اما پس از آن دانشگاه مریلند موفق به کسب پنج نفر از آن شش بازی از جمله چهار مستقیما قبل از آخر هفته گذشته را bye.

“ما دیده ایم برخی از چیزهایی که بهتر است در ماه گذشته اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن گفت:” مربی اسکات Sandelin که Bulldogs, از فصل به طور منظم در برابر SCSU در مارس 6-7 در دولوت. “وجود مناطق است که ما باید برای نگه داشتن بهتر در. آن را متفاوت از هر سال دیگر. در این سال احتمالا وجود دارد یک کمی بیشتر. شما می توانید نشستن در اینجا و می گویند ما تا به حال یک اجرای خوب — ما رفت و 5-1 است اما مهم این است که در اخر مسابقه اینجا. ما باید به شماره آن را تا سطح دیگری است.”

در گزارشی که هفت تا St. Cloud و همچنین به دنبال قفل کردن یک خانه یخ سری با برخی از برنده و برخی از کمک در این آخر هفته با شش امتیاز عقب Bulldogs.

غربی محشور فقط دو امتیاز در آخرین سری با UMD در Jan. 10-11 در دولوت — از دست دادن 6-3 روز جمعه برنده در ضربات پنالتی پس از یک 3-3 کراوات در روز شنبه. پس از آن Broncos رفته اند 8-1-1 از جمله یک خانه رفت و برگشت از خیابان دولت از طریق یک جفت 6-2 برنده فقط یک هفته پس از Bulldogs بودند مانع توسط SCSU 2-1 و 2-0.

Broncos مربی اندی موری گفت: در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود او چگونه تیم خود را منطبق با این سال Bulldogs که به نظر او قوی تر از قبلی دو تیم که برنده back-to-back ملی در مسابقات قهرمانی.

“من فکر می کنم تیم خود را در این ماه بهتر است” موری گفت. “آنها بزرگتر آنها سریعتر و آنها هنوز هم دفاعی سپاه با (اسکات) Perunovich در خط آبی با 110 امتیاز به نظر می رسد.”

که اغراق البته با موری.

Perunovich تاریخ defenseman از هیبینگ دارای 33 امتیاز در رفتن به این آخر هفته از طریق چهار گل و 29 پاس گل. او در رتبه سوم در سراسر کشور در میان defenseman در به ثمر رساند و برای اولین بار در کمک.

Perunovich ندارد 98 حرفه ای امتیاز (18 اهداف 80 کمک) بستن او با کمال Geisler (2000-04) برای ششم در UMD تمام وقت به ثمر رساند لیست برای defensemen. دو امتیاز این هفته را Perunovich از 58 بولداگ برای رسیدن به علامت قرن و اولین defenseman به انجام این کار پس از سه بار همه آمریکایی هنجار Maciver در 1984-85.

در علاوه بر این به Perunovich موری برجسته goaltender شکارچی شپرد به عنوان یک دلیل Bulldogs تنها بدست قوی تر است. که جای تعجب نیست با توجه به نحوه جامد ارشد از کوهست شده است در برابر Broncos ارسال 1.59 اهداف برابر میانگین و .937 صرفه جویی در صد در 11 بازی برابر WMU. او 6-3-2 در برابر غربی با چهار shutouts.

  • The Bulldogs باقی می ماند چهارم به طور کلی در دو رتبه بندی پس از خداحافظی آخر هفته و پیش بینی شده خود را به مقصد بودن زمان بدون تغییر باقی می ماند — بالا-دانه در لاولند کولو. با میزبان و پنجم به طور کلی دانه دنور.

این Broncos منتقل شده خود را در داخل لبه حباب در شماره 15 در دو به دو. آنها 30th, پس از از دست دادن و کراوات در دانشگاه مریلند در ماه گذشته.

  • The Bulldogs تضمین شده را به پایان برساند با .500 ثبت و یا بهتر در NCHC بازی این فصل ساخت هفتمین بار در لیگ هفت فصل است که اتفاق افتاده است. UMD به پایان رسید بالا .500 در کنفرانس بازی در تمام اما NCHC مراسم تحلیف فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید