بولداگ هاکی نوت بوک: Samberg بازگشت به خط آبی شپرد شبکه افتخار دیگری

Samberg از دست رفته آخر هفته گذشته سری رفت و برگشت در دنور به دلیل آسیب او رنج می برد پس از توفنده سخت به تخته اواخر در یک Jan. 25 دست دادن به داکوتای شمالی در دولوت. در هرمانتاوون بومی و 2017 دور دوم پیش نویس انتخاب از Winnipeg Jets نیز از دست رفته چهار بازی در ماه نوامبر پس از گرفتن یک جن به سر.

Samberg هیچ اهداف اما 15 پاس گل در این فصل است. او دوم در تیم یاران پشت همکار junior defenseman اسکات Perunovich که 28.

در حالی که خوشحال به Samberg پشت Sandelin گفت: این خوب بود برای دیدن او ششم-رتبه Bulldogs غلبه بر عدم وجود یک بازیکن کلیدی برای هنوز هم ضرب و شتم در حال حاضر هفتم رتبه پیشگامان در جاده ها است.

“این یک آخر هفته خوب برای ما چون ما گم شد یکی از بهترین های ما defenseman,” Sandelin گفت. “با هم به جلو و با شتاب کمی بیشتر اعتقاد آنها چه می توانید انجام دهید زمانی که آنها تمرکز و بازی ما نیاز به بازی … کسانی که همه چیز بزرگ برای این گروه است.”

Hunter Shepard (32) of Minnesota Duluth deflects a shot on goal against North Dakota on Jan. 24 at Amsoil Arena in Duluth. (Clint Austin /caustin@duluthnews.com)

شکارچی شپرد (32) در مینه سوتا, Duluth, منحرف, یک شات در برابر داکوتای شمالی در Jan. 24 در Amsoil عرصه در دولوت. (کلینت Austin /caustin@duluthnews.com)

شپرد NCHC دروازه بان از ماه

Bulldogs ارشد goaltender شکارچی شپرد نامگذاری شد NCHC Goaltender از ماه ژانویه پس از ارسال 2.57 اهداف برابر متوسط .921 صرفه جویی در صد و 3-3-1 رکورد در ماه گذشته. خود 209 موجب صرفه جویی شد بیشتر برای هر لیگ netminder.

شپرد ساخته شده 39 موجب صرفه جویی در — از جمله 17-از-17 در دوره سوم — در 3-2 برنده جمعه در دنور. او در 24 صرفه جویی — از جمله هشت نفر از نه در مجازات کشتن در شنبه 4-1 پیروزی پیشگامان.

“او می تواند آن را هر ماه” Perunovich گفت که در مورد خواسته شپرد آخرین جایزه. “جمعه به تنهایی اگر شما را دیدم دوره سوم من بود و خنده با صحبت کردن به او موجب صرفه جویی در ساخت و نبود او حتی نگاه کردن به جن. او رو به راه اشتباه است. او غواصی عقب و جلو گیری موجب صرفه جویی در با سر خود را. شاید (دنور) باید گل چند جمعه شب در سومین دوره اما Shep نبود رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

دو به دو زیرچشمی نگاه کردن

The Bulldogs در زمان یک جهش بزرگ در این رتبه بندی دو به دو جمعه گذشته با پیروزی در شماره 4 دنور بز از شماره 12 به شماره 6 و پس از آن در آنجا ماند و پس از اتمام این سری رفت و برگشت در روز شنبه.

این یک تضاد هفته قبل از زمانی که Bulldogs شروع به پریدن کرد از شماره 12 به شماره 9 پس از پیروزی شماره 1 داکوتای شمالی در روز جمعه تنها به لغزش را به شماره 12 پس از از دست دادن به جنگ طلبان در روز شنبه.

در حالی که خاموش حباب در شماره 6, the Bulldogs هنوز هم نیست به هر وسیله یک قفل برای مسابقات NCAA. با توجه به جیم دال را دو به دو هوا در CollegeHockeyRanked.comthe Bulldogs نیاز به پیروزی نیمی از آنها بعد از هشت بازی تا پایان فصل به طور منظم در مسابقات NCAA مشاجره.

در اینجا اخبار تریبون بینی نگاه در مسابقات NCAA زمینه اگر فصل به پایان رسید امروز:

ورچستر ،

1. داکوتای شمالی v. 16. آمریکایی و بین المللی

8. ماساچوست v. 10. ایالتی آریزونا

آلبانی, n. y.

2. ایالتی مینه سوتا-منکیتو v. 14. کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا

7. کلارکسون v. 9. شمال شرقی

Pa.

3. کرنل v. 15. شمال میشیگان

6. دولوت مینه سوتا v. 12. Penn State

لاولند کولو.

4. دنور v. 13. پراویدنس

5. بوستون کالج v. 11. ایالتی اوهایو

توجه داشته باشید: دنور میزبان در لاولند و پن دولت میزبان در اللنتون بنابراین آنها باید چاک دار در آن regionals.

حراج در Amsoil شنبه

پدر و مادر از UMD مردان هاکی برنامه با قرار دادن در یک حراج سکوت در بازی روز شنبه در Amsoil عرصه را به نفع جنیفر Kuhlman از سابق Bulldogs کاپیتان Karson Kuhlman.

جنیفر Kuhlman است تحت درمان در Addenbrooke بیمارستان در کمبریج انگلستان برای صدمات شدید رنج می برد در طول Dec. 9 تصادف. او در انگلستان در خدمت به عنوان یک انسجام جامعه هماهنگ کننده نیروی هوایی در نیروی هوایی سلطنتی Mildenhall.

موارد برای پیشنهاد شامل امضا لباس و چوب بازیکنان NHL — از جمله سابق Bulldogs مانند نیل Pionk Carson Soucy و دومینیک Toninato — همراه با Bulldogs ملی قهرمانی یادگاری.

برای کسب اطلاعات بیشتر و لیست کامل از موارد — که برخی از آنها در حال حاضر تنها — بازدید از Kuhlman بازیابی حراج Facebook صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید