ساختمان 2020 Tech Vision


بسیار توجه شده است به مصرف کننده فن آوری و رسانه های دیجیتال در حال حاضر اخلال در صنعت تلویزیون است. پشت صحنه وجود دارد شده است به همان اندازه مهم انقلاب در فن آوری زیرساخت است که رسانه ها و شرکت های سرگرمی استفاده کنید برای ایجاد و توزیع محتوا است.

این سال را به B+C Technology Leadership, برندگان جایزه شده اند در خط مقدم است که انقلاب در حال توسعه و به کارگیری فن آوری های جدید است که وعده به اساسا تغییر راه تلویزیون شرکت عمل به آنها امکانات جدید و ابزار برای یک میزبان از خدمات جدید و استراتژی های کسب و کار.

امسال برندگان جایزه مفتخر خواهد بود در این فن رهبری جایزه شام در آتلانتا در روز پنج شنبه 5 مارس. در اینجا داستان های خود را.

فرد Baumgartner
مدیر Next Gen TV, اجرای, یکی, رسانه 3.0 /Sinclair Broadcast Group

فرد Baumgartner بیش از یک مثال نخست از نوآورانه فن آوری کار می کنند که به مدت طولانی بیرون آمدن از صنعت پخش. طولانی و متنوع حرفه ای در صدا و سیما اضطراری هشدار, کابل موبایل و تکنولوژی آموزشی نیز نشان می دهد که چگونه فن آوری رهبران با استفاده از تجربه خود را برای پیاده سازی فن آوری های مانند ATSC 3.0 که به وعده انقلابی over-the-air تلویزیون.

“من به اندازه کافی خوش شانس بوده که تا به حال یک صندلی ردیف جلو به بسیاری از, اگر نه بیشتر از این پیشرفت را تشکیل می دهند که نسل بعدی رادیو و تلویزیون” گفت: Baumgartner, کار در Sinclair Broadcast Group یکی از رسانه های 3.0 به منظور توسعه برخی از اولین برنامه های کاربردی از ATSC 3.0.

Baumgartner برگزار کرده است مادام العمر شیفتگی با پخش. در 12 او و یک دوست و راه اندازی یک ایستگاه رادیویی که در دیترویت پلیس به زودی تعطیل می شود. 16 او مشغول به کار بود در یک ایستگاه رادیویی AM.

پس از اخذ مدرک لیسانس در رشته الکترونیک تحصیل در دانشگاه ویسکانسین او که دو سال قبل از حرکت به full-زمان پخش مهندسی اولین بار در رادیو و سپس در تلویزیون. او مهندس ارشد در تعدادی از ایستگاه های تلویزیونی از جمله KDVR/KFCT دنور و WTTV/WTTK ایندیاناپولیس.

در اوایل 1990s, او نقش کلیدی در توسعه اورژانس سیستم های هشدار دهنده و انتشار صدها مقاله و چندین کتاب در رادیو و تلویزیون و مهندسی است. او نیز بسیار فعال در آموزش در صنایع سازمان هایی مانند جامعه پخش مهندسین کار است که او را برنده SBE مربی جایزه سال.

گرد کردن که در حال حاضر در محدوده گسترده ای رزومه Baumgartner شد همچنین مدیر فنی و مهندسی در Comcast در مرکز رسانه ها در دنور; او کارگردانی لیچ/هریس سیستم های گروه مهندسی; و او مدیر پخش مهندسی برای Qualcomm MediaFLO یک پیشگامانه تلاش برای ارائه محتوا به دستگاه های تلفن همراه.

Baumgartner را سابقه طولانی در نوآوری و گسترده رزومه باید هدایت کار خود را در حال توسعه برنامه های کاربردی جدید برای ATSC 3.0. “عمده ارزش به صنعت ادغام OTT و OTA و با استفاده از مزیت ما به صورت بی سیم ارائه مطالب,” او گفت:. که ایجاد خواهد شد “یک جهان از فرصت” افزایش مخاطبان با علاوه بر این از تلفن همراه مشاهده و ایجاد فرصت های کسب و کار با درآمد آگهی از “پویا درج آگهی و hyperlocalized برنامه نویسی,” او گفت:.

کریس Blandy
اجرایی و معاونت فن آوری راه حل های والت دیزنی, تلویزیون

یک مثال واضح از کریس Blandy را رهبری تکنولوژی در صنعت تلویزیون رخ داده است در اوایل سال جاری زمانی که خود را پیر tech تیم در فاکس شبکه های مهندسی و عملیات (در حال حاضر بخشی از Walt Disney Television) برنده یک تکنولوژی و مهندسی جایزه امی همراه با کشف Amazon Web Services Evertz و SDVI برای کار پیشگام خود را در توسعه عمومی مبتنی بر ابر خطی رسانه های زنجیره تامین.

کار بر روی مسائل مانند “خطی رسانه های زنجیره تامین” ممکن است صدای مبهم است, اما آن را بخشی از یک صنعت گسترده و تلاش برای استقرار جدید خیلی بیشتر انعطاف پذیر فن آوری است که اجازه خواهد داد که شرکت های رسانه ای به رشد در دنیای دیجیتال. “این واقعا یک بازی تعویض برای عملیات ما”

Blandy گفت. Blandy شیفتگی با فن آوری های جدید به عنوان “پسر جوان زمانی که پدرم به خانه آورد ناخدا [کامپیوتر] در اوایل 1980s.” در دانشگاه تگزاس Blandy مطالعه اقتصاد کار می کرد اما در فن آوری خود را در سراسر مدرسه تصدی. او آموخته مهارت ارزشمند در دیجیتال تصویری و چند رسانه ای در حالی که کار در مدرسه در آزمایشگاه کامپیوتر از سال 1995 تا سال 2000.

از جمله مهارت های به طور فزاینده تقاضا در تلویزیون عملیات و در سال 2000 او پیوست Fox Sports برای کمک به آنها را ساخت خود حضور دیجیتال که شامل اولین پخش عمده بازی فوتبال کالج.

نوآوری بیشتر به دنبال او به عنوان فرض به طور فزاینده نقش های ارشد. در سال 2007 او به رهبری فاکس اولیه tech تلاش برای راه اندازی Hulu سرمایه گذاری مشترک با NBCUniversal و به عنوان SVP از رسانه های دیجیتال در فاکس تحت نظارت او توسعه پیشگام تلویزیون در همه جا طرح های.

سپس به عنوان مدیر اجرایی معاونت از راه حل های فنی در فاکس شبکه و مهندسی عملیات از اکتبر 2013 تا 2019 به عهده مسئولیت مستقیم برای تلویزیون تیم مهندسی ادغام دیجیتال تیم به پخش مهندسی ، “که ما را قادر به نگاهی دیگر به کل زنجیره تامین و کشف کردن چگونه ما می تواند اهرم برخی از تخصص های ما در نرم افزار IP و ابر فن آوری” به تجدید نظر اساسی عملیات خود را, او گفت:.

این تلاش ها که به تازگی به دست آورده ویژگی های امی “به ما اجازه را به بهترین از هر دو جهان پخش و دیجیتال” برای ساخت ابر جدید و مبتنی بر IP زیرساخت Blandy گفت.

پس از دیزنی کسب 21st Century Fox, خواص Blandy است در ادامه اين تلاش ها به عنوان اجرایی معاونت از راه حل های فن آوری. “ما در حال نگه داشتن چشم در آینده در حالی که در ادامه به ادغام تمام کسانی که از سیستم عامل” برای ترکیب دیزنی و فاکس عملیات, او گفت:.

تری Gunnell
اجرایی و معاونت و کسب درآمد & داده ها, سیستم عامل, WarnerMedia تکنولوژی و عملیات

عنوان اصلی تلویزیون شرکت های محوری خود را در استراتژی های کسب و کار برای راه اندازی مستقیم به مصرف کننده اشتراک و یا مبتنی بر تبلیغ تصویری بر روی تقاضا جریان, خدمات, فن آوری های پیشرفته برای بهتر تجزیه و تحلیل داده های کسب درآمد و تبلیغات را تبدیل به مرکزی برای صنعت ،

تری Gunnell موفقیت در استفاده از این فن آوری برای تقویت تلویزیون سنتی کسب و کار و ایجاد امکانات جدید قدمت آن به اوایل شور و شوق برای یادگیری فن آوری های جدید. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی فلوریدا به او پیوست Turner Sports در آتلانتا در سال 1991 به عنوان دستیار تولید و سپس با انتقال به قاچاق و برنامه ریزی تبلیغات برای ترنر شبکه.

در اینجا او به سرعت نمایش داده می شود استعداد برای پیدا کردن راه های جدید برای استفاده از تکنولوژی برای تقویت عملیات و کسب و کار. همه در خود او نمیفهمد که چگونه به استفاده از نسبتا بدوی اطلاعات نرم افزار ابزار زمان برای ارسال گزارش در مورد قیمت گذاری و موجودی به آگهی خرید و فروش تیم در نیویورک است. “من فقط همیشه این شور و شوق برای کشف کردن چگونه ما می تواند استفاده از داده ها را به پول بیشتر و خودمان را کارآمد تر” او به یاد می آورد.

که منجر به یک سال 1996 ارتقاء به عضویت آگهی خرید و فروش تیم در نیویورک و کار پیشگام در توسعه فن آوری های جدید برای مدیریت و فروش تبلیغات. در سال 2000 Gunnell نام مدیر محصول طراحی و پیاده سازی برای فروش آگهی در ابتدا نظارت بر کسب و کار مورد نیاز برای آگهی های جدید فن آوری و سپس مدیریت هر دو نیازهای کسب و کار و تیم مهندسی برای کسانی که فن آوری.

این تیم در سال 2008 ایجاد تقاطع های سفارشی ساخته شده قاچاق سیستم است که برنده یک ویژگی های امی و یک میزبان از دیگر ابزارهای جدید برای ترنر آگهی فروش و کسب درآمد تلاش.

ساختمان در آن موفقیت ها Gunnell در زمان یک سری از به طور فزاینده ای نقش مهم و در سال 2019 پس از AT&T خرید تایم وارنر او پیشنهاد شد به او زمان نقش می زنیم تا اطلاعات و کسب درآمد tech تلاش در WarnerMedia.

“یکی از ما بزرگ متمرکز است که چگونه ما می توانیم با استفاده از داده های ما به قدرت [آینده راه اندازی] HBO Max,” او گفت:. او تیم نیز کار با AT&T و Xandr در تبلیغ جدید و تجزیه و تحلیل داده های سیستم از جمله توسعه کامل کراس پلت فرم مجموعه ای از ابزارها و راه اندازی ملی آدرس دهی تبلیغات در WarnerMedia را شبکه های تلویزیونی در 2021.

در طول زندگی حرفه ای اش Gunnell نیز با تمرکز بر روی فن آوری تیم که بسیار کم گردش مالی و مشاوره به عنوان یک راه برای تشویق نوآوری است. “من تا به حال خوب شانس گرفتن کمک در زندگی حرفه ای من و من واقعا از طرفداران مصرف نظارت بسیار جدی” او گفت:.

Renard Jenkins
سابق معاونت تولید رسانه ها و توزیع عملیات PBS تکنولوژی و عملیات

Renard جنکینز شده است به عنوان مثال قابل توجه از شبکه تلویزیونی tech رهبری از شروع کار خود را در سی ان ان جایی که او برنده جایزه امی برای PBS که در آن او به مرکزی نقش در راه اندازی PBS کودکان و نوجوانان ایجاد PBS پیشرفته قالب مرکز و اجرای مطالب جدید تحویل زیرساخت. او به تازگی در سمت چپ PBS به دنبال فرصت های جدید.

جنکینز آغاز کالج در دانشگاه ایالتی فلوریدا با ایده تبدیل شدن به یک زیست شناس دریایی. او اغلب قرار داده مسئول فیلمبرداری اقیانوس غواصی و در نهایت تصمیم گرفت به دنبال دیرینه عشق فیلم و موسیقی, موسیقی و صدا به عنوان یک حرفه ای.

جنکینز فرود در سی ان ان در سال 1989. “من وجود دارد فقط در زمان برای طوفان صحرا و من بخشی از یک تیم برنده جایزه از سردبیران که جهان سفر کرده و مقدار زیادی از محتوای” او گفت:.

سی ان ان بود که “مانند یک غول R&D playground” در آن سال جنکینز به یاد می آورد. این او را قادر به تست و بازی با طیف گسترده ای از تجهیزات و مهارت است که به کمک او حرکت می کند سی ان ان به یک فایل مبتنی بر سیستم ویرایش. پس از روی لئامت دادن در کشف ارتباطات بین سال های 2006 و 2009 که در آن او تجدید فنی شرکت مرکز او پیوست و تلویزیون یکی که در آن او کمک کرده و طراحی و ساخت و پس از آن رهبری شبکه مرکز تولید.

پس از پیوستن به PBS در سال 2010 او کمک کرد راه اندازی PBS پیشرفته قالب مرکز و با استفاده از امکانات R&D به رهبری طیف گسترده ای از کار پیشگام با ایستگاه های فروشندگان و تولید کنندگان در ایجاد و توزیع از VR/علیرضا 4K, محدوده دینامیکی بالا (HDR), جدید, سیستم های صوتی و فرمت های دیگر. “ما واقعا می خواهید برای دریافت درک درستی از کجا این همه چیز در حال رفتن به زمین” جنکینز گفت.

جنکینز نیز ایفای نقش مرکزی در توسعه PBS نسل بعدی از رسانه های زنجیره تامین و تحویل محتوا سیستم که حرکت شبکه و ایستگاه های به ابر و مبتنی بر IP زیرساخت. آن را در حال حاضر کمک به رسانههای عمومی به سرعت راه اندازی خدمات جدید مانند اخیر rollout از PBS ایستگاه در یوتیوب تلویزیون.

اما جنکینز که موفق به کسب تعداد زیادی از جوایز برای کار خود را در طول سال گفت: او مفتخر شده اند ویژگی های رهبری در راه اندازی PBS کودکان و نوجوانان. “آن را لمس ما و جوانان ما آسیب پذیرترین کودکان و به آنها فضایی برای یادگیری و رشد” او گفت:. “که به معنای زیادی به من.”

هارون LaBerge
اجرایی معاونت & افسر ارشد فناوری والت دیزنی شرکت ، مستقیم به مصرف کننده و بین المللی

هارون LaBerge را لیست طولانی از نوآورانه فن آوری تلاش های اجرا حیطه از راه اندازی وب سایت ورزشی و اوایل کار در اینترنت تحویل ورزشی کلیپ به پیشگام موبایل عرضه و اخیر اندازی دیزنی+.

LaBerge نیز قابل توجه به عنوان مثال از اینکه چگونه مدیران با سابقه در نرم افزار, کامپیوتر و دیجیتال انقلابی در صنعت تلویزیون است. این مهارت ها در نهایت منجر به گرفتن کار به عنوان افسر ارشد فناوری در ESPN — تنها دوم در تاریخچه شرکت — و به خود زمان, نقش, با مسئولیت فن آوری چشم انداز و استراتژی دیزنی مستقیم به مصرف کننده و تلاش های بین المللی.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کنم از دیزنی به عنوان یک محتوای شرکت” LaBerge گفت. “ما قطعا یک استاد قصه گو است که همه چیز در مورد شخصیت های ما و تجربه اما اولین روز از دیزنی و اولین روز از ESPN, آن را همیشه در مورد ازدواج از محتوا و تکنولوژی و من فکر می کنم که حتی بیشتر است.”

LaBerge مجذوب شد با وب و نرم افزار کامپیوتر در حالی که تحصیل در رشته مهندسی در دانشگاه کارولینای جنوبی و بعد از مدرسه به کار می رفت در مهندسی نرم افزار, پیوستن به Starwave در سال 1997 بود که درگیر در پیشگام وب, کار برای امثال ESPN.com, NBA.com, NFL.com و دیگران است. “ما ایجاد اولین نسخه از ESPN.com و یک راه به طور خودکار نمرات به سایت” او به یاد می آورد.

پس از والت دیزنی Co. به دست آورد Starwave در سال 1998 LaBerge پیوست دیزنی تعاملی و سپس ESPN نظارت فنی تیم بر روی تعدادی از پروژه های پیشگام از جمله تلاش های اولیه برای قرار دادن کلیپ های ویدئویی بر روی وب سایت و راه اندازی ای اس پی ان موبایل محصول در سال 2005. “بازاندیشی در گردش برای این پروژه گذاشته پایه و اساس برای ما بعد تلفن همراه تلاش های امروز, که در آن ما همچنان به یک رهبر است,” او گفت:.

پس از روی لئامت دادن به عنوان بنیانگذاران شرکت نرم افزاری Fanzter او به ESPN در سال 2015 به عنوان تنها دوم آن CTO. که نقش او را دیجیتال پس زمینه به وصله پینه کردن تلویزیون سنتی ،

او تصور خود را نقش فعلی در سال 2018 پس دیزنی کسب 21st Century Fox کابل و استودیو دارایی نظارت بر چشم انداز فن آوری و تکنولوژی تیم در مستقیم به مصرف کننده و بین المللی را بدست آورد.

کسانی که تلاش کرده اند در حال حاضر منجر به پرتاب موفقیت آمیز دیزنی+ که بیداد می کرد تا نزدیک به 29 میلیون مشترک تا پایان ماه ژانویه است. “ما یکپارچه, 20th Century Fox و تیم ما در حال ایجاد یک واقعا جهانی سازمان به طوری که همه چیز ما است نه فقط داخلی, اما, جهانی,” او گفت:.

استفانی تنهاست
ارشد معاونت مهندسی, CBS Sports دیجیتال و CBS Interactive,

در حالی که زندگی ورزشی یکی از محبوب ترین انواع محتوای آنلاین آن را نیز یکی از سخت ترین به ارائه. مصرف کنندگان انتظار می رود جریان خدمات ارائه ویدئو با کیفیت بالا آنها طولانی خواستار از پخش و شبکه های کابلی.

که ضروری می سازد استفانی Lone را حرفه ای طولانی در CBS Interactive و CBS Sports دیجیتال خصوص قابل توجه با توجه به این که فن آوری های نوآورانه توسعه یافته توسط تیم های در حال حاضر ارائه یک ذهن ترا درهم میشکنند از 30 ، 000 به علاوه پخش زنده حوادث در هر سال و همچنین به عنوان یک میزبان از دیگر خدمات از فانتزی های ورزشی به اخبار.

خیلی از این ساخته شده بود در اوایل شیفتگی با تکنولوژی و رسانه های جدید. به عنوان یک بچه تنها به یاد می آورد بازی کردن بازی ها بر روی کامپیوتر و آموزش نحوه کد بهبود یافته نسخه از آنها را. در حالی که درآمد یک مدرک لیسانس خود را در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی از سال 1989 تا 1993 او آنقدر مجذوب با برنامه های کاربردی چند رسانه ای او را متقاعد استادان به او اجازه قرار دادن با هم یک چند رشته ای دوره مطالعه با تاکید بر چند رسانه ای.

پس از فارغ التحصیلی او شروع شرکت خود را با تمرکز بر چند رسانه ای انیمیشن و طراحی است که شروع به کار برای SportsLine. SportsLine به دست آورد و شرکت او در سال 1997 بود و به نوبه خود به دست آورد Viacom در سال 2004.

در CBS Interactive, تنهاست برگزار کرده است یک سری از به طور فزاینده نقش های ارشد از جمله ارتقاء به معاونت از داده های اصلی خدمات در سال 2007 VP از درآمد تبلیغ سیستم در سال 2008 و معاونت مشترک سیستم عامل در سال 2010.

مسلح با این گسترده تخصص در رسانه های دیجیتال, او به ورزش در سال 2014 برای اولین بار به عنوان معاونت فنی و مهندسی در CBS Sports دیجیتال و سپس در زمان, نقش در سال 2019 که در آن او به تیم توسعه پیشگام ابر مبتنی بر گردش کار. “با اجرای اکثریت گردش در ابر ما قادر به ارائه با کیفیت بسیار بالا با زمان تاخیر کم برای بسیار بالا-پروفایل حوادث مانند سوپر کاسه,” او گفت:.

در همان زمان او در تیم استفاده کرده است مبتنی بر ابر گردش به موفقیت چرخش خدمات جدید مانند CBS Sports HQ و تحویل در حال رشد فهرستی از رویدادهای زندگی می کنند.

“دیجیتال تحول ما از 18 ماه پیش در حال حاضر ما اجازه می دهد تا به اجرای بیش از 30 ، 000 حوادث زندگی می کنند در ابر” او گفت که به نوبه خود ساخته شده است CBSI کارآمد تر و انعطاف پذیر است. “این اجازه می دهد تا ما را به ارائه بهترین تجربه ممکن است برای مصرف کننده.”

او اعتبار که موفقیت به تیم. “ما نمی تواند دستیابی به آنچه که ما انجام داده ایم اگر ما ندارد این تیم از مردم” تنها گفت.

جف Mayzurk
ارشد معاونت عملیات و تکنولوژی NBCUniversal شرکت Telemundo

جف Mayzurk می پیوندد امسال کلاس تکنولوژی رهبری برندگان جایزه پس از سالها کار خلاقانه به ویژه در نظارت بر طراحی و ساخت Telemundo مرکز در میامی یک مرکز است که در استخدام پیشگامانه پروتکل اینترنت و cloud technologies.

همانطور که با برخی دیگر از 2020 برندگان جایزه که آورده ام و نوآوری از رسانه های جدیدتر به تلویزیون صنعت Mayzurk توسعه اولیه شیفتگی با رایانه و نرم افزار. با سن 10 سالگی او بازی در اطراف با رایانه است. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه تگزاس در آستین در سال 1996 او شروع به کار در توسعه نرم افزار در شرکت هایی مانند CNET که در آن روزها به شدت درگیر در ایجاد ابزار برای انتشار محتوا در وب است.

CNET به حال یک سرمایه گذاری مشترک با E! برای راه اندازی Eonline.com و هنگامی که CNET خود را فروخته خطر Mayzurk از نقل مکان به لس آنجلس به کار برای کابل شبکه. که منجر به به طور فزاینده ارشد تکنولوژی موقعیت در E! و سپس در Comcast در, به عنوان آن را به دست آورد E! و گسترش آن کابل-شبکه نمونه کارها. “این زمانی بود که رسانه ها و سرگرمی های صنایع بود که بر اساس قرار دادی سخت افزار در حال تبدیل شدن بیشتر نرم افزار گرا” Mayzurk به یاد می آورد. “که باز برخی از فرصت های جالب برای افرادی مثل من به درخواست فن آوری های جدید برای حل مشکلات است.”

در اوایل 2000s Mayzurk و تیم توسعه نوآورانه و بسیار کم هزینه راه برای راه اندازی شبکه های بین المللی برای E! که درگیر اینترنتی و تحویل. در سال 2009 پس از Comcast اعلام کرد قصد دارد برای به دست آوردن NBCUniversal, Mayzurk رهبری tech تیم نظارت بر برنامه ریزی انتقال. پس از ادغام به عنوان مدیر کل West Coast ویژگی های عملیات او منجر به ایجاد نوآورانه از 150 ، 000 فوت مربع مرکز پخش در استودیو یونیورسال زیادی که به افزایش نوآوری و بهره وری با آوردن طیف گسترده ای از عملیات را به یک مرکز.

ساختمان در آن تجربه Mayzurk شد و سپس به اتهام اساسا تجدید نظر در عملیات شرکت با طراحی و ساخت Telemundo مرکز در میامی. هنگامی که آن را زندگی می کنند در سال 2019 را از 500 ، 000 فوت مربع تسهیلات ویژه همه IP-زیرساخت قرار می دهد که 13 studios و پنج تولید اتاق کنترل در یک واحد زیرساخت قادر به ایجاد و پردازش بیش از 4000 ساعت اصلی تولید در هر سال برای ورزش, اخبار, سرگرمی, درام اسکریپت و دیجیتال.

“مقیاس تسهیلات و همکاری و نوآوری است که آن را ایجاد می کند بین بخش های مختلف کسب و کار و فن آوری ما تیم شده اند که غیر ممکن است با تلویزیون سنتی زیرساخت” Mayzurk گفت.

نیل Mazur
معاونت مهندسی و عملیات WAGA آتلانتا

برای برخی از تکنولوژی رهبران مانند نیل Mazur شما به سرعت به این معنا که تکنولوژی نیست فقط یک ابزار برای بهبود پخش. این هم چیزی است که آنها را دوست داشت همه زندگی خود را.

“من همیشه شیفته رادیو و رادیو و تلویزیون” به یاد می آورد Mazur که خود را به دست آورده رادیویی آماتور مجوز در سن 13 و مشغول به کار بود در یک محلی ایستگاه رادیویی AM توسط 16.

پس از فارغ التحصیلی در رشته مهندسی برق از کالج لافایت او فرود آمد کار در نیویورک DEANNA-تلویزیون (در حال حاضر فاکس متعلق به WNYW) که در آن او به سرعت تحت تاثیر قرار کارفرمایان خود مشغول به کار در شیفت شب. “من یک مقدار زیادی از تجهیزات تعمیر در شب و بعد از حدود یک سال و آنها از من خواستند که برای پیوستن به آنها به عنوان یک مدیر.”

در سال 1990 او به کیلو کالری لس آنجلس که در آن او راه خود را به مدیر فنی و مهندسی در دو سال گذشته قبل از مصرف بالای کار مهندسی در WAGA آتلانتا. در فاکس متعلق به ایستگاه او را به دست آورده شهرت خوبی سزاوار برای ساختمان های چشمگیر فن آوری تیم و پیدا کردن راه های جدید برای بهبود عملیات اخبار. برای مثال دو تا از ترین های اخیر مدیران فنی و مهندسی در رفته به بالا کار مهندسی در دیگر روباه متعلق به ایستگاه.

WAGA تولید 70 ساعت در هفته از اخبار محلی با یک نسبتا متوسط tech کارکنان. “تعداد بسیار کمی وجود دارد ایستگاه های در کشور است که برای تولید آن مقدار از اخبار” Mazur گفت: اعتباری خود را tech تیم با پیدا کردن راه کار بسیار موثر است.

ما دو نفر [در فن آوری و تیم عملیات] در حال اجرا اخبار ما نشان می دهد که در علاوه بر این به یک تولید کننده” او اشاره کرد. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ایستگاه های که ادعا می کنند به طور خودکار خواهد شد که پنج یا شش نفر را انجام دهد.”

قابل توجه WAGA شروع به آزمایش با افسار هواپیماهای بدون سرنشین در سال 2014 به عنوان بخشی از یک تلاش برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین توسط Fox ایستگاه های تلویزیونی و رادیو فردا. در ماه سپتامبر سال 2016 WAGA را داگ ایوانز و Mazur که اداره هوانوردی فدرال مجوز برای پرواز هلیکوپتر خود را کردم قسمت 107 FAA مجوز برای پرواز هواپیماهای بدون سرنشین است.

در طول زمان “فاکس پرواز تیم” در ایستگاه ها و رادیو فردا باید پرواز چند هزار پرواز از جمله حدود 1000 پرواز در نیمه 2019. “این واقعا به ما اجازه داده برای دریافت فیلم و بگویید خبرها که ما نمی توانسته اند به هر راه دیگر” Mazur گفت.

لیزا Pedrogo
VP نیویورک مهندسی و طرح های استراتژیک WarnerMedia تکنولوژی و عملیات

اخبار سازمان شده اند تقلا برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان برای فیلم بیشتر بر روی بیشتر سیستم عامل به عنوان, اخبار, چرخه سرعت بالا در اجرا تا سال 2020 انتخابات است.

که باعث می شود لیزا Pedrogo کار نظارت بر ساختمان جدیدی در پروتکل اینترنت (IP) تسهیلات برای سی ان ان در شهر نیویورک, هادسون متری به خصوص قابل توجه است. انتخابات فصل می تواند از زمان تلاش برای مهندسین Pedrogo اشاره کرد چرا که سنتی زیرساخت های آن را دشوار است برای آنها را به سرعت راه اندازی ارائه جدید و یا افزایش سرعت تحویل به مصرف کنندگان است.

“ما به طور مداوم نیاز به قادر به پاسخگویی به تحولات با محصولات است که نگاه حرفه ای اما آیا به شش ماه از سفارش و نصب تجهیزات,” او گفت:. “رفتن all-IP [در محوطه هادسون] ما را قادر به انجام بیشتر از آنچه ما می خواهیم انجام دهیم که ما را در گذار از یک سخت افزار در محیط به یک محیط نرمافزاری که در آن بیشتر و بیشتر از تجهیزات و زیرساخت های در حال رفتن به ابر.”

هادسون متری عملیات با 110,000 فوت مربع از ویژگی های فضا رفت و زنده در سال 2019 اما ایجاد آن ساخته شده بود در سال نوآوری توسط tech تیم در سی ان ان و Pedrogo را تجربه طولانی با ساختمان های نوآورانه اخبار پروژه ها.

Pedrogo که هنوز هم به خاطر دمیده دور با مراجعه به استودیو تلویزیون در سن 4 به آسانی اذعان می کند که او را همیشه مجذوب متوسط.

پس از تحصیل در رشته ارتباطات در دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین او رفت و به کار به عنوان دستیار تولید در سی ان ان اخبار کسب و کار شبکه در سال 1989. او به سرعت برداشت تا مهارت های جدید و فن آوری در حال افزایش به مدیر عملیات در CNNfn در سال 1996.

هنگامی که جانباز کسب و کار لنگر Lou Dobbs چپ, CNN, او به دنبال او به دنیای دیجیتال به کمک در سال 1999 راه اندازی Space.com. پس از به دست آوردن تجربه با ارزش در تجارت الکترونیک و وب سایت های ویدئویی او پس از بازگشت به سی ان ان که در آن او نقش کلیدی در ساخت و ساز از تعدادی از امکانات نوآورانه. او مدیر پروژه برای سی ان ان تایم وارنر مرکز استودیو ساخت در سال 2002 و سپس CNN HD شبکه راه اندازی و بازسازی ادارات مختلف. در سال 2008 او را مسئول از ویژگی های برنامه های آموزشی.

به دنبال بازگشت Pedrogo گفت: او افتخار نه تنها از پروژه های او موفق شده است اما تیم های که ساخته شده اند کسانی که امکانات. “من یک مهندس اما من مدیریت تیم مهندسی,” او گفت:. “در حال انجام است که من بیشتر در مورد پرشور منجر تیم خود را به بهترین و … ترین افتخار من توانایی که مسئولیت رسیدگی به تغییر و مربی مردم از طریق تغییر است.”

بلیک Sabatinelli
مدیر عامل شرکت Newsy

با تمام اختلافاتی بیش جعلی و حزبی اخبار Newsy مدیر عامل بلیک Sabatinelli می پیوندد 2020 برندگان جایزه برای کار خود را در تیم انجام داده اند در پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ارائه واقعیت-بر اساس اخبار سراسر سیستم عامل های مختلف.

“من همیشه بچه که در تلاش بود به یاد بگیرند که چگونه به کد” Sabatinelli به یاد می آورد و اشاره کرد که او در ساختن وب سایت برای افراد سن 15. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک او به عنوان یک نرم افزار توسعه وب و قبل از گرفتن کار به عنوان یک آنلاین تولید کننده و ویرایشگر برای WFTS تمپا-سن پترزبورگ در سال 2007. پس از کار کردن راه خود را به تهیه کننده اجرایی از رسانه های جدید کرد و به WJLA واشنگتن در سال 2012 و به E. W. Scripps به عنوان مدیر راه حل های دیجیتال در سال 2014. Sabatinelli قرار داده شد مسئول Newsy در سال 2015 و پس از آن به دست آورد Scripps.

در آن زمان Newsy حال تاسیس یک شهرت برای نوآوری های فنی. راه اندازی در سال 2008 توسط رسانه های کارآفرین جیم اسپنسر در همکاری با دانشگاه میسوری در جریان خدمات با تمرکز بر ارائه اخبار به گوشی های تلفن همراه. از آن خواهد تمجید خود را برای نرم افزار محبوب و نوآورانه روش های تولید برای تبدیل کردن اخبار کلیپ برای سرویس خود را و انواع مشتریان مانند زمان Inc.

پس از کسب Sabatinelli تحت فشار قرار دادند به گسترش Newsy نوآورانه محصول تلاش های توسعه و تقویت مالی آن چشم انداز است. بعد از دیدن دیگر مشاهده بار در Roku او به گوشت گاو تا Newsy تمرکز در جریان محتوای تلویزیون هوشمند دستگاه فقط به عنوان که بازار شروع به خاموش. در ضمن خود tech تیم مستقر نوآورانه پویا درج آگهی پلت فرم برای بهتر پول در اوردن اخبار جریان است. “آن حق شرط و حال تکان دهنده است که در فضایی همراه با O’DONNELL, شده, بسیار, مفید,” او گفت:.

برای گسترش بیشتر آن و رسیدن به Newsy راه اندازی 24 ساعته کانال کابل در حالی که در حال توسعه نرم افزار برای طیف گسترده ای از جریان دستگاه های. “این فرصت را به خود کانال یک فرصت برای ما بود همه جا,” او گفت:. “این در مورد در دسترس بودن برای اخبار مصرف کنندگان در هر کجا که می خواهید به تماشای.”

Newsy همچنین برنده تجلیل و جوایز آن به صورت مستند برنامه نویسی و واقعیت مبتنی بر رویکرد به اخبار. “شما نمی بینم نظر میزبان و یا صاحب نظران استدلال با یکدیگر در Newsy,” Sabatinelli گفت. “شما خواهید دید یک خبرنگار و تصویری ارائه شده است که اطلاعات در راه است که به معنای آموزنده و فکری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید