برایان ‘سل’ Aponte طول می کشد DPA میکروفن بازگشت به 80s در مجموعه ای از مخلوط-ish

لوس آنجلس مارس 25, 2020 – Veteran میکسر صدا Bryan “سل” Aponte متکی 4061 مینیاتوری چندوجهی میکروفن به ضبط های خنده دار و شوخ گفت و گو با یکی از شبکه های بالا sitcoms مخلوط-ish. Aponte 20 سال سابقه در صنعت دارای رزومه قابل توجه است که شامل دو نامزد امی و اعتبار در MADtv, Workaholics, گانگستر آمریکایی, جوان و بی قرار و تقسیم با هم. او به تازگی عوض میکنه قبلی خود lavaliers برای 4061s به دلیل چشمگیر, با کیفیت صدای طبیعی این DPA میکروفون فراهم می کند.

“من شده است با استفاده از DPA lavs برای یک سال در حال حاضر و من عاشق آنها می گوید:” Aponte. “من صوتی ابزار افسانه ای نیک Carbone برای اولین بار به من معرفی آنها—او صحبت کرد بسیار از DPA میکروفن در مقایسه با دیگر تولید کنندگان راه حل های. زمانی که من برای اولین بار مورد آزمایش قرار 4061s من سقوط در عشق با آنها و بلافاصله جایگزین من موجودی lavaliers با DPAs. این افزایش حضور در 4061s نه تنها برای تلفن های موبایل طبیعی, اما شما می توانید آنها را تقریبا در هر نقطه بر استعداد و ضبط صدا بزرگ است.”

تصمیم به تغییر به DPA شد یکی از آسان برای Aponte. “قبل از استفاده از DPA میکروفون من واقعا نمی دانم آنچه که من از دست رفته بود اما پس از استفاده از آنها را برای یک سال, من احساس می کنم مانند آنها به مراتب برتر است.” “هنگامی که من شنیده میکروفون و آیا جانبی توسط سمت مقایسه با دیگر تولید کنندگان, من می دانستم که من نمی تواند استطاعت نیست برای استفاده از DPA. این 4061s ایجاد نمی کند microphonic سر و صدا—یک چالش است که من در مواجهه با مارک های دیگر—و آنها را مخلوط کردن بازی به سطح بعدی.”

با یک کپسول طراحی شده با دو دریچه سیستم حفاظت و رطوبت و مقاوم در برابر مواد 4061 مینیاتوری lavalier ویژگی های یک کندانسور عنصر با یک فرکانس و حساسیت پاسخ است که دقت تکثیر سیگنال های صوتی از صدای انسان. علاوه بر این Aponte قدردانی از مزایای اضافه او دریافت از DPA را ساتر کلیپ طراحی شده به طور خاص برای 4061. “ساتر کلیپ به من کمک کرد برای حل مسئله ای که با آن من تلاش—پوشاک خش خش است که هر میکسر بدترین کابوس و یک چالش ما دائما در تلاش برای غلبه بر” او توضیح می دهد. “پس از ترکیب DPA به مخلوط که مشکل است تقریبا غیر موجود; آنها یک تعویض بازی.”

در مدت زمان کوتاهی پس از ترکیب 4061s به گردش Aponte نیز اضافه شده DPA را 6060 هسته Subminiature میکروفن به موجودی خود. “من شروع به استفاده از DPA را 6060 هسته ای به عنوان یک “پشت دکمه’ micing گزینه و من آن را دوست دارم” او می افزاید. “این شگفت انگیز است چگونه کپسول است که بدون افت کیفیت صدا.”

مجموعه ای در 1980s مخلوط-ish شرح زیر است Tracee Ellis Ross’ black-ish شخصیت رنگین کمان جانسون به عنوان او خود را بازگو تجربه در حال رشد در یک مخلوط نژاد خانواده است که حرکت می کند از یک هیپی کمون به حومه شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>