جدید BkS350 منبع Packager کاهش هزینه های ذخیره سازی توسط های داش و HLS تصویری قطعات با استفاده از CMAF و وحدت رمزگذاری

CESSON-SEVIGNE, فرانسه — Feb. 6, 2020 — Broadpeak® پیشرو در ارائه دهنده شبکه های تحویل محتوا (CDN) و جریان ویدئو راه حل برای ارائه دهندگان محتوا و پرداخت-TV اپراتور در سراسر جهان امروز اعلام کرد که آن را تکمیل کرده است اولین بار در جهان در واحد بسته بندی و رمزگذاری از داش و HLS فرمت های. با استفاده از آخرین نسخه از آن BkS350 منبع packager, Broadpeak با موفقیت تحویل داش و HLS تصویری قطعات با استفاده از همان تکه (رمزگذاری شده با CBCS) و ظرف (CMAF) برای هر دو پروتکل قابلیت منحصر به فرد است که بهینه سازی هزینه های OTT ارائه دهندگان خدمات.

تا CMAF توسعه داده شد هلث و فاصله مورد نیاز برای تحویل در ظروف مختلف. علاوه بر این اپل FairPlay و گوگل Widevine های مختلف استفاده می شود طرح های رمزگذاری (یعنی CBCS و CTR) ایجاد نیاز به تکه های مختلف برای هر streaming format (یعنی هلث و داش) حتی با CMAF ظرف. در حال حاضر که Widevine اجازه می دهد تا CBCS رمزگذاری ممکن است به رمز در آوردن یک CMAF قطعه برای هر دو هلث و داش فرمت های. Broadpeak را BkS350 منبع packager اولین راه حل برای ارائه این قابلیت.

“امروز OTT تحویل را می توان پر هزینه از لحاظ پهنای باند شبکه و ذخیره سازی با توجه به ضرب فرمت های جریان. ارائه دهندگان خدمات نیاز به ارائه محتوای ویدئویی در دو کاملا متفاوت بسته بندی فرمت و طرح های رمزگذاری به منظور رسیدن به تمام دستگاه” گفت: Jacques Le Mancq مدیر عامل شرکت در Broadpeak. “این BkS350 منبع packager حذف این مسائل و یکپارچه تصویری تحویل با معرفی مشترک جریان ویدئو طرح برای چند بازیکن. ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن این نوآوری با مشتریان و حمایت از آنها در بهینه سازی خود را به طور کلی جریان های ویدئویی هزینه ها.”

Broadpeak را BkS350 منبع packager ایجاد تنها یک تکه برای هر دو هلث و داش جریان است. CMAF استفاده می شود به عنوان ظرف بسته بندی فرمت و CBCS به عنوان طرح رمزگذاری. این راه حل جدید و قدرتمند را کاهش می دهد CDN هزینه های ذخیره سازی در حالی که ساده headend و کمتر نیاز به بسته بندی, منابع است.

نسخه جدید Broadpeak را BkS350 منبع packager که یکپارچه هلث و داش با استفاده از CMAF و CBCS رمزگذاری فراهم می کند فواید مهم برای ارائه دهندگان OTT. با استفاده از همان مقدار از CDN سازی ارائه دهندگان خدمات می توانید کش دو برابر مقدار از محتوا است. در ضمن کش آمار نسبت مکانیکی را بهبود می بخشد و اجازه می دهد ارائه دهندگان خدمات به منظور کاهش فشار بر روی خروجی از منبع packager.

اطلاعات بیشتر در مورد Broadpeak راه حل را می توان در یافت https://broadpeak.tv.

# # #

در مورد Broadpeak® (https://broadpeak.tv)
Broadpeak® طراحی و تولید تصویری تحویل قطعات برای ارائه دهندگان محتوا و ارائه دهندگان خدمات شبکه استقرار IPTV, کابل, OTT و خدمات تلفن همراه. نمونه کارها خود را از راه حل ها و فن آوری های قدرت تحویل فیلم و برنامه های تلویزیونی و دیگر محتواهای ویدیویی بیش از مدیریت شبکه و اینترنت برای مشاهده بر روی هر نوع دستگاه. شرکت سیستم های خدمات و کمک به اپراتورهای افزایش سهم بازار و بهبود مشترک وفاداری با کیفیت برتر تجربه کنید.

Broadpeak پشتیبانی از تمام مشتریان خود در سراسر جهان از ساده تاسیسات به تحویل سیستم های رسیدن به ظرفیت چند میلیون نفر از جریان به طور همزمان. دفتر مرکزی این شرکت در Cesson-Sevigne فرانسه.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Broadpeak/200206Broadpeak.docx

www.202comms.com/Broadpeak/Broadpeak-HLS_DASH.png
Broadpeak را BkS350 منبع packager بهینه سازی هزینه های OTT ارائه دهندگان خدمات توسط هماهنگ هلث و داش رمزگذاری و بسته بندی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر