Broadpeak راه اندازی S4Streaming یک پیشگامانه فن آوری به طور چشمگیری بهبود تصویری QoE از طریق ABR شبکه کنترل


S4Streaming می دهد ارائه دهندگان خدمات کنترل ABR تحویل ویدئو اجازه می دهد چند بیت زنده با زمان تاخیر کم و پویا مدیریت پهنای باند در شبکه

CESSON-SEVIGNE, فرانسه — Feb. 20, 2020 — Broadpeak® پیشرو در ارائه دهنده شبکه های تحویل محتوا (CDN) و جریان ویدئو راه حل برای ارائه دهندگان محتوا و پرداخت-TV اپراتور در سراسر جهان امروز اعلام کرد S4Streaming یک تکنولوژی انقلابی است که به تصویری ارائه دهندگان خدمات کنترل بیشتری بر جریان کیفیت و استفاده از پهنای باند.

از طریق یک ترکیب منحصر به فرد از سمت سرور technologies S4Streaming ارزیابی و انتخاب کیفیت مناسب برای جریان ویدئو در نهایت کاهش زمان تاخیر از جریان زندگی می کنند را قادر می سازد بالاتر نرخ بیت برای بر روی تقاضا محتوا تحویل و کاهش کیفیت فیلم تغییر زمانی که شبکه در شرایط مختلف متفاوت است. با استفاده از S4Streaming ارائه دهندگان خدمات می تواند در ارائه کیفیت برتر تجربه (QoE) خود را برای جریان ویدئو سرویس بر روی هر دستگاه و افزایش کنترل بر روی شبکه.

“تا به حال ABR جریان بوده و منحصرا با تکیه بر بازیکنان برای ارزیابی پهنای باند و انجام انتخاب کیفیت. مشکل با این روش این است که آن می تواند باعث ناهموار پایان-تجربه کاربر و پهنای باند ارزیابی کار ممکن است در این زمینه با زمان تاخیر کم جریان ویدئو بیشتر بدتر شدن بیننده تجربه” گفت: Jacques Le Mancq مدیر عامل شرکت در Broadpeak. “S4Streaming نشان دهنده یک نقطه عطف در صنعت به ارائه دهندگان خدمات کنترل کامل بر چگونه منابع خود را استفاده می شود به طوری که آنها می تواند ارائه ویدئو با کیفیت بالا جریان با زمان تاخیر کم.”

S4Streaming دقت اندازه گیری پهنای باند در دسترس از سمت سرور به جای اینکه در سطح بازیکن. دومی دسترسی به اطلاعات محدود در مورد شبکه تراکم در مقایسه با آخرین نسل از جریان سرور است که تکیه بر شبکه مدرن حمل و نقل الگوریتم. این S4Streaming راه حل فراهم می کند کنترل متمرکز کیفیت جریان انتخاب بر اساس بالا سمت سرور ارزیابی و یا از طریق اپراتور-قوانین تعریف شده را قادر می سازد دقیق تر برآورد QoE و پویا adaptions. ارائه دهندگان خدمات می توانند تصویری تغییر پروفایل در هر زمان با S4Streaming است که سطح بی نظیر از کنترل است. این S4Streaming راه حل این است که به خصوص کارآمد برای مدیریت زمان تاخیر کم زندگی می کنند جریان ویدئو.

از طریق پیشرفته تجزیه و تحلیل S4Streaming اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات برای تعیین چگونه شبکه سرمایه گذاری خواهد شد ترجمه به بهبود در تصویری QoE جلوگیری از حوادث است که می تواند باعث QoE تخریب پیش بینی جریان محدودیت و مدیریت پهنای باند هوشمندانه.

این راه حل شامل نوآورانه شبکه خانگی ارکستراسیون از ویژگی های است که اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات به صورت پویا توزیع پهنای باند و منابع در میان دستگاه های مختلف و نظارت بر پهنای باند در سطح خانه. برای برنامه های کاربردی تلفن همراه یک همراه احتقان قابلیت را قادر می سازد تا مدیریت موثر از backhaul و رادیو همراه احتقان در طول مصرف قله.

این S4Streaming راه حل این است که به طور کامل سازگار با موجود ABR جریان اکوسیستم تسهیل استقرار. S4Streaming موثر ثابت کرده در هر دو unicast و multicast ABR محیط.

Broadpeak خواهد خود را نشان دهد جریان ویدئو و ابر راه حل های ضبط در سال 2020 NAB Show, مارس 19-22 در لاس وگاس غرفه SU8921. اطلاعات بیشتر در مورد Broadpeak راه حل را می توان در یافت https://broadpeak.tv.

# # #

در مورد Broadpeak® (https://broadpeak.tv)
Broadpeak® طراحی و تولید تصویری تحویل قطعات برای ارائه دهندگان محتوا و ارائه دهندگان خدمات شبکه استقرار IPTV, کابل, OTT و خدمات تلفن همراه. نمونه کارها خود را از راه حل ها و فن آوری های قدرت تحویل فیلم و برنامه های تلویزیونی و دیگر محتواهای ویدیویی بیش از مدیریت شبکه و اینترنت برای مشاهده بر روی هر نوع دستگاه. شرکت سیستم های خدمات و کمک به اپراتورهای افزایش سهم بازار و بهبود مشترک وفاداری با کیفیت برتر تجربه کنید.

Broadpeak پشتیبانی از تمام مشتریان خود در سراسر جهان از ساده تاسیسات به تحویل سیستم های رسیدن به ظرفیت چند میلیون نفر از جریان به طور همزمان. دفتر مرکزی این شرکت در Cesson-Sevigne فرانسه.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Broadpeak/200220Broadpeak.docx

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>