رسانههای رود به درخواست تجدید نظر Dereg اسمک دان به سوپریمز

این پخش می آیند! این پخش می آیند! (احتمالا).

انجمن ملی پخش است که انتظار می رود به درخواست دیوان عالی کشور برای سرنگونی سوم مدار اسمک دان از FCC را پخش زدایی توسط مارس 18 مهلت هر چند مشخص نیست که آیا FCC در حال پیوستن به در.

انجمن ملی پخش به حال اظهار نظر در مطبوعات زمان اما یک منبع آشنا با این درخواست می گوید که در همراهی با اجتماعی جدید فاصله, انجمن ملی رسانههای درخواست کرده و بدست اجازه را به خدمت کاغذ کپی از درخواست دادگاه برای شنیدن یک درخواست تجدید نظر که قطعا برای تلفن های موبایل مانند آنها را پر کردن.

FCC سخنگوی فقط می گویند “در ارتباط باشید.”

ناب و FCC تیمی به دنبال یک سوم کامل مدار نقد و بررسی از سه قاضی که وظیفه تصمیم گیری پرتاب کردن خیلی از FCC را پخش مالکیت زدایی سفارش. دادگاه کاهش یافته است که en banc نقد و بررسی. در زمان NAB گفت: آن را بررسی گزینه های خود را. به دنبال cert از دیوان عالی کشور است که آخرین گزینه برای بررسی قانونی است.

در سپتامبر سال 2019 سوم مدار انداخت بیرون یا حداقل انداخت به FCC برخی از رئیس Ajit Pai تلاش به بند مقررات آزاد پخش مالکیت و آدرس فقدان تنوع. دادگاه گفت که آژانس “را به اندازه کافی در نظر گرفتن اثر آن گسترده تغییر حکومت را در مالکیت رسانه ها پخش توسط زنان و اقلیت نژادی,” چیزی دادگاه گفته بود در رسانه های قبلی مالکیت حاکم است که FCC تا به حال به انجام دفعه بعد در اطراف.

دادگاه خالی FCC را حذف روزنامه-پخش و رادیو-تلویزیون متقابل مالکیت و قوانین آن تصمیم به اجازه می دهد دو ایستگاه مالکیت در بازار با کمتر از هشت صداهای مستقل پس از آن duopoly ایجاد یک فرصت برای مالکیت دو از چهار ایستگاه در یک بازار در یک مورد به مورد و بر اساس (FCC بود و نه خواستار آن چشم پوشی); و حذف آن از اسناد مشترک فروش توافق به عنوان مالکیت” را به عنوان به خوبی به عنوان آن ایجاد یک تنوع برنامه انکوباتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>