پل: 13 ژوئن 2020

هنگامی که شما در حال declarer در یک دست کت و شلوار قرارداد ممکن است مطلوب به منظور جلب مدافعان’ trumps. در میان دلایل بسیاری برای صبر کنید: شما ممکن است نیاز به انجام کاری مهم تر از اول است.

امروز در مقابله با غرب منجر شیطان پیک در برابر جنوب چهار قلب: سه ده پادشاه. Declarer باید شروع به شمارش خود را بازنده است. او دو بالا trumps ace از الماس و همچنین یک بیل. مغلوب ساختن پیشی جستن و الماس بازنده ها فراتر از کنترل خود را, اما او می تواند برنامه ریزی به زمین بیل بازنده در بالا الماس ساختگی است.

دوم بیل

فرض کنید declarer وحشت زده است و نه رسم عشق و نفرت و منجر به یک مغلوب ساختن پیشی جستن در دومین ترفند. غرب پیروز خواهد شد و منجر دوم بیل زدن. او مجموعه یک بیل ترفند برای دفاع قبل از declarer چیده شده خود را دور بیندازید و قرارداد با شکست مواجه خواهد شد.

در ترفند, دو, جنوبی باید منجر به یک الماس است. شرق قطاری ساختگی شاه و بازگشت بیل اما declarer برنده می رسد و ساختگی با پادشاه باشگاه ها به دور یک بیل در ملکه از الماس است. سپس او می تواند به استطاعت برای شروع trumps.

روزانه سوال

شما نگه دارید: S Q 9 6 2 H A K D 8 7 4 2 C 10 8 2. شریک زندگی تان باز می شود یک الماس شما پاسخ یک بیل او مناقصه دو باشگاه و بازگشت شما به دو الماس است. شریک و سپس مناقصه دو پیک. شما چه می گویند ؟

پاسخ: اولویت خود را پیشنهاد از دو الماس نشان داد در اکثر نه امتیاز و اگر شریک دیدم هیچ شانسی برای بازی او را متوقف وجود دارد. دو پیک می گوید او هنوز هم علاقه مند است و از آنجا خود را در دست ندارد می تواند قوی تر, شما باید به جلو بروید. پیشنهاد 3NT.

جنوب فروشنده

هر دو طرف آسیب پذیر

شمال

S 7 4 3

H 8 7 4

D K Q 10 3

C K 9 6

غرب

S Q 9 6 2

H A K

D 8 7 4 2

C 10 8 2

شرق

S J 10 5

ثانیه 5 3

D A J 9 6

C J 7 4 3

جنوب

S A K 8

ثانیه Q J 10 9 6 2

D 5

C Q 5

SouthWestNorthEast

1 HPass2 HPass

4 سالن پاس

باز کردن سرب — S 2

(C)2020 تریبون CONTENT AGENCY, LLC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>