پل: جولای 7, 2020

در باشگاه, سالن, بدشانسی لویی به ما گفت که او 13 ساله بود شروع به فکر می کنم در مورد مشاغل.

“من به او گفت که او می تواند هر کسی که او می خواست” لویی آهی کشید “و او ناراحت است. او گفت: “پدر که آنچه به آنها تماس بگیرید سرقت هویت است.’ آن را تبدیل به یک بدبینانه جهان است.”

وجود دارد سرقت در امروز معامله از یک تیم هماهنگ باشد. هر دو Souths شده در 3NT و غرب به رهبری یک قلب است. ساختگی جک برنده. یکی declarer آمد به دست خود را و اجازه دهید نه از الماس ، شرق در زمان ملکه و بازگشت قلب و جنوب محکوم شد. غرب خود را تنظیم قلب با آس الماس به عنوان یک ورودی است. پایین یکی.

جدول دیگر

دیگر جنوب به سرقت برده این بازی است. در ترفند دو او led ساختگی شیطان از الماس امید به از دست دادن به غرب است که نمی تواند ادامه قلب موثر است.

شرق بیت 3NT با قرار دادن ملکه اش (!) برای بازگشت به قلب اما زمانی که او بازی کم declarer جک برنده. غرب ducked دوباره در آینده الماس, اما, جنوبی رفت حق با بازی پادشاه است. او از دست داد الماس به ace و ساخته شده overtricks.

روزانه سوال

شما نگه دارید: S K 7 ثانیه Q 3 D J 9 7 6 5 C 5 3. شما برای باز کردن یک الماس شریک زندگی خود را در پاسخ یکی بیل به شما پیشنهاد 1NT و او میپرد به سه قلب دارد. شما چه می گویند ؟

پاسخ: از آنجا که شریک زندگی دارای توزیعی دست من نه اصرار بر notrump با یک اولیه باشگاه های چوب پنبه و ضعیف الماس. پیشنهاد سه پیک. مناقصه خود را دعوت شما را به بیل ترجیح و او باید آماده برای شما به انجام این کار با یک doubleton افتخار است. شما هنوز هم می توانید به notrump.

جنوب فروشنده

N-S آسیب پذیر

شمال

S A Q 6 3

H J 10

D K 10 2

C K 9 6 2

غرب

S 8 4 2

H K 9 7 6 2

D A 8 3

C 10 7

شرق

S J 10 9 5

ثانیه 8 5 4

D Q 4

C Q J 8 4

جنوب

S K 7

H A Q 3

D J 9 7 6 5

C 5 3

جنوب غرب و شمال شرق

1 D تصویب 1 رمز عبور

1 NT تصویب 3 NT تمام پاس

باز کردن سرب — H 6

(C)2020 تریبون CONTENT AGENCY, LLC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>